Rimmel, Match Perfection, Ultra Creamy Compact Powder (Puder prasowany)

Rimmel, Match Perfection, Ultra Creamy Compact Powder (Puder prasowany)

Pojemność 8,5 g

Formuła lekkości i łatwego rozprowadzania z technologią Smart tone TM pozwala zręcznie dopasować się do koloru i struktury Twojej skóry. Pigmenty niebieskich szafirów uwydatniają Twój naturalny koloryt i tonację. Trwałość do 14 godzin.

gdyby nie ten kolor...

Puder ma wspaniałą konsystencję, fajne krycie, dobrze się nakładał,nie ważył się i nie podkreslał suchych skórek. Niestety skreślajągo w moim przypadku 2 rzeczy: zbt ciemne odcienie i słaba wydajność.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami

no i gdzie ten 14h mat?

Jeśli produkt nie spełnia obietnic producenta, to nie jest warty polecenia. Tak jest i w tym przypadku. Matowił, ale na 0,5-1h. To mnie nie zadowala. Producent pomylił się w swoich zapewnienaich o dobre 13 godzin. Do tego beznadziejna kolorystyka. Używałam 100- Ivory. Kolor totalnie zbyt pomarańczowy, nieodpowiedi dla jasnych, polskich karnacji.

Używam tego produktu od: maj 2014

Od biedy

Mam odcień True Ivory. Kupiłam go 2 lata temu i używam głównie do wykończenia makijażu lub na krem BB.
Jest bardzo wydajny, więc mam go do tej pory. Niestety wraz z upływem czasu ściemniał trochę i na skórze także ciemnieje, przez co tworzy nieestetyczne plamy.
Lubię go za to, że jest lekki, aczkolwiek ma więcej minusów niż plusów :(
Matuje na krótko, podkreśla suche skórki i \\\'\\\'wchodzi\\\'\\\' w zmarszczki pod oczami.
Używam go chyba tylko z sentymentu, gdyż to mój pierwszy puder w kompakcie i nigdy nie mam czasu poszukać czegoś nowego.

Jeśli ktoś ma gładką skórę, która w dodatku nie wymaga zmatowienia, to powinien być zadowolony. Ja niestety będę szukała nowego.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Wart swojej ceny

Przyjaciółka poleciła mi ten produkt, a że kończył mi się puder postanowiłam go zakupić. Pani w Super Pharm poleciła mi do mojej cery nr 200-SOFT BEIGE. Analizując całość kosmetyku: podoba mi się:
- matuje
- nie zatyka porów (nie tworzą się nadmierne zaskórniki)
- nie jest ciężki
- podoba mi się pudełeczko- pod spodem lustereczko i gąbeczka- bardzo praktyczne rozwiązanie
- cena (w promocji nieco ponad 20 zł)
- wydajny

Jedynym minusem jest ten odcień, mogłam wziąć jaśniejszy. Wykończenie gąbeczką jest nie możliwe w moim przypadku, bo wyglądam jak żółtko, lepiej wygląda nałożony pędzelkiem ;) Myślę, że on zajmie miejsce Creme Puff w mojej kosmetyczce ;)

Nie wywarł na mnie pozytywu

Kupiłam go gdyż myślałam że będzie lepszy od Stay Matte też rimmelu, ale pomyliłam sie. Nie matuje wcale mojej cery no i jest droższy, efekt utrzymuje sie do 2 godzin. Nie kupię go więcej. Plus za ukryte zwierciadełko w opakowaniu.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Genialny

Kupiłam ten produkt na promocji w Rossmanie . Długo zastanawialam sie jaki kupic puder az w koncu dokonałam wyboru i nie jestem zawiedziona!
Plusy:
- bardzo dobrze kryje nawet nałozony na tanszy fluid
- mozna go kupic na promocji za niecale 20 zl
- odcien 103 True Ivory doskonale dopasowuje sie do skóry
-nie podkresla suchych skórek jak np Afinitone
- jest bardzo wydajny.

Minusem jedynie jest gąbeczka która srednio sie nakłada

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

spodziewałam się czegoś znacznie lepszego po rimmelu

Zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Przed nim miałam puder z Eveline i był on prawie o połowę tańszy i o niebo lepszy. Jego największą wadą w moim przypadku jest to że matuje na bardzo krótko, po 3h wymaga poprawki. Mam odcień najjaśniejszy a i tak w sezonie wiosennym gdy jestem najbladsza jest dla mnie za ciemny. Gąbeczka dołączona od producenta koszmarna, tylko krzywdę można sobie nią zrobić więc zdecydowanie należy nakładać go pędzlem. Plusem jest fajne opakowanie z lusterkiem oraz fakt że puder po nałożeniu dobrze dopasowuje się do skóry, przynajmniej przez pierwsze godziny bo później u mnie tworzą się lekkie plamy na policzkach.
U mnie się nie sprawdził ale może u kogoś z mało świecącą cerą będzie lepszy.

bardzo dobry

Puder zakupiłam rok temu i po pierwszym użyciu byłam wręcz zachwycona :) Mam kolor ivory, który idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji mimo to, że ten odcień do zbyt jasnych nie należy to idealnie się wtapia i nie pozostawia efektu maski.Puder ma też pomysłowe opakowanie ponieważ ma podwójne dno na pierwszym ma puder, a na drugim okrągłą gąbeczkę i lusterko :) Nie korzystam z tej gąbeczki dlatego, że źle mi się nakłada produkt tylko z pędzla :)

Plusy:
-jest baaaardzo wydajny,ponieważ kończy mi sie teraz a mam go rok (używam go codziennie),
-dobrze kryje,
-ma całkiem dobrą cene jak na kosmetyk który kupuje sie raz na jakis czas,
-wygodne opakowanie (ma klapkę zamiast pokrywki),
-długo sie utrzymuje,

Minusy:
brak

Używam tego produktu od: rok

najlepszy

Plusy :

+ nie podkreśla suchych skórek
+ dobrze się rozprowadza
+ nie obsypuje się
+ bardzo dobrze matowi (bez efektu maski)
+ zakrywa niedoskonałości

Minusy :

- mógłby być tańszy

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mój ulubiony puder

Kiedys ten puder byl moim ulubionym, jednak zdecydowalam sie na zmiane recenzji ze wzgledu na to, ze produkt nie wspolgra z wiekszoscia fluidow. Pieknie matuje skore i jak na puder calkiem mocno kryje, ale tylko nalozony sam - w towarzystwie innych produktow jest zdecydowanie mniej trwaly. Ten puder chyba po prostu nie lubi sie z fluidami, bo nakladany solo lub na podklady mineralne byl naprawde boski.

Może być :)

Używam go rzadko na większe wyjścia gdyż mam czasami wrażenie że sztucznie w nim wyglądam.

Plusy:
+dobrze matuje
+wydajny
+dobrze wykonane opakowanie z lusterkiem i gąbeczką

Minusy:
-mam wrażenie że tworzy sztuczna maskę

Używam tego produktu od: Dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Ideał!

+świetnie matowi cerę na wiele godzin
+bardzo dobrze się nakłada
+opakowanie z lusterkiem i gąbeczką
+wydajność

Mam błyszczącą strefę T i zależało mi na pudrze, który zmatowi ją na wiele godzin (praca). Ten puder kupiłam przez przypadek, bo był w promocji za 18 zł - i to był strzał w dziesiątkę! :) Puder idealnie stapia się z kolorem mojej cery, ładnie ją matowi na ok. 6-7 godzin, a i potem skóra nie świeci się tak bardzo. Ma cudowne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką i jest bardzo wydajny - czego chcieć więcej?