Bielenda, Pomarańczowa Skórka, Termoaktywny koncentrat antycellulit

Bielenda, Pomarańczowa Skórka, Termoaktywny koncentrat antycellulit

Termoaktywny koncentrat to silnie działający preparat, który skutecznie walczy z objawami nadwagi oraz cellulitem. Widocznie redukuje nawet zaawansowany cellulit, zapobiega jego powstawaniu oraz uporczywym nawrotom. Kosmetyk delikatnie rozgrzewa skórę, dzięki czemu błyskawicznie wnika w jej głąb, skutecznie dociera do zmagazynowanego tłuszczu i przyspiesza jego spalanie. Poprawia mikrokrążenie, zapobiega ponownemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej, wyszczupla i modeluje sylwetkę, doskonale ujędrnia i nawilża skórę. Wysokie, zapewniające skuteczność stężenie składników aktywnych o udowodnionym działaniu antycellulitowym i wyszczuplającym dodatkowo usprawnia proces rozbijania cellulitu i spalania tkanki tłuszczowej, który trwa jeszcze wiele godzin po aplikacji.
Efekt: widoczna redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, doskonale wymodelowane, jędrne, gładkie i sprężyste ciało.

Rozgrzewa.

Bardzo dobry produkt. Idealny na zimę. Ma żelową postać, intensywnie pachnie pomarańczą, mocno rozgrzewa skórę. Nieroztropnie użyty może sprawić ból. Należy używać go w małej ilości, koniecznie na suche, dobrze wytarte po kąpieli ciało. Unikać miejsc wrażliwych, intymnych. Skóra po użyciu jest mocno zaczerwieniona. Powstaje uczucie mrowienia. Wybalsamowane miejsca są mocno rozgrzane. Produkt starcza na dwa tygodnie codziennego używania rankiem i wieczorem. Skóra jest napięta, wygładzona, jędrniejsza niż przed kuracją.

Dobry produkt, ale znam lepsze

PLUSY
- ujędrnił skórę, nawet w momentach, kiedy nie miałam czasu ćwiczyć
- redukcja cellulitu zauważalna gołym okiem
- nawilżenie
- wydajność
- dostępność
- opakowanie
- cena
- konsystencja (rzadka)

MINUSY
- zapach
- lepi się

nic nie zrobił, nic

Nie wiem jak produkt ten spisałby się w miejscach objętych cellulitem, bo stosowałam go na brzuch, na którym pomarańczowej skórki nie mam, no ale pewnie tak samo skoro nic a nic nie ujędrnił. Wcierałam bardzo sumiennie przez miesiąc czy więcej, dwa razy dziennie. Skóra nie napięła ani nie ujędrniła się nawet o 1% i nie wiem dlaczego, ale w ogóle nie czułam działania rozgrzewającego, nawet po kąpieli, jak niektóre dziewczyny pisały. Na plus tylko pomarańczowy zapach. Produkt powinien też choć minimalnie nawilżać ciało, nic nie robi, dosłownie nic, szkoda czasu, nawet nie pieniędzy, bo kosztował coś koło 15 zł.

Używam tego produktu od: używałam ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: została końcówka 1

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Najlepszy produkt ever!

Przez długi czas nie mogłam go znaleźć w drogerii. Kiedyś kupowałam w rossmanie, ale nie było w naturze teżnie. I ostatnio zaszłam do Hebe. Patrzę i nie wierzę! Jest. To jest najlepszy produkt na cellulit jakikolwiek miałam. Fakt, że mi zrobił cuda w połączeniu z ćwiczeniami, ale efekt rewelacyjny. Dość szybko się zużywa, ale warto. Cena też atrakcyjna :)

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: dużo

chyba najlepszy

jeden z lepszych produktow antycellulitowych

- naprawde dziala,
- fajnie rozgrzewa jesienia i zima,
- ujedrnia skore,
- zwlacza celullit,
- ladnie pachnie,
- dosc tani,

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Super

Mój ulubiony produkt antycellulitowy, który faktycznie działa i do którego zawsze z chęcią wracam.

Plusy:
+ rozgrzewa, użyty po kąpieli parzy ale mi to nie przeszkadza,
+ zwalcza cellulit, skóra jest gładka i sprężysta,
+ przyjemny zapach,
+szybko się wchłania,
+ nie pozostawia uczucia tłustości,
+ma przyjemny pomarańczowy zapach
+ naprawdę skuteczny
+ cena

Minusy:
- mało wydajny
- obecnie trudno dostępny

Fajny ;)

