Rival de Loop, Maseczka peel-off

Rival de Loop, Maseczka peel-off

Oczyszcza pory skóry. Zanieczyszczenia i sebum zostają usuwane w momencie zdejmowania zaschniętej maseczki, nie powodując wysuszenia twarzy. Alantoina, prowitamina B5 i koncentrat z korzenia lukrecji działają kojąco, zapobiegając podrażnieniom. Dostępna w saszetkach 15 ml, wystarczających na 2 zastosowania.

Uwielbiam ją, głęboko oczyszcza pory, nadaje gładkość skórze i fajnie się ją ściąga. Fajnie też łagodzi podrażnioną skórę. Napina skórę, jak się ma na sobie ma się takie fajne uczucie ściągające. Trzeba tylko uważać by nie nałożyć ją na brwi, bo w czasie ściągnięcia mogą wypaść włoski ;p Wydajna,tania często bywa w promocji. Daje efekty więc warto ją kupić, w promocji jest za 1,39zł.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, przynajmniej raz w tyg 1 używam

bardzo lubię!

Jak na nie profesjonalną, drogeryjną maseczkę uważam, że jest dobra i niczym nie ustępuje maseczkom za 5-7zł.

Najczęściej używam masek Bielendy z serii gabinetowej, ale jesli nie mam akurat dostępu, sięgam po omawianą maseczkę.

Moja cera jest wrażliwa z dużą skłonnością do teleangiektazji, co niestety nie oznacza braku konieczności oczyszczania. Z uwagi na typ mojej cery peelingi mechaniczne odpadają. Jestem na łasce peelingów enzymatycznych a w drogeriach ciężko dostać dobry peeling tego typu, dlatego maseczka ta ucieszyła mnie gdyż jest to jakaś alternatywa.

Ładnie oczyszcza

Pozostawia efekt gładkiej, świeżej buzi

Nie podrażniła mojej wrażliwej cery

Jest wydajna

Łatwo się ściąga

Fajnie napina buzię

Jest taniutka, zapłaciłam w Rossmann ok 1,60 za podwójne opakowanie

Nie wysusza

Zapach do najprzyjemniejszych nie należy to fakt, ale da się znieść, tym bardziej, że się ulatnia.
Po za tym maseczka daje efekty więc warto.

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Całkiem, całkiem

Zużyłam sporo opakowań, uważałam że jest bardzo fajna, raz w tygodniu musiała być. Teraz zmieniłam trochę pielęgnację twarzy i już nie jestem do niej tak przekonana, ale no co trzeba zużyć ;p Maska na pewno ładnie oczyszcza, i skóra jest po niej bardzo fajna. Ja nakładam ją na strefę T bo z tą tylko mam problem, raz użyłam na policzki to byłam czerwoniutka jak buraczek, więc lepiej uważać ;p Jest wydajna, mi 1 saszetka starcza na 4 użycia, a całość na 8 bo składa się z 2 saszetek. To prawda, że gesta konsystencja jest trochę kłopotliwa, ale jakoś da się to przeżyć. Po maseczce na pewno trzeba cerę nawilżyć i teraz nie mam pewności czy nie zapycha mi porów, czy po niej nie mam więcej niespodzianek, ale ogólnie fajna całkiem może warto spróbować za taką cenę ;)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 7 całych, 8 w trakcie

Lubię

Bardzo lubię tą maseczkę. Często kupuję jak jestem w Rossmannie. MA NOWE OPAKOWANIE - załączam foto niżej.
Przed nałożeniem robię peeling, następnie rozprowadzam uważnie tak, aby nie nałożyć jej na brwi i linię włosów. Nigdy nie nakładam całej saszetki na twarz, gdy jest za gruba warstwa nie zastyga.
+lubię uczucie po ściągnięciu maseczki, cera jest gładka, delikatna, oczyszczona
+nie szczypie
+obkurcza rozszerzone pory
+tania

-trochę lepka, gęsta konsystencja, przez co troszkę ciężko się nakłada
-trzeba uważać żeby nie nałożyć na włoski- brwi, linię włosów (trzeba później trochę się nagimnastykować żeby ją wyskubać)
-gdy nałoży się jej zbyt dużo nie zastyga, robi się taki glutek, galaretka.

REASUMUJĄC: bardzo ją lubię, chętnie kupuję ponownie.

Intensywna, podrażnia...

