Definition, Permed & Curly (Szampon pielęgnujący włosy ondulowane i kręcone)

Definition, Permed & Curly (Szampon pielęgnujący włosy ondulowane i kręcone)

Sprężystość i elastyczność dla włosów ondulowanych i naturalnie kręconych. Łagodna, pielęgnacyjna kombinacja nadających połysk kwasów owocowych AHA i wzmacniającego mleczka migdałowego, szczególnie ochronnie oczyszcza włosy kręcone. Sprężystość i elastyczność włosów zostaje wzmocniona i przedłużona. Włosy stają się gładkie, łatwo rozczesywalne i lśniące.

Cena: ok. 26zł/ 250ml

Bardzo dobry wybór!

Komentarz Recenzentki:

Recenzja: Miłe zaskoczenie wydajnoscią tego produktu, doskonały razem z odzywką do włosów kręconych. Używałam wiele szamponów do naturalnych loków ale były do bani, ten jest fajowy Włosy są delikatnie oczyszczone, błyszczące i lsniące.
Zalety tego produktu to :
1. dośc przystępna cena,
2. wydajność,
3. poprawa wyglądu włosów kręconych-zniszczonych po kilku uzyciach,
Wady:
1. dla mnie mógłby mieć jeszcze ciekawszy zapach!

Używam tego kosmetyku od 2 tyg. / ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ale kupie nastepne!
Recenzja: ...

NIE polecam

Nie przypadl mi do gusty kompletnie. Zachecona jego 'prefesjonalnoscia' postanowialm wyprobowac i ... zawiodlam sie. Na poczatku bylo ok, ale potem ... wlosy byly po nim bardzo brzydkie. Dostaje 1 gwiazdke za to iz nie jest najgorszy z najgorszych a 2 za zapach (bo jest ciekawy, chociaz ... krotkotrfaly).

landrynkowe mleczko;)

Jeden z moich ulubionych szamponów do włosów. Jeśli ktoś oczekuje, że ten zampon skręci mu włoski to on nie jest od tego. On pielęgnuje. Ma konsystencję gęstego mleczka, włoski po nim są bardzo mięciutkie w dotyku. Pięknie się układają i rozczesują. Włosy po nim nie są wysuszone, wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że są nawilzone od środka. Szampon rozprowadza się bezproblemowo.Pięknie pachnie, jak dla mnie landrynkami.Wydajny. Bardzo lubię ten szampon :) Polecam gorąco :)