Rival de Loop, Klarende Maske (Maseczka oczyszczająca)

Rival de Loop, Klarende Maske (Maseczka oczyszczająca)

Oczyszcza i regeneruje problematyczną i zanieczyszczoną skórę. Olejek herbaciany, prowitamina B5 i ekstrakt z awokado działają kojąco zapobiegając podrażnieniom. Struktura skóry ulega poprawie, cera zostaje oczyszczona i odżywiona. Pakowana w saszetki, jedna wystarcza na 2 zastosowania.

za saszetkę 15 ml

podraznia

Mialam maseczke juz w nowym zielonkawym opakowaniu z nieco zmienionym skladem.
Konsystencja super, cudny gesty krem, dobrze sie rozprowadzala na twarzy, ale... zrobila to co inne maski RdL - zaczela szczypac i podraznila mi cere. Nie trzymalam tyle ile jest zalecane , a mimo to lekko juz mialam zarozowiona twarz. Zmylam ja chyba po 1min. Gdybym trzymala tak jak jest zalecane mialabym purpurowa twarz ;o( PO zmyciu spryskalam buzie woda termalna , ktora ukoila skore. Cera wrocila do swojego koloru i juz nic nie szczypalo. Przez to ze tak szybko zareagowalam, nie musialam uzywac kremu lagodzacego.
Ja nie wiem co jest w tych maseczkach, ale jak do tej pora kazda , nawet oliwkowa , podraznila mi twarz.
KOlorowka z tej marki jest coraz lepsza nie tylko wizualnie, ale i skladowo, a do tego tez uzytkowo. Maseczki za to ciagle robia z moja cera to samo - bardzo podrazniaja, wrecz parza skore ;o(

Używam tego produktu od: uzylam 2 dni temu
Ilość zużytych opakowań: jedno z podwojnej saszetki

Nie dla mnie

Konsystencja maski, jak dla mnie dobra. Zapach tez, jednak ja zaraz po nałożeniu jej odczułam pieczenie. Najpierw koło oczy, a potem prawie na całej twarzy. Zmyłam ją po 5 min., bo bałam się o swoją cerę. Maska nie wiem, jak działa, ale wydaje mi się, że nie dla osób z wrażliwą i suchą cerą.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Całkiem fajna maseczka

Maseczka ta wyróżnia się przede wszystkim ceną oraz wydajnością (wystarczy na 3 razy). Ma fajną konsystencję, łatwo zastyga na buzi i nie zmywa się jej tak uciążliwie jak innych maseczek z glinką. Niestety efekt oczyszczający nie jest powalający - trochę wysuszone wypryski i zmniejszone pory. Ściąga i wysusza skórę, dlatego panie z suchą skórą powinny na nią uważać.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

tak i nie

szkoda że jest tylko w saszetkach, bo to niebyt wygodne
mniej wydajna od tej synergen, wystarcza na jakieś 5 uzyć na strefę T
nakłada się łatwo, jest kremowa, prawie nie pachnie
zasycha na twarzy, ale nie na skorupę, która ściąga skórę i pęka przy mówieniu
łatwo się ją zmywa - ja uzywam gąbki z celulozy, ale bez gąbki też sie rozpuszcza szybko
działanie - średnie, trochę ściąga pory, słabo zasusza wypryski, te mniejsze sie poddają, te większe przyczajają i za kilka dni pojawiają znów w tym miejscu
czasami rozjaśnia zaskórniki na nosie - przez 1 dzien są mniej widoczne, tym na czole już nie robi nic
nie matuje, nie zmniejsza wydzielania sebum nawet na ten 1 dzień
jest delikatniejsza od maseczki synergen, która mnie trochę podrażnia i wysusza, ale działanie też ma słabsze
nie wiem która lepsza i czy którąś kupię ponownie

Używam tego produktu od: lutego 2010

Bardzo dobra

Maseczka godna polecenia. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, delikatnie ściąga pory. Skóra po jej użyciu jest gładka, lekko rozjaśniona. Plusem jest również cena (1,39zł). Ma jasnozielony kolor, przyjemny zapach i idealną konsystencję. Bardzo łatwo rozsmarować ją na twarzy, trochę trudniej ze zmyciem, ale wszystkie maseczki z glinką mają to do siebie. Jedna zaszetka (7,5ml) starcza na dwa użycia. Polecam!

