Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Spray rozjaśniający włosy to sekretna broń specjalistów marki John Frieda. Zawiera wyjątkowy kompleks rozjaśniający - owoce cytrusowe i rumianek, który stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, pozwalając uzyskać naturalnie wyglądający, jaśniejszy kolor blond. Spray pozwala utrzymać w dobrej kondycji zarówno naturalne, jak i farbowane włosy blond, wzmacniając ich kolor i kamuflując odrosty. Spray najlepiej działa wzmocniony ciepłem suszarki. Widocznie rozświetla włosy po 3 - 5 zastosowaniach.

w sprayu
rozjaśniacze
Trwałość
długotrwałe

Wart każdej ceny

Ponoć na opakowaniu napisane jest, że daje efekt po 3 użyciach... bzdura, daje już po pierwszym.
Nie wysusza, a wręcz włosy są po nim idealnie miękkie.
Nie psuje a magicznie rozświetla.
Naprawdę rozjaśnia!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1647191].usefull || 0 }}% pomocna.

Uważajcie na ten produkt

Na początku było miło... uważajcie na ten produkt, bo pali włosy lepiej od żelazka, a co najgorsze, można o tym nie wiedzieć aż będzie za późno. Pali w sposób wredny, bo niby dobrze wygląda, a po jakims czasie włos do odstrzału albo sam wyjdzie. Najgorzej, jeśli używa się go zgodnie z instrukcją producenta, czyli używa gorącego powietrza suszarki, a następnie, o zgrozo, prostownicy albo lokówki dla pełnego efektu. Myślałam że fajna rzecz, efekt od razu, zrobię sobie sama kilka pasemek na odrostach (mam włosy rozjaśniane pasemkami z nieregularnym odrostem) i będzie pięknie. Moja własna głupota, bo nie zastanowiłam się, że niby jak rozjaśnia tak szybko, czym? Prysnęłam po włosie, potem suszarka, prostownica i efekt WOW, blond pasemko jest. Pobawiłam się jeszcze z kilkoma, ale że na szczęście było to mozolne, więc nie zrobiłam więcej niż kilka pasm po jednej stronie. Na szczęście, ponieważ podczas kolejnej sesji profesjonalnego farbowania odrostu na blond, akurat w miejscach tam gdzie farba dotkneła friedowe pasemka, włos spalił się na gumę nie do uratowania i trzeba było tych kilka pasemek wyciąć na jeżyka. Teraz zmieniłam przedziałek na drugą stronę, żeby to zakryć. Na zyczenie mogę wstawić fotkę jeżyka tam, gdzie miałam pasemka zrobione tym sprayem. Nie wiem jak jest z równomiernym pryskaniem po całości, ale Jeśli będziecie traktować odrosty tą petardą, to dobry fryzjer odmówi potem nałożenia farby, właśnie ze względu na to, że okropnie osłabia kondycję włosa. Na stronie john frieda dziewczyny skarżą się tłumnie w recenzjach własnie na to, że po uzywaniu tego sprayu zaden fryzjer nie chce tknąć ich włosów, albo że włosy się szybko wysuszyły, spaliły, itp., podobne recenzje na Amazon. Na YT jest sporo filmów cud miód czary mary, ale podejrzewam, że to chyba tylko taki hype. Są też filmiki, na których dziewczyny zdejmują włosy garściami po regularnym używaniu tego rozjaśniacza. Nie polecam tej bomby peroxydu w sprayu, której producent nawet nie ma odwagi podać składu na flakonie - jedynie po tym, jak zrobił się hałas, to dodali na etykietach różne ciekawe i dające do myślenia ostrzeżenia o natychmiastowym zaprzestaniu jeśli włosy staną się suche, będą się łamać albo skalp będzie podrażniony do czerwoności...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1628541].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkodnik-paskudnik

Jestem blondynką, czyli teoretycznie ten produkt jest dla mnie. Potrzebowałam czegoś do rozjaśniania włosów w sezonie jesienno-zimowym, kiedy wyraźnie ciemnieją. Zużyłam jedno całe opakowanie sprayu Friedy (na siłę, żeby wykończyć) i na pewno nie kupię następnego. Po ok. miesiącu używania włosy były przesuszone i w kolorze żółtym. Nie jest może aż tak kiepski, jak spray Joanny, stąd 2 gwiazdki, ale nadal nie jest dobry. Przerzuciłam się na Klorane bez wody utlenionej, która właśnie powoduje żółto-rude odbarwienie i teraz dopiero jestem zadowolona z efektu, a kosztuje tyle, co spray Friedy w Rossmannie na promocji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554786].usefull || 0 }}% pomocna.
John Frieda

Rewelacja

Od jakiegoś czasu próbowałam dać włosom odpocząć od farbowania. Pomimo koloryzacji sombre, odrosty zawsze były widoczne. Dzięki temu cudeńku ostatni raz farbowałam włosy 9 miesięcy temu! Świetnie rozjaśnia odrosty, nakładam go na niektóre partie włosów dzięki czemu mam efekt naturalnych, słonecznych pasemek. Produkt jest po prostu rewelacyjny. Polecam go też osobom farbującym włosy do zamaskowania odrostów pomiędzy kolejnymi koloryzacjami a także dziewczynom z naturalnymi włosami chcącym delikatnie rozjaśnić pasma. Efekt rewelacyjny.

