E.L.F. Cosmetics, Kabuki Face Brush (Pędzel kabuki)

E.L.F. Cosmetics, Kabuki Face Brush (Pędzel kabuki)

Pędzel jest wykonany z antybakteryjnego, syntetycznego włosia Taklon dzięki czemu jest bardziej miękki. Może być używany na sucho i na mokro. W sam raz do nakładania bronzerów, pudrów lub rozświetlaczy na twarz.
Dostępna wersja do twarzy oraz do ciała.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Tytan trwałości.

Właśnie zdałam sobie sprawę, że mam ten pędzel kilka lat. (!)
Kupiłam go jeszcze w czasach, gdy robiłam zakupy na Allegro.
To był mój pierwszy pędzel do pudru.
To ciekawe jak solidna jest to rzecz. Służył mi bardzo intensywnie i w dalszym ciągu czasem go używam, gdy pedzle tego typu mam w praniu.
Dobrze rozprowadza puder, włosie z niego nie wychodzi i był bardzo tani.
nic dodać nic ująć.
Polecam.

Bardzo dobry produkt!

Pędzel ma bardzo gęste włosie, delikatne i miękkie. Używam do pudru, aby zmatowić całą twarz. Nie ściera podkładu. Pędzel jest naprawde dobry, szczególnie biorąc pod uwage cene (USA przy promocji 50% na serie studio kosztował 3$) jakość jest świetna. Polecam!

Mój ulubiony pędzel do pudru

Używam go do nakładania pudru. Zalety:
- świetnie sprawdza się do nakładania pudru, nie ściera podkładu ani korektora
- pomimo czestego mycia nic się z nim nie dzieje. Na początku wypadło kilka włosków jednak od prawie pół roku już nic takiego nie miało miejsca.
- jest miękki, więc uzywanie go to czysta przyjemność :)
- tani
Wad nie zauważyłam. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden

Osobiscie nie przypadl Mi do gustu!

Pędzel jest bardzo wysokiej jakości jeśli chodzi o wlosie ... jest mega mieciutkie! Ale zbyt geste i zbite :/ nakladajac nim puder lub brazer na srodek policzkow w okolicach nosa to scieralam z lekka podlad :/

Plusy:
+ antybakteryjne syntetyczne wlosie
+ miekkosc wlosia
+ cena ... bardzo przystepna
+ nie gubi wlosia

+/- dostepnosc... mozna zamowic tylko latwo przez internet, nigdzie indziej sie z nim nie spotkalam
+/- jak to kabuki nie jest zbyt wygodny w uzytku dla Mnie przez mala raczke... no ale jest to znosne
+/- latwy w czyszczeniu ale raz dwa przyciaga brud tzn. jakies pylki sie na nim zbieraja :/

Minusy:
- gestosc wlosia, jest zbyt zbite przez co nieladnie naklada sie nim sypkie pudry scierajac przy tym podklad

Mojego serca nie skradl! i do tego pierwszy raz spotkalam sie z pedzlem ktory sciera podklad :/

Używam tego produktu od: ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

bardzo dobry pędzel

Zacznę od tego że ten pędzel był moim drugim ( po kabuki z tbs ) pędzlem tego typu i kupiłam go z myślą o podkładzie minerlanym.
Pędzel jest niesamowicie milutki ( jak wszystkie pędzle elfa z linii studio ) wykonywanie makijażu to sama przyjemność.
Mam go ponad rok, w tym czasie prany był wielokrotnie i nic absolutnie nic się z nim nie dzieje. Nie gubi włosków nie rozczapirza się, pamięta swój kształt. W porównaniu z kabukim z tbs jest jakby mniej zbity przez co także szybciej wysycha.
Lubię robić nim makijaż jednak znalazłam już swój pędzel kwc do podkładu mineralnego ( także elfa zresztą ).
Niemniej jednak sam pędzel jest świetny i mogę polecić go z czystym sumieniem :)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

fajny

Ja go używam do różu mineralnego, tylko i wyłącznie. I do tego celu bardzo fajnie się sprawdza. Mam go krótko, bo dopiero miesiąc, ale już go kika razy myłam i przeżył ;) Fajnie nabiera minerały i ładnie podkreśla jabłuszka policzków. Polecam, do innych kosmetyków też napewno się sprawdzi.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

świetny

Nie kupię go ponownie, bo ten bedzie mi słyżył długo i nie będę musiała go wymieniać.
Jest to mój pierwszy pędzel kabuki i jest super, mięciutki, duży, włosie z niego nie wypada, rączka jest wygodna, po prostu świetnie się go używa. Służy mi do bronzera, do konturowania twarzy, do roświetlacza, lub czasem do zmiecenia z twarzy nadmiaru pudru. Myłam go juz kilka razy i nic mu się nie stało.

Ilość zużytych opakowań: jeden

idealny

-mięciutki
-poręczny
-ma mnóstwo gęstego, dobrego jakościowo włosia
-idealny rozprowadzacz różów/bronzerów- wszystko wygląda super naturalnie <3

Nie znalazłam do tej pory lepszego pędzla, a mam już ich kilka. Bardzo bardzo polecam, jak zresztą większość pędzli z ELFa :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: :)

Ciezko jest wystawic recenzje pedzlom ;)

Ciezko jest wystawic recenzje pedzlom ;)

- Pedzelek jest baaardzo miekki, a przez to przyjemnie sie go uzywa
- Nie kluje &#8211; juz dawno nie mialam pedzla, ktory nie jest wrednym drapaczem twarzy
- Latwy w czyszczeniu
- Swietnie sie nim naklada zarowno mineraly jak i pudry do wykonczenia makijazu
- Poreczny
- Nie gubi wloskow
- Wloski nie placza sie
- Po miesiacu stosowania dzien w dzien nie widac zadnego zuzycia czy zniszczenia
- Cena bardzo przystepna
- Pedzel wyglada estetycznie

Wady? Nie mam sie do czego przyczepic...! ;)

Używam tego produktu od: kwiecien 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel w trakcie codziennego stosowania