Nie przepadam za tego typu produktami m.in. wszelkiego rodzaju antycellulitowe kremy, peelingi, balsamy, żele etc, bo obietnice producenta śmiało można nazwać bajkami dla tępych frajerów. Jednakże postanowiłam znów coś kupić i wypróbować, bo akurat zbliżało się lato. Bielenda okazała się trafem, bo rzeczywiście mój cellulit zdecydowanie się zmniejszył. Oczywiście nie liczmy na to, że całe życie będziemy zapychały się mało wartościowymi śmieciami, że całe życie przeleżymy na kanapie przed Tv, ale zakupimy balsam - cellulit znika. Warto ograniczać słodycze (lub całkowicie je z diety wyeliminować) i więcej się ruszać, a wtedy w połączeniu z tym kosmetykiem na pewno szybciej zobaczymy efekty - bynajmniej u mnie zadziałało :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe. Obecnie w trakcie drugiego

Bardzo fajny :)

+ fajny zapach (pomarańcza)
+ super konsystencja - niby mleczko, niby krem
+ szybko się wchłania i nie brudzi ubrań
+ wygładza rozstępy nowo powstałe i wybiela te starsze! Naprawdę widać różnicę ! :)
+ ładnie napina skórę, nadaje jej blask, sprężystość
+cena
+ dostępność
+ brak nowych rozstępów!! :D
+ fajne, wygodne opakowanie
+ dobre dla skóry wrażliwej, przesuszonej :)

- na początku może powodować uczucie szczypania czy mrowienia, jednak jest ono minimalne i po wchłonięciu się preparatu zanika ;)

Ilość zużytych opakowań: wiele

TAK TAK TAK!!!!!

Jedyny który naprawdę działa!!!. Od 2 lat po ciąży walczyłam z okropnym cellulitem, zwiotczałą skórą ,nierównościami i nic nie pomagało:( Straciłam nadzieję a tu okazja bo termoaktywny koncentrat Bielenda w promocji za 11 zł więc siup do koszyka i jestem w niebie. Już po pierwszym użyciu zmiana taka jak po preparatach za 100 zł a po kilku dniach skóra gładziutka jakbym miała znów 18 lat a mam 30:).Najlepiej używać go po kąpieli wtedy potwornie parzy ale czuć że działa, używany np.z rana daje tylko lekkie uczucie rozgrzania. Ja uwielbiam jak pali, mogę być czerwona jak burak po nim ale go kocham, nie wiem jak ale działa. Na cenę nie mam co narzekać bo kupiłabym go nawet za 100zł:)

całkiem całkiem

Z doświadczenia wiem, że różnie z kosmetykami Bielendy bywa -jedne są hitami inne zaś kitami. Nie miałam do czynienia z innymi produktami z serii Pomarańczowa Skórka, jednak recenzowany produkt umieściłabym zdecydowanie bliżej hitu.
Zapakowany w wygodną tubkę, niezbyt gęsty (ale w żadnym wypadku nie lejący), dobrze wchłaniający się kosmetyk dla skóry, która potrzebuje lekkiego liftingu ;) No właśnie -lekkiego. Koncentrat nie ujędrnia, czy też nie napina skóry jakoś spektakularnie i od pierwszego użycia, ale przy regularnym stosowaniu widać poprawę napięcia i gładkości skóry. Nie, nie stracimy od niego ani kilogramów, ani obwodu, żaden krem tego nie zrobi, to byłoby zbyt proste i piękne, a producenci dosłownie spaliby na złocie (albo nie spali strzegąc cudownej receptury i jednocześnie przeklinając i wielbiąc dzień jej wynalezienia).
Inna sprawa, że koncentrat miał być termoaktywny i powodować uczucie lekkiego rozgrzania skóry, czego osobiście nie zauważyłam. No, może lekkie zaczerwienienie skóry, jeśli nakładałam krem bezpośrednio po ciepłej kąpieli. W każdym razie Bielenda nie fuduje nam w pakiecie całej tej gamy piekąco-drażniąco-oparzeniowych przeżyć jak Eveline czy Perfecta.
Nie mniej za całkiem przyzwoite działanie i spełnienie nie tyle obietnic producenta, co moich oczekiwań -zaslużona czwóreczka :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Na mnie on w ogóle nie działa :/

Mała tubka, za to praktyczna.

Zapach - przyjemny, cho to nie o niego tutaj chodzi.
z
Konsystencja - lekka, błyskawicznie wchłaniająca się.

Działanie - koncentrat lekko napina skórę i na tym kończy się jego działanie. Kompletnie nie rozgrzewa, a stosuję go po kąpieli i masażu szorstką gąbką. Po zastosowaniu serum Eveline, aż chciało się biec zmyc tamten produkt, bo tak szczypal, a tu nic takiego nie ma.
Wyszczuplenia, ani dzialania antycellulitowego nie zauważyłam.
Mało wydajny.
Ogólnie rozczarowałam się.

Używam tego produktu od: listopad 2013

Produkt rewelacyjny. Ale nie dla każdego. Ja mam chyba wytrzymałą skórę, pozatym, dla dobrych efektów trzeba trochę pocierpieć :) Ma przyjemny zapach, dobrą konsystencję i działa szybko. Jedyny mały minus za pieczenie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 skończone