Plusy:
- działanie - naprawdę skutecznie rozjaśnia, u mnie efekt widoczny już po jednorazowym zastosowaniu
- cena/jakość - często do kupienia w promocji np w rossmannie
- łatwość stosowania
Minusy:
- po zastosowaniu i wysuszeniu włosów suszarką włosy są jakby przetłuszczone

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324401].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry , bardzo wydajny , pokrywa siwe włosy

Spraj to dla mnie rewelacja , jest bardzo wydajny , ja nie używam go za duzo bo za dużo powoduje że włosy są żółte a tak mam swoje ciemny blond rozjaśniony o kilka tonów do naturalnego średniego słonecznego blondu ,świetny tez na odrosty . Bywa dostępny za 30 pare złotych w promocji. Bardzo szybki efekt , pozatym ja używam już na umyte wysuchone włosy i pozostawiam , nie nakładam przed suszeniem jak napisane tylko po ,żeby nie było zbyt mocnego efektu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281816].usefull || 0 }}% pomocna.

Samodzielny produkt

Wg mnie można go śmiało stosowac bez szamponu i odzywki, chociazby aby pilnowac odrostów. Fajnie działa z suszarką, bez podgrzania efekt nie jest widoczny tak szybko. Od 1,5 roku nie farbuje włosów, tylko rozjaśniam je szaponem, odżywkę i tym sprayem. efekt naprawde super. Używam max. 1 w tygodniu, efekty wyglądają jak naturalne.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214713].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Używam go od pół roku i jestem zachwycona. Nigdy nie chciałam farbować włosów. Jestem ciemną blondynką. Chciałam nadać włosom naturalny odcień złocistego blondu. Podobny jaki osiągam w trakcie słonecznych wakacji. Udało się. Używam go ostrożnie, 2 razy w miesiącu i tylko na odrosty. Efekt jest świetny. Włosy wyglądają naturalnie i prześlicznie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145436].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jestem pewna

Może zacznę od charakterystyki moich włosów. Włosy były przez długi długi czas farbowane na jasny brąz, który wiadomo że przybiera postać ciemnego brązu, końce rozjaśniane-ombre. Zachciało mi się pasemek blond, ale one niekoniecznie wyszły takie jak powinny, więc następnie, górę pokryłam ciemnym blondem i czekałam aż kolor się wytonuje, wypłucze. Kondycja włosów niby nie była najgrosza, o włosy dbam baaardzo, oleje, maski niemalże każdego dnia, ale koloryzacja wiadomo też zrobiła swoje. I teraz czas na naszego bohateera. Naczytałam się, że spray wysusza/rozpuszcza/niszczy makabrycznie włosy. Stosuje spray od tygodnia i oto co mogę powiedzieć.
Produkt rozjaśnia włosy w sposób naturalny, czyli spełnia swoje przewodnie zadanie. Działa też wysuszająco. Stosuję produkt od tygodnia i na pewno to nie jest dobry pomysł, aby stosować go każdego dnia. Mam wrażenie, że spray tak jakby oblepia włosy przez co stają się one szorstkie, plączą się niemiłosiernie i wyglądają na strasznie zniszczone. Natomiast, gdy odstawiłam spray umyłam włosy dobrze, nawilżając je maskami i natłuszczając olejami to z powrotem wróciły do formy- czyli tak jakby spray aż tak bardzo nie ingerował w strukturę włosa. Ale to tylko moje wrażnie. Natomiast na pewno działa podrażniająco: włosy pryskałam bez użycia rękawiczek na dłonie i po wszystkim mnie strasznie piekły, miały też czerwone plamy. W każdym razie to co chciałam - zrobiłam-rozjaśniłam włosy.To czego na pewno nie polecam to prostowania włosów po użyciu sprayu. Myślę, że dobre suszenie w zupełności wystarczy, ja nie zauważyłam żadnych dodatkowych efektów po prostownicy, zatem szkoda włosów. Teraz produkt planuje używać raz na dwa tygodnie, w dalszej kolejności raz na miesiąc na odrosty. Jak się skończy, a nie trafię na jego promocję, to chyba zdecyduje się na jego tańszy zamiennik. Nie jestem pewna, czy Frieda jest aż tak wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: tygodnia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039272].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem od kilku lat wierna temu kosmetykowi

Mam włosy w kolorze ciemnego blondu, aby nie farbować co chwila odrostów zaczęłam używać tego produktu. Jego działanie jest widoczne ale subtelne, nie szkodzi włosom. Nie wysusza. Daje naturalny efekt rozjaśniania włosów promieniami słonecznymi. Bardzo prosty w użyciu, nie brudzi, możesz stosować go bez pomocy innych. Ten produkt stoi zawsze w mojej łazience. Zdecydowanie polecam, jednak nie oczekujcie, że z brązowych loki rozjaśnią się do platynowego blondu.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030292].usefull || 0 }}% pomocna.

działa, ale....

Kupiłam ten produkt w promocji w rossmanie aby troszke zakamuflowac ciemne odrosty i rozswietlić kolor między wizytami u fryzjera. Faktycznie rozjaśnia właosy, ale tez mega niszczy, wysusza...dla mnie nieodpowiedni bo bardzoi zniszczył mi włosy. może dla kogoś kto ma włosy zdrowe mocne i nie farbowane na blond ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008792].usefull || 0 }}% pomocna.