Używałam tego typu produkt "Pell-off" po raz pierwszy.
Konsystencja maski przeźroczysta, gęsta, szybko wysychająca w dłoniach co utrudnia nakładanie. W pierwszej chwili rzuca się również intensywny alkoholowy zapach. Po pozostawieniu na twarzy po 15 min. zastyga i można ją "zerwać z twarzy". Cały proces ściągania jej potrwał dłuższą chwilę ponieważ: a) bolało,
b) schodziła po kawałku,
c) kilka drobnych części pozostało na twarzy co wymagało przemycia twarzy letnią wodą.
Po zastosowaniu maseczki pojawiło się pieczenie i czerwony koloryt cery.
Skóra wydaje się lekko oczyszczona i gładsza. Jednakże maska jest bardzo intensywna i podrażniła mi cerę co dyskwalifikuje ją do dalszego stosowania.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1/2

ot, taka sobie maseczka

Kupiłam ją w Rossmanie, bo skończyła mi się moja maseczka, a zatęskniłam na peel-off.
Opakowanie inne, zielone, nowsze.
Dwie saszetki razem się kupuje. (2x8ml)

Kupiłam ją drugi raz, choć miałam z niej zrezygnować, ale była w promocji po 1,39 :)

Plusy:
- cena, tańsza niż under twenty peel-off
- szybko zastyga
- dobra konsystencja, nie spływa z twarzy
- dobrze oczyszcza
- wydajna - jedna saszetka wystarcza na 2, góra 3 zużycia

Minusy:
- ściąganie jej to jakiś koszar ! tak silnie przylega do skóry, że aż boli zerwanie jej z twarzy. robię to delikatnie, a i tak boli. a może to jest taki właśnie głeboki efekt oczyszczania ? ;o
- trochę szczypią mnie w oczy opary maseczki, przez ten alkohol w składzie

Używam tego produktu od: kwietnia 2011
Ilość zużytych opakowań: 9 x 8ml

używam dla frajdy

Jedyna maseczka z Rossmanna której mogę używać bez ryzyka :)
-tania
-fajna konsystencja gluta, śmiesznie zastyga

Nie umiem ocenić jej działania oczyszczającego gdyż mam skórę suchą, raczej bez niedoskonałości. Używam jej dla frajdy :]

Polecam!

Używam tego produktu od: roku, kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Naprawdę zła.

Miałam ją w innym opakowaniu (takim zielonym, chyba nowszym).
I się zawiodłam bardzo.
Strasznie śmierdzi alkoholem, po nałożeniu szczypie, w sumie biorąc pod uwagę alkohol w składzie ciężko się temu dziwić.
Zastyga całe wieki, zresztą nie do końca. Ciężko się jej pozbyć z twarzy, zrywa się malutkimi kawałeczkami i trzeba się dobre kilka minut w niej babrać.
Jednak najgorsze jest to, że zapycha pory.
Kilka sporych niespodzianek wyskoczyło mi po niej na twarzy.
Całe szczęście, że jest w saszetkach, po prostu więcej jej już nie kupię, a nie muszę wywalać do kosza całego pełnego opakowania.

Pomyłka

Minusy:
- Okropny,alkoholowy zapach
- Szczypie (mam cerę mieszaną)
- Trudno się ją "zdejmuje" i rozprowadza

Plusy:
- Cena
- Minimalnie oczyszcza cerę

Jestem niezadowolona z tego zakupu.

Używam tego produktu od:...

Uwielbiam!

Maseczka jest świetna. Przede wszystkim śmiesznie niska cena, baaardzo przyjemny & mocny alkoholowo-ziołowy zapach, łatwość w nakładaniu & ściąganiu...a po zastosowaniu skóra przyjemnie miękka, bardzo dobrze oczyszczona & rozjaśniona. Rewelacyjna jakość za śmiesznie niską cenę. Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3x2

działa

Dobrze oczyszcza twarz oraz odblokowuje pory. Ma ładny zapach. Łatwo się nakłada. Ze ściąganiem również nie ma problemu, ale trzeba poczekać, żeby maseczka dokładnie stwardniała na twarzy. Wtedy schodzi bardzo dobrze i pozostawia twarz gładką i miłą w dotyku, ale niecą ściągniętą. Polecam. Cena również zachęca.

Wyjątkowa cena i super jakość

Kupiłam maseczkę za śmieszne pieniądze- 1,5 zł i w sumie nie spodziewałam się cudów, ale już po 1 użyciu poczułam, iż moja skóra oddycha! :D Nie podrażniła mojej skóry. Trochę szkoda, że posiada zbyt intensywny zapach, ale mi nie przeszkadzał.