Synergen, Body Lotion Straffend mit Koffein (Balsam do ciała ujędrniający z kofeiną)

Balsam do ciała Synergen został specjalnie opracowany dla młodej skóry. Zawiera kofeinę, gwarantuje działanie ujędrniające oraz zapewnia długo utrzymujące się nawilżenie - przez cały dzień. Specjalne substancje pielęgnacyjne takie jak masło shea oraz olej z nasion słonecznika chronią skórę przed wysuszeniem. Dzięki nim skóra staje się jedwabiście gładka, miękka, zadbana i piękna. Balsam do ciała łatwo się rozprowadza, wchłania się w ciągu 1 minuty i nie pozostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy.
24 - godzinne nawilżenie i pielęgnacja.
Produkt przebadany dermatologicznie.

dość dobry

Nie oczekiwałam cudów, chciałam nawilżenia i lekkiego napięcia skóry i te oczekiwania spełnił.

Balsam dobrze się rozprowadza, ma konsystencję mleczka, jest wydajny, zapach ma średni, opakowanie też, ale kosztuje tylko 5 zł.

Lekko napina naskórek, ma dobry skład, dobrze nawilża.

Generalnie fajny, tani balsam.

Wracam do niego.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie ujędrnia!

PLUSY:
- wydajność
- przyzwoicie nawilża (jak przeciętny balsam)
- zapach mi nie przeszkadza
- cena

MINUSY:
- na pewno nie ujędrnia ; produkt mnie nie zachwycił

Używam tego produktu od: kwietnia 2013

dyskwalifikuje go jego zapach

-Nawilża tak dobrze jak każdy balsam
-rozprowadza się w miarę dobrze
-ujędrnienia i tak się nie spodziewałam i się nie pomyliłam
-bardzo tani
-no ale niestety ten chemiczny zapach, który tak mnie od niego odrzuca, że z pewnością nie kupię go ponownie. Jeśli już mam się czymś nacierać, chciałabym aby ten czas był dla mnie chwilą relaksu i odprężenia a nie katorgi dla powonienia. To nie jedyny tani balsam na rynku więc można wybrać taki, który ładniej pachnie. Kupiłam go chyba w pośpiechu, nie wąchając w sklepie i to był błąd.

Używam tego produktu od: od wielu miesięcy i żal mi go wyrzucić
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i ostatnie opakowanie

Super!

Kupiłam produkt na wyprzedaży i jestem bardzo z niego zadowolona!
Funduje mojej skórze wystarczające nawilżenie i natłuszczenie, ale nie obciąża jej, szybko się wchłania, dobrze rozsmarowuje. Efektu ujędrnienia raczej nie widzę, ale i tak na niego nie liczyłam. Wydajny, bardzo fajnie pachnie. Jest dość gęsty i ciężko wydobyć go z opakowania - i tutaj mam jedynie zastrzeżenie: powinien być w opakowaniu z pompką, wtedy nie byłoby tego problemu i dostałby ode mnie całe 5 gwiazdek.

Nie zachwycił mnie !

Kiedy nasmarowałam go po umyciu nie czułam ,że w ogóle skóra jest nawilżona . Zapach tego balsamu jest okropny,nie utrzymuje się na skórze i nie nawilża jej tak jak jest napisane. Wykończyłam go bo nie miałam innego ale nie polecam :/

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo dobry i tani produkt

+szybko się wchłania (stosowałam balsamy różnych firm w różnych cenach, ten się wchłania najszybciej)
+tani
+wydajny
+lekko wodnisty-nie jest tłusty, łatwo i szybko się go rozprowadza
+ładne opakowanie
+dobrze nawilża
+ma działanie lekko ujędrniające- jak za tą cenę idealnie, weźmy pod uwagę, że jest to balsam a nie serum a poza tym jak mamy sflaczałą skórę to i tak sam balsam czy serum nic nie da trzeba ćwiczyć i dobrze się odżywiać

Minusów wg mnie nie ma, nie ma się co czepiać w tej cenie

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 całe opakownie

nawilżenie przez cały dzień? phi!

- nie nawilża, równie dobrze mogłabym nim się wcale nie smarować
- absolutnie nie chroni przed wysuszeniem
- nie zauważyłam działania ujędrniającego
- wodnista konsystencja

+ jedynie zapach jest znośny
+ no i cena

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Taki sobie.

Balsam jest duży i niedrogi.
Opakowanie ma całkiem estetyczne i wygodne w użytkowaniu.
Konsystencja jest rzadka, dzięki czemu łatwo jest wsmarować kosmetyk w skórę.
Działania ujędrniającego nie zauważyłam.
Nawilżenie jest na niezłym poziomie.
Wchłanianie ok, aczkolwiek wyczuwam czasem taką ochronną warstewkę, nie lubię tego.
Już do tego kosmetyku nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Przyzwoity

Zawiera kofeinę ( ale tylko w nazwie) więc działanie ujędrniające jest żadne. Zapewnia długo utrzymujące się nawilżenie, ale nie jest to cały dzień. Skóra jest gładka, miękka i to wszystko. Balsam (hmm... jak na balsam trochę zbyt wodnista konsystencja – bliżej mu do mleczka ) łatwo się rozprowadza, nie wchłania się szybko ( trzeba z pół godziny odczekać, żeby wyschnąć) i pozostawia tłustą warstwę, jak się za dużo nałoży. Ale wybaczam, bo jakiś efekt nawilżenia jest, kosztuje grosze, jest go dużo i starcza na dłuższy czas.

Używam tego produktu od: 3 la
tIlość zużytych opakowań: cztery

jestem na nie

Zwykłe mazidło z drażniącym, sztucznym zapachem. Utrzymuje się długo na skórze ale to nie zmienia faktu ze moja ulubiona firma wydała tym razem kompletny bubel. Nie nadaje sie na ciepłe dni, skóra po nim sie klei albo ślizga. Efektu ujędrnienia nie zauważyłam. Z braku wyboru może być

plusy
+ pozostaje długo na skórze
+ trwałość zapachu

minusy
- zapach
- pozostając na skórze stwarza uczucie dyskomfortu

Używam tego produktu od: 1 rok

dobry produkt za niewielkie pieniądze

Używałam go kiedyś i naprawdę był niezły. Zapach był przyjemny, produkt wydajny, tani. Jak skończę moje balsamy, to myślę że skuszę się jeszcze raz na ten produkt. Skóra była po nim ładnie nawilżona.
Nie wierzę w to 24-godzinne nawilżenie i mega ujędrnienie skóry. Ale sam balsam dobrze się sprawdził u mnie. :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

jak dla mnie świetny

konsystencja - nie za gęsty, dobrze sie wciera
zapach - przyjemny, niedrażniący
BARDZO dobrze nawilża, ale czy ujędrnia? nie wiem.
Moje wymagania spełnia jednak.

Cena też niczego sobie, a to kolejny +

Używam tego produktu od: kilku mies
Ilość zużytych opakowań: bardzo mało z jednego :D