Puzzle

Puzzle

Cytrusowe `Puzzle` nieodmniennie kojarzące się z latami młodości. Zapach już dziś praktycznie niedostępny.

Cena: ok. 30-40zł / 50ml

Zapach młodzieńczych lat

Myślałam, że nas mniej a jednak. Zapach z liceum co jakiś czas przypominał mi się i co jakiś czas sprawdzałam na aukcjach czy gdzieś jeszcze dorwę go i udało się! Dla stęsknionych można je kupić na ebay\'u.

Czekam na swój flakon - będę chyba cały weekend rozpamiętywać te beztroskie chwile gdy miało się 15 -17 lat ;)
Przestawiłam się na CK Be ale lubie wracać do tych tanich ale sprawdzonych zapachów :)

Świeży, młody zapach.

Używam tego produktu od: Hohoo...nie pamiętam od 2000 jeśli nie wcześniej!
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3-4

świetny zapach!

Pierwszą wodę Puzzle kupiłam sobie będąc na studiach. tak mi się spodobał ten zapach, że zaczęłam go używać regularnie. Jest lekki, świeży, kwiatowo - owocowy. Doskonały na każdą okazję. Bardzo żałuję, że nie można już go nigdzie dostać, bo chętnie znów owinęłabym się tym cudownym zapachem.

co było, a juz nie jest

mój studniówkowy zapach:) taki mydełkowy... i tylko mydełkowy, ale sympatyczny. lubię jego wspomnienie, zwłaszcza zima w powietrzu.
jak komuś zatęskniło się za nim, to jego kopie w postaci żelu pod prysznic widziałam w angielskich 99p.

Używam tego produktu od:9 lat temu

depilacja czego nie wolno

sentyment !!!

Slyszalam , ze perfumy te nie sa juz dostepne. A szkoda! To byly moje pierwsze powazniejsze perfumy, zakupione na przelomie podstawowki i liceum.
Do tej pory pamietam kolorowy kartonik i smieszna zielona zatyczke w ksztalcie puzzla.
Niestety zapach zatarl sie juz w pamieci, kojarze go jako swiezy i owocowy....Tak bardzo chcialabym go powachac jeszcze raz!

Używam tego produktu od:wiele lat temu uzywalam

Wspomnienie

Perfumy te dostałam od miłości mojego życia - był to pierwszy poważniejszy prezent jaki dostałam od chłopaka. Wspominam je bardzo dobrze, a flakonik do dziś stoi na półce i wywołuje uśmiech na mej twarzy :)

Używam tego produktu od:dość dawno

świeże

podobnie jak w przypadku większości dziewczyn, to był mój pierwszy poważny zapach - to chyba była podstawówka ;) nawet nie wiem, czy jest jeszcze produkowany.. pewnie nie.. ale pamiętam, że byłam nim zachwycona :) świeżutki i miał w sobie to coś :)

Używam tego produktu od: dawno dawno temu ;)

moje pierwsze powazne perfumy

tak jak w podsumowaniu;)moje pierwsze powazne perfumy,gdy ich uzywalam mialam kilkanascie lat-bylam chyba w gimnazjum,a moze jeszcze przed-nie pamiętam,ale zapach podobal mi się i milo je wspominam.był taki lekki,nie duszący, delikatny i trwaly.

Używam tego produktu od:kiedy to bylo...

Cytrusiak :)

Bardzo swierzutki zapach. Mocno cytrusowy. Nie lubie cytrusów ale w tym wykonaniu naprawde mi sie ten zapach spodobał. Czasami o nim jeszcze mysle i załuje ze już go nie mam.

Młodzieńczy

Gdy go używałam miałam chyba 13 lat, wtedy mnie zachwycał, do dziś uważam, że ma w sobie to "coś", jednak już przestałam gustowac w takich zapachach, ale wspomninam go bardzo miło. Kojarzy mi się z lekkim drinkiem- słodką lemoniadą z kropelką alkoholu;)

Używam tego kosmetyku od: lata temu
ilość zużytych opakowań: 100 ml.

Ciekawy

Dostalam na urodziny.To byly moje pierwsze "powazne" perfumy. Fakt, ze idealny dla mlodych dziewczat. Mam do dzis troszke na dnie, gdyz lubie zostawiac sobie troche zapachu do wspominania. Bardzo ostry zapach i jak dla mnie ciekawy. Dlugo sie trzymal na skorze i uwazam, ze bardzo dobrze komponowal sie z moja osoba. Idealny na cieple dni. Nie dusil mnie i mozna bylo wyczuc "jego obecnosc" bez zbednego "wwachiwania" sie. Bardzo milo wspominam okres ich uzywania:)

Używam tego kosmetyku kilka lat / ilość zużytych : jeszcze zostalo mi z 1

Wspomnienie jak żywe

Przed laty napisałam tutaj jedną ze swoich pierwszych recencji i dotyczyła ona właśnie Puzzli. Już wtedy pisałam, że są one dla mnie tylko wspomnieniem gdyż zapach został wycofany z produkcji.

Nie sądziłam, że kiedykolwiek jeszcze je powącham. Moja pierwsza woda toaletowa, początek liceum. Jeszcze kilka lat wstecz pojawiały się pojedyńcze używane egzemplarze na serwisach aukcyjnych za wyśrubowane ceny. Jakiś czas temu odkryłam, że na ebayu można kupić sporo sztuk Puzzli, które przetrwały ..w Hiszpanii. Widocznie tam Coty najpóźniej je dystrybowało. Z przesyłką do PL trochę mnie wyniosły ale dziś po 18latach znów mogę raczyć się tą charakterystyczną cytrynową wonią..i najśmieszniejsze, że ona nadal mi się podoba tak samo jak charakterystyczny korek w kształce puzzla:)

Nie za bardzo...

Poznałam ten zapach w liceum :) Dość mile zapamiętałam i tak po kilku latach postanowiłam kupić w ciemno. Rozczarowałam się ogromnie. Zapach jest przyjemny, ale to nic specjalnego. Czysty, świeży na mnie pachniał trochę "męsko". Mojemu chłopakowi się podobał, ale ja nie mogłam znieść po krótkim czasie użytkowania. I oddałam moje napoczęte opakowanie 50 ml. I powiem, że już nigdy więcej...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... Kilka ml z 50 ml.
Recenzja: ...