Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15 zapewnia dawkę nawilżenia i wzmacnia barierę wodną, przywracając suchej i delikatnej skórze właściwą równowagę. Dzięki jedwabistej konsystencji zapewnia równomierne krycie i łatwo się rozprowadza. Dodatkowo zapewnia odpowiedni stopień krycia, aby zniwelować drobne niedoskonałości i uzyskać gładką, nieskazitelną cerę.

Krycie
lekkie
fluidy
nawilżające, ujednolicające
w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Idealny!

Długo szukałam podkładu , który będzie po prostu spełniał obietnice producenta, posiadam 02. Mam cerę mieszaną, czoło strasznie się błyszczy natomiast policzki są okropnie suche. Ten podkład matuje czoło a policzki nawilża. Nie tworzy efektu maski, co jest dla mnie dość istotne. Praktycznie nie wyczuwam go na skórze, ładnie kryje.

Idealny

Bardzo rzadko sięgam po produkty z wyższej półki raczej testuje te tańsze ale kiedy dostałam ten podkład w prezencie to myślę sobie czemu nie spróbować. I jak się okazało zakochałam się w nim. Kolor którego używałam i używam nadal to shade 01. Moja cera jest skłonna do przetłuszczania się i mam na twarzy plamy po ramach. A ten podkład po pierwsze świetnie ją nawilża nie tworząc efektu święcenia się to po drugie ma rewelacyjne krycie. Konsystencja dość gęsta ale po chwili nie czuć go w ogóle na twarzy dla mnie rewelacja.

Nawilżacz z kolorem, przyjemniaczek

Podkład kupiłam gdy poszukiwałam nawilżającego, lekkiego produktu.

Sprawdził sie - nawilzyl, nie zapchał, dał ładny kolor i skora przy nim odżyła :)

Ładne, proste opakowanie, bezpieczne składniki i działanie nawilżające sprawia, ze będę do niego wracać. (Mógłby byc tańszy, wtedy byłoby jeszcze lepiej : )

Polecam.

Super podkład

Bardzo rzadko, kiedy sięgam po kosmetyki z wyższej póki, a Clinique mogę do nich zaliczyć, jednak po wielu dobrych recenzjach skusiłam się na ten podkład.

Zalety
+Eleganckie opakowanie
+podkład jest naprawdę lekki, nie czuć go na twarzy
+idealnie stapia się z cerą
+nawilża
+nie wysusza
+nie podrażnia
+dobrze rozprowadza się po skórze
+wydajny
+nie ciemnieje na twarzy
+chroni
+rozświetla cerę
+wygląda ładnie i subtelnie
+nie zapycha
+nie wyczuwam w nim jakiegoś zapachu
+długotrwały

Wady
-cena

Dobry

Mam odcień 01, ma fajny kolor, nie podkreśla suchych skórek, krycie jest dość słabe, na tyle że nie wyrównuje kolorytu cery - widać że mam zaczerwienione czoło. Bardzo ładnie wygląda roztarty beautyblednerem, po utrwaleniu puderm nie wygląda jakoś super, dość szybko schodzi. Lubię go za kolor, za to że daje ładny efekt na twarzy, neutralny zapach, fajną konsystencję, opakowanie, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek. Jest jednak dość nietrwały. Mam cienką skórę z niepowiększonymi ale widocznymi porami koło nosa, z tendencją do zaczerwienienia w okolicy czoła, z suchymi skórkami. Nie jest jednak wart swojej ceny, zawsze kupuję go w internecie lub na promocjach.

Bardzo przeciętny

Jako fanka marki Clinique, muszę stwierdzić, że to najsłabszy ich podkład.

Kupiłam ten podkład w czasie, kiedy moja skóra była wysuszona po zimie i chciałam jej dać odpocząć od ciężkich fluidów.

Niestety stwierdzam, że lepszy byłby dla mnie jakikolwiek krem BB.

Ten słabo kryje, jest nietrwały, dodatkowo źle dopasowuje się do skóry - choć miałam kolor dobierany w drogerii Macy\'s przez panie profesjonalistki :) dodatkowo ma dziwną konsystencję i naprawdę trzeba go dużo nasmarować, żeby cokolwiek zakrył. Jednak jak już się nasmaruje to ma się wrażenie, że skóra staje się za tłusta - nie wiem jak to się sprawdza w kontakcie ze skórą suchą lub b.suchą, gdyż sama mam mieszaną ze skłonnością do suchej.

lekki krem tonujący

Jest to raczej krem tonujący niż podkład.

