Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Cena już od 50,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Spray rozjaśniający włosy to sekretna broń specjalistów marki John Frieda. Zawiera wyjątkowy kompleks rozjaśniający - owoce cytrusowe i rumianek, który stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, pozwalając uzyskać naturalnie wyglądający, jaśniejszy kolor blond. Spray pozwala utrzymać w dobrej kondycji zarówno naturalne, jak i farbowane włosy blond, wzmacniając ich kolor i kamuflując odrosty. Spray najlepiej działa wzmocniony ciepłem suszarki. Widocznie rozświetla włosy po 3 - 5 zastosowaniach.

w sprayu
rozjaśniacze
Trwałość
długotrwałe

Bardzo dobry , bardzo wydajny , pokrywa siwe włosy

Spraj to dla mnie rewelacja , jest bardzo wydajny , ja nie używam go za duzo bo za dużo powoduje że włosy są żółte a tak mam swoje ciemny blond rozjaśniony o kilka tonów do naturalnego średniego słonecznego blondu ,świetny tez na odrosty . Bywa dostępny za 30 pare złotych w promocji. Bardzo szybki efekt , pozatym ja używam już na umyte wysuchone włosy i pozostawiam , nie nakładam przed suszeniem jak napisane tylko po ,żeby nie było zbyt mocnego efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281816].usefull || 0 }}% pomocna.

Samodzielny produkt

Wg mnie można go śmiało stosowac bez szamponu i odzywki, chociazby aby pilnowac odrostów. Fajnie działa z suszarką, bez podgrzania efekt nie jest widoczny tak szybko. Od 1,5 roku nie farbuje włosów, tylko rozjaśniam je szaponem, odżywkę i tym sprayem. efekt naprawde super. Używam max. 1 w tygodniu, efekty wyglądają jak naturalne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214713].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Używam go od pół roku i jestem zachwycona. Nigdy nie chciałam farbować włosów. Jestem ciemną blondynką. Chciałam nadać włosom naturalny odcień złocistego blondu. Podobny jaki osiągam w trakcie słonecznych wakacji. Udało się. Używam go ostrożnie, 2 razy w miesiącu i tylko na odrosty. Efekt jest świetny. Włosy wyglądają naturalnie i prześlicznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145436].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie jestem pewna

Może zacznę od charakterystyki moich włosów. Włosy były przez długi długi czas farbowane na jasny brąz, który wiadomo że przybiera postać ciemnego brązu, końce rozjaśniane-ombre. Zachciało mi się pasemek blond, ale one niekoniecznie wyszły takie jak powinny, więc następnie, górę pokryłam ciemnym blondem i czekałam aż kolor się wytonuje, wypłucze. Kondycja włosów niby nie była najgrosza, o włosy dbam baaardzo, oleje, maski niemalże każdego dnia, ale koloryzacja wiadomo też zrobiła swoje. I teraz czas na naszego bohateera. Naczytałam się, że spray wysusza/rozpuszcza/niszczy makabrycznie włosy. Stosuje spray od tygodnia i oto co mogę powiedzieć.
Produkt rozjaśnia włosy w sposób naturalny, czyli spełnia swoje przewodnie zadanie. Działa też wysuszająco. Stosuję produkt od tygodnia i na pewno to nie jest dobry pomysł, aby stosować go każdego dnia. Mam wrażenie, że spray tak jakby oblepia włosy przez co stają się one szorstkie, plączą się niemiłosiernie i wyglądają na strasznie zniszczone. Natomiast, gdy odstawiłam spray umyłam włosy dobrze, nawilżając je maskami i natłuszczając olejami to z powrotem wróciły do formy- czyli tak jakby spray aż tak bardzo nie ingerował w strukturę włosa. Ale to tylko moje wrażnie. Natomiast na pewno działa podrażniająco: włosy pryskałam bez użycia rękawiczek na dłonie i po wszystkim mnie strasznie piekły, miały też czerwone plamy. W każdym razie to co chciałam - zrobiłam-rozjaśniłam włosy.To czego na pewno nie polecam to prostowania włosów po użyciu sprayu. Myślę, że dobre suszenie w zupełności wystarczy, ja nie zauważyłam żadnych dodatkowych efektów po prostownicy, zatem szkoda włosów. Teraz produkt planuje używać raz na dwa tygodnie, w dalszej kolejności raz na miesiąc na odrosty. Jak się skończy, a nie trafię na jego promocję, to chyba zdecyduje się na jego tańszy zamiennik. Nie jestem pewna, czy Frieda jest aż tak wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039272].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem od kilku lat wierna temu kosmetykowi

Mam włosy w kolorze ciemnego blondu, aby nie farbować co chwila odrostów zaczęłam używać tego produktu. Jego działanie jest widoczne ale subtelne, nie szkodzi włosom. Nie wysusza. Daje naturalny efekt rozjaśniania włosów promieniami słonecznymi. Bardzo prosty w użyciu, nie brudzi, możesz stosować go bez pomocy innych. Ten produkt stoi zawsze w mojej łazience. Zdecydowanie polecam, jednak nie oczekujcie, że z brązowych loki rozjaśnią się do platynowego blondu.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030292].usefull || 0 }}% pomocna.

działa, ale....