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wiele

Świetna :)

Ładnie oczyszcza twarz, pachnie przyjemnie i świeżo, cera po niej nie jest ściągnięta, tylko wygładzona. Zawsze poprawia mi samopoczucie. Mnie 1 saszetka z podwójnego opakowania wystarcza na 3 aplikacje, czyli opakowanie wystarcza na 6 razy! :0 I to za ok. 1,4 zł! Brać i nie wybrzydzać! ;)

Używam tego produktu od: 2-3 opakowań
Ilość zużytych opakowań: 2-3

świetny produkt :) polecam !!

+ cena - 1,49zł
+ świetna ,kremowa konsystencja
+ łatwo się nakłada
+ szybko zastyga
+ łatwo się zmywa
+ cera jest po niej odświeżona ,czysta ,matowa i promienna
+ wypryski są wysuszone i mniej widoczne :)

minusów nie zauważyłam ,ale używam jej od niedawna ,dlatego na razie daję 4* :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Lubię ją

Nie jest zła jak za taką cenę. Mi starcza na dłużej niż 2 użycia, bo nie nakładam jej na całą twarz :) Fajnie się rozprowadza, dość szybko zasycha, tylko zapach trochę drażniący. Lubię ją, bo rozjaśnia moje przebarwienia trądzikowe (albo mi się tylko tak wydaje).
Na pewno jeszcze ją kupię.

podoba mi się :)

maseczka bardzo łagodna, dobrze się rozprowadza
po użyciu skóra delikatnie napięta, mięciutka i o wiele gładsza
nie wysuszyła mi buzi jak inne maseczki oczyszczające z glinką
i ślicznie pachnie!

no i jeszcze ta cena! 1,49zł za saszetkę, która wystarczy na 2, może nawet i na 3 razy
gdyby nie dość kiepskie opakowanie (preferuję tubki) z pewnością dałabym 5 gwiazdek!

Używam tego produktu od: tygodnia

kremowa i bardzo lagodna

Oceniam nowa wersje, cena regularna to 1,49 zl. Maseczka w postaci zielonego, aksamitnego kremu, przyjemnie sie aplikuje, ma ladny zapach, wkrotce po nalozeniu lekko zasycha jak to glinka, ale nie sciaga tak, jak np. Erisowa. Skora jest gladsza, ale wiekszego oczyszczenia nie odczuwam. Dobra bedzie dla osob z normalna cera, ale dla takich z tlusta i zanieczyszczona za delikatna. Ale ja sie jeszcze w promocji na pewno skusze. Jest wydajna, tania i ogolnie w porzadku. Szkoda tylko, ze jest wlasnie w saszetce i trzeba ja wydlubywac palcami, bo wlazi za paznokcie, dlatego wole tubki.

Używam tego produktu od: dzisiaj ;)

wydajna

stosuję tej firmy maseczki w saszetkach i musze przyznać, że nie są najgorsze. Można powiedzieć, że jak za 2 zł w promocji nawet chyba za 1 zł są całkiem niezłe i 1 maseczka mi osobiście starcza na 3 razy. Efekt jako taki jest

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań: 30 saszetek

nic nie robi

Beznadziejna jest ta maseczka, nic nie robi z twarzą, szkoda czasu na jej używanie. Dobrze ze była tania to mnie ma dużego żalu, choć wole dołożyć pare groszy i kupić Garniera. Plusem jest że sie dobrze nakłada i ma przyjemna konsystencje. Jest wydajna (co dla mnie nie jest plusem) starczyła mi na 5 użyć, wciąz sie łudziłam ze jednak podziała- na darmo.

Używam tego produktu od:miesiąca