Daje lekkie prawie niewidoczne krycie

ładnie ujednolica buzię, mam kolor 03, wtapia się w skórę, nie robi plam

nie podreśla porów

słabo nawilża

lubi migrować w ciągu dnia(moja skóra mieszana), ściera się co nie wygląda naturalnie.
uzywając go na urlopie doszłam do wniosku że mogłam zabrać mojego ulubieńca ostatnich miesięcy clarins extra firming. ale oczywiście wydawało mi się że będzie za cięzki :D

może robić akcje przy nieodpowienim kremie pod spodem.

wodnisty, lejący, trzeba go żużyć dużo więcej niż standardowego podkładu.

jest to poprawny produkt ale ciesze się że testowałam kilka próbek i nie kupiłam pełnowymiarowego opakowania.

Ilość zużytych opakowań: próbki *** kilka przez dwa tyg

Najlepszy!!!

Kupiłam go w sklepie bezcłowym na lotnisku za jakieś 85 zł. Śmiało jednak dałabym teraz za niego nawet te 130 zł, choć można go czasami znaleźć w internecie w korzystniejszej cenie.
Posiadam odcień nr 2.

Podkład ma konsystencję dość lejącą, jednak kiedy nałoży się go na twarzy (używam pędzla) to wszystko jest w najlepszym porządku - nie spływa.
- długo utrzymuje się na twarzy,
- nie powstają smugi,
- ładnie dopasowuje się do skóry (trzeba jednak wybrać odpowiedni odcień),
- nie zauważyłam, aby zostawiał ślady na ubraniach,
- nie pozostawia filtru na skórze,
- mam wrażenie, że skóra ma lepszą formę: koloryt, jest miększa, ogólnie lepiej wygląda,
- nie świeci się,
- wydaje się wydajny.

Minusów nie zauważyłam.

BARDZO POLECAM. Zaletą jest także to, że pielęgnuje on skórę, a nie służy wyłącznie do makijażu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Tak.

Postanowiła kupić ten produkt mimo wysokiej ceny, ponieważ moja skóra potrzebowałam bardzo mocnego nawilżenia ze strony zarówno kremu jak i podkładu.
Plusy:
+na moje potrzeby idealne krycie
+ nie wysusza
+ nie podkreśla suchych skórek
+ posiada filtr
+naturalne kolory
+ wygodne, poręczne opakowanie
+ naturalny efekt
+ bardzo trwały
+ perfekcyjnie wyrównuje koloryt
+ nie robi smug
+ nie zapycha
+ nie posiada zapachu

Minusy:
- cena
- mała wydajność

Serdecznie polecam, szczególnie na sezon wiosna/lato

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: wydaje mi się, że 3

Ukojenie

Nie spodziewałam się tak dobrej jakości kupując ten produkt... Jest wspaniały. Duuuuużo lepszy od Vitaluminare Chanel i sporo tańszy
Cieszę się że się skusiłam ale do rzeczy.

Podkład ma cudowną lekką konsystencję ( nie wodnistą jak Bobbi Brown spf15 ) nakładać go można bez trudu palcami.
Widoczność na skórze jest w zasadzie zerowa koloryt skóry mamy wyrównany. Lekkie niedoskonałości ukryte a twarz jest( także lekko) lekko rozświetlona( o błyszczeniu nie ma mowy).
Jego trwałość na buzi jest zaskakująca. Nie spływa mi,nic się z nim nie dzieje. Aplikuje i jest. Ani trochę nie przeszkadza mojej cerze. Teraz najlepsze... NAPRAWDĘ nawilża.

Mocne 5

Edycja.. Niestety wyłącznie dla cer suchych. Mam normalną i z taką podkład już walczy...( co będIe na mieszanej).
Oksyduje o 2 tony:(((((((

Używam tego produktu od: Używałam 4mies
Ilość zużytych opakowań: Jedno 30 ml

całkiem dobry

Podkład mam od jakiś 3 lat i używam go zamiennie z innymi fluidami, od których kupowania jestem uzalezniona.
+ lekka, delikatna konsystencja, która nie obciąża skóry
+ dobrze się rozprowadza
+ nie podrażnia skóry
+ nie zapycha porów
+ dobra gama kolorystyczna
+ wygodny w użyciu, praktycznie opakowanie
- krycie jest delikatne, więc nie nadaje się na wyraźnie widoczne niedoskonałości
- intensywny zapach, który nie pozwalał mi stosować go codziennie

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Kocham ten podkład

Podkład Clinique zakupiłam całkiem nie dawno i podbił moje serce jest moim KWC:
-ładnie się rozprowadza
-nie roluje się
-zapach całkiem przyjemny
-nie zapycha
-nie ściera
-nawilża moją skórę
Same zalety.Cena też całkiem ok.