Rival de Loop, Feuchigkeits Maske (Maseczka nawilżająca)

Rival de Loop, Feuchigkeits Maske (Maseczka nawilżająca)

Pielęgnuje i wspomaga nawilżanie skóry. Ekstrakt ogórkowy stabilizuje i wspiera gospodarkę wodną skóry. Aloes przyspiesza regenerację i powoduje, że wygląda ona bardziej gładko i miękko. Maseczka dostępna w saszetce, która wystarcza na dwa zastosowania.

za saszetkę 15 ml

NIGDY WIĘCEJ

Mam to COŚ na twarzy TERAZ. COŚ, co maseczką na pewno nazwać nie można. Koszmarnie PALI. ODRADZAM, ta maseczka jest straszna. Nie mam skóry skłonnej do podrażnień, ale to, co czuję teraz to palenie i drętwienie, nieprzyjemne, straszne. Żałuję, że nie zajrzałam na wizaż wcześniej.

Używam tego produktu od: zaczęłam 2 minuty temu, właśnie się tego pozbywam.
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte - wyrzucone

nie polecam

uwaga dołączam się do negatywnych opinii-właśnie zmyłam maseczkę z twarzy-nie mam skóry skłonnej do podrażnień,ale poczułam również mocne pieczenie a to u mnie coś dziwnego

Używam tego produktu od: dzisiaj

koszmarna

nawet najgorszemu wrogowi jej nie polecam
\\okropnie piecze i nic nie robi!
\\nskóra zrobila mi się czerwona jakby cos mnie poparzylo i takie bylo tez odczucie:(

Cellulit jak stosować kosmetyki

niewypał

Uczuliła mnie, i to maseczka, która jako nawilżająca powinna raczej uspokajać cerę i jej pomagać. Najpierw poczułam cos na kształt igiełek zaraz po nałożeniu, które stopniowo pjawiały się wszędzie tam, gdzie to świństwo nakładałam. Pomyślałam z początku, że to normalne: może się zadrapałam w to miejsce i to dlatego. Ale nie mam podrapanej całej twarzy. niestety musiałm to natychmiast zmyć i wyrzucić. A na twarz położyłam dużo nawilżającego kremu. Całe szczęście, że ten eksperyment nie pozostawił mi żadnych śladów.

warto chociaż spróbować

Wcale nie jest taka zła..
Zapach faktycznie intensywnie ogórkowy. Mnie nie przeszkadzał.
Konsystencja rzadka, ale bez przesady, nic mi się nie lało po brodzie..
Z nawilżaniem radzi sobie całkiem nieźle. Buzia nabrała ładnego kolorytu i przyjemniej gładkości.
Odświeża!!!
Jak dla mnie wcale nie gorsza od tak wychwalanej maseczki z minerałami Dax Cosmetics, a może i nawet lepsza.
Z resztą, dwa złote z groszami to nie fortuna, a opakowanie starcza na trzy aplikacje. warto przynajmniej spróbować.

a fuj!

Ble, jedna z gorszych maseczek, jakie miałam. Rzadka, wręcz leista, trudno ją rozprowadzić, bo ścieka. Nie wchłania się, dość łatwo się spłukuje. Nic nie daje, nawet lekko nie nawilża, a do tego okropnie pachnie, ogórkami, ale tak drażniąco, coś jak tonik Ziaji, w dodatku bardzo intensywnie, po użyciu czuć ją w całej łazience. Zero przyjemności stosowania, zero efektów.