Kupiłam ten produkt w promocji w rossmanie aby troszke zakamuflowac ciemne odrosty i rozswietlić kolor między wizytami u fryzjera. Faktycznie rozjaśnia właosy, ale tez mega niszczy, wysusza...dla mnie nieodpowiedni bo bardzoi zniszczył mi włosy. może dla kogoś kto ma włosy zdrowe mocne i nie farbowane na blond ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008792].usefull || 0 }}% pomocna.

JESTEM NA TAK

Produkt świetny dla BLONDYNEK, żeby nadać wlosom lekkie refleksy, włosy wyglądają na muśniete słońcem. Prodkukt nlezy stosowac z głową, przy zbyt częstym użytku może powodować szorstkość włosow. Jedynym minusem jest cena, ale i tak polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006186].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie się sprawdził

Kupiłam ten produkt, chcąc uzyskać efekt włosów rozjaśnionych od słońca (mam jasne blond włosy, które latem są jaśniejsze na końcach). Stosowałam go po myciu i porządnym odżywieniu włosów (nie bojąc się stosować także odżywek bez spłukiwania i olejków i zabezpieczania końcówek) na pół wilgotne włosy, BEZ SUSZENIA po aplikacji (bałam się żółtego efektu i nadmiernego zniszczenia włosów).

+ Widoczne efekty pojawiły się już po 3. aplikacji.
+ Spray jest wygodny w użyciu - przynajmniej do takiego rozjaśniania końców włosów i uzyskania efektu ombre jak po słońcu.
+ Jest wydajny. Spray rozpyla delikatną mgiełkę, więc łatwiej jest pokryć większe partie włosów, niż gdyby niechlujnie pluł w jedno miejsce.
+ Efekt, jaki uzyskałam na swoich jasnych blond włosach jest naprawdę naturalny. Żadnych żółtych refleksów.

+/- Zdecydowanie lepiej jest polować na promocje niż kupować w regularnej cenie. Zwłaszcza, że te pojawiają się dość często i wtedy możemy kupić opakowanie za niewiele ponad 25 złotych, a nie za ponad 50.
+/- Musimy się liczyć z trochę zniszczonymi włosami, ale jeżeli wcześniej odżywimy włosy i nie będziemy katować nim całych włosów co każde mycie, można te zniszczenia zminimalizować.

- Zapach. Skoro i tak taki spray to sama chemia, może dałoby się wykorzystać jakieś substancje zapachowe? Bo niestety pachnie jak woda utleniona...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003399].usefull || 0 }}% pomocna.

do użytku z głową

Najpierw napiszę o plusach, spray jest skuteczny, daje naturalny efekt (przynajmniej jeśli chodzi o ciemny blond) który można samemu kontrolować - po prostu przestać używać jeśli jest za jasno, cena porównując do profesjonalnego zabiegu jest bardzo przystępna - często jest on w promocji ale...
Niestety od niecałego roku staram się doprowadzić moje włosy do ładu. Kiedyś były one idealne, wszyscy fryzjerzy się zachwycali a teraz? Włosy się łamią są gumowate (zwłaszcza te z przodu) potrzebują baaardzo dużo cierpliwości i niestety nożyczek fryzjera bo tych najgorszych partii nie da się odratować.

Czy polecam? Ani tak ani nie. Wydaje mi się że do sporadycznego używania ten spray się nadaje natomiast odradzam używania go tak jak ja to robiłam - raz na 3 dni. Radze potraktować ten spray jako sposób na lekkie refleksy a nie na rozjaśnianie wszystkich włosów!

Czy kupiłabym ponownie? Tak, nawet mam jedną buteleczkę w zapasie ale tak jak wcześniej wspomniałam będę używać tylko i wyłącznie żeby w zimę nadać lekkich, słonecznych refleksów. Oczywiście najpierw muszę doprowadzić włoski do ładu :)

PODSUMOWUJĄC

+ naturalny efekt
+ samemu można kontrolować kolor
+ łatwość aplikacji
+ cena w porównaniu do profesjonalnego zabiegu jest przystępna
+ dobrze sprawdza się na odrosty

- niszczy włosy,
- włosy stają się wysuszone,
- włosy stają się gumowate,
- włosy łamią się
- zapach nie jest przyjemny

!Nie polecam ale też nie odradzam. Zniszczyło mi włosy, ale wciąż mam na swojej półce!

Używam tego produktu od: używałam niecały rok, teraz rok je odżywiam
Ilość zużytych opakowań: trudno mi powiedzieć używałam na spółkę z mamą ;) powiedzmy że ok 2/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999619].usefull || 0 }}% pomocna.

spalił mi włosy

rozjasniam włosy od kilunastu lat ,czasem u fryzjera,czasem w domu rozjasniaczem z Joanny.Włosy zawsze miałam w bardzo dobrej kondycji do czasu jak użyłam tego rozjasniacza w sprayu.Spray po prostu spalił mi włosy.Nigdy nie miałam tak beznadziejnego kosmetyku i tak zniszczonych włosów,popalonych,pokruszonych i sianowatych.Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993112].usefull || 0 }}% pomocna.