Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

L'Oreal Paris, Color Mix, Potrójna Szminka Do Ust

L'Oreal Paris, Color Mix, Potrójna Szminka Do Ust

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Pojemność 0 ml
Cena 44,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Na nadchodzące lato francuscy producenci proponują potrójną szminkę do ust składającą się z trzech rozświetlonych odcieni: Fraise Satin (Truskawkowy aksamit), Rose Scintillant (Mieniący się róż) oraz Glose (Lśniący błyszczyk) zamkniętych w złotym etui.
L`Oreal proponuje następujące kroki w makijażu:
Rozprowadzić na całej powierzchni ust pierwszy odcień, następnie nałożyć na ich środkową część odcień drugi- dzięki czemu usta staną się pełniejsze i zyskają elegancki, połyskujący refleks, na koniec usta należy pociągnąć błyszczykiem, który rozświetli nowy kolor ust.
To tylko sugestia producenta, oczywiście możemy puścić wodze fantazji i czarować po swojemu :)

Cena: 44 zł

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Fajnusia

Szmineczka fajnie nawilża usta jest kremowa pędzelki są ok kosztuje za dużo jak na swoją wielkośc ja kupuiłam kurat na przecenie za 14.90 gwiazdkę odejmuę za to że pod wpływem ciepła się roztapia

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

świetna

Świetne opakowanie, plus za lusterko, które pozwala wszędzie poprawić makijaż. Malinowa baza i bezbarwny błyszczyk są miękkie, baza śliska, a błyszczyk kleisty. Rozświetlająca warstwa jest dość twarda, śliska. Dobrze się nabierają i rozprowadzają, ale raczej nie dołączonymi pędzelkami, bo są za twarde i za bardzo się wbijają, za dużo nabierają. Można ją wykorzystywać na różne sposoby, zależnie od okazji. Warstwa bazowa, malinowa daje mokry połysk, rozświetlająca mieni się drobinakami, błyszczyk lekko nabłyszcza i daje wrażenie pełnych ust. Sama warstwa rozświetlająca jest dość sucha i wysusza usta, ale z błyszczykiem daje efekt podobnie jak Water Shine Diamonds Maybelline. Używane wszystkie razem, według zaleceń producenta pięknie podkreślają usta, sprawiają, że są pełne, kobiece i seksowne. Trwała, najbardziej wartwa bazowa, malinowa. Wydajność zależy od warstwy, najbardziej wydajna jest rozświetlająca, najmniej błyszczyk.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking