Johnson's Baby, Top - To - Toe Bath Wash (Łagodny płyn do mycia 3 w 1 (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Płyn specjalnie stworzony dla skóry noworodka. Dlatego nasz łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1 został stworzony tak, aby delikatnie myć wrażliwą skórę i włosy dziecka od pierwszej kąpieli nie powodując podrażnień. Łagodny płyn do mycia 3 w 1 to płyn do mycia ciała i włosów oraz płyn do kąpieli w jednym.

Przyjemny płyn do mycia dzidziusia

Całkiem dobry produkt, poza zapachem, niby dla dzieci a jednak jakiś taki specyficzny byłby to nasz ulubiony kosmetyk. Wydajny, nawet przy przypadkowym zachlapaniu oczka, maluch nie krzyczy. Dobrze się pieni.

Wspaniały

Płyn do mycia ciała Johnson's Baby to mój hit .Ma przyjemną delikatną konsystencję, przy czym skóra dziecka jest fajnie nawilżona. Ilość co do ceny jest adekwatna. Płyn nie wysusza skóry, nie uczula. Stosowałam go przy pierwszym jak i przy drugim dziecku. polecam.

Jest ok

Płyn jest delikatny, ma bardzo ładny zapach, który utrzymuje się później dość długo. Cena też jest ok z racji, że jest to produkt 3w1. Używamy go od kiedy mały się urodził, każda próba zmiany płynu do kąpieli kończyła się wysypką dlatego myślę, że zostanie z nami jeszcze długi czas. Bardzo polecamy!

Świetny

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Dziecko ładnie pachnie , zapach długo się utrzymuje. Nie powoduje żadnych alergii , żadnych wysypek u maluszka

bardzo dobry+

Gdy urodziłam synka zauważyłam ,że w szpitalu przy kąpieli używali Johnson's Baby, Top - To - Toe Bath Wash. Więc zaczęłam w domu używać . Konsystencja płynu bardzo łatwo się rozprowadzała na ciele dziecka i nie pieniła się zbyt mocno, po umyciu ciało dziecka zachowało swoją miękość i zapach na całą noc. Opakowanie jest bardzo wygodne z dozownikiem podczas kąpieli maluszka.

Jest dobry. Produkt na 4 gwiazdki.

Jestem wielbicielką kosmetyków Johnson-Johnson ponieważ używałam ich jako dziecko. Ten łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 do dobry produkt, który oceniam na czwórkę. Po pierwsze nie wiem dlaczego producent pisze 3 w 1 (może któraś z Was mnie oświeci). Dla mnie to produkt 2 w 1 czyli po pierwsze do włosów a po drugie do ciało. Czym jest to 3 to nie wiem?
Delikatnie oczyszcza skórę - to prawda, bez jej wysuszania - to już nie prawda. Używam go zarówno dla siebie jak i dla 6-miesięcznej Córeczki. Kosmetyk jak najbardziej wysusza skórę - zarówno jej, jak i moją.
Nadaję się dla dzieci i dorosłych - to prawda. Jednakże pisze na opakowaniu, że jest specjalnie stworzony dla skóry noworodka. Moim zdaniem jest dobry ale dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia lub nawet starszych. Dla dorosłych, którzy mają wrażliwą skórę jest rewelacyjny ale pamiętając o jej późniejszym nawilżeniu balsamem.
Z tyłu na opakowaniu pisze również, że jest odpowiedni już od pierwszej kąpieli. Możliwe ale nie dla mojego dziecka. W moim odczuciu zbyt wysusza i zaczęłam go stosować dopiero od 4 miesiąca życia Córki.
Dla dorosłych nie jest to kosmetyk, którym możemy się umyć i zapomnieć o balsamie. Później trzeba natłuścić skórę.
Na wakacje do walizki jest super ponieważ jest go dużo i jest wydajny. Może nam zastąpić szampon do mycia włosów - mamy 2 w 1.
Jest testowany klinicznie.
Ma unikalną formułę "no more tears", która jak pisze producent jest łagodna jak czysta woda. I faktycznie jak niechcący wpadnie do oczu to nie szczypie i dziecko nie płacze.
Za wysuszanie skóry, które jest widoczne i odczuwalne odejmuje jedną gwiazdkę.
Ogólnie polecam.

Mój hit!

Jest to mój ulubiony, wielozadaniowy płyn. Na co dzień używam go jako płyn do higieny intymnej, ponieważ jest niezwykle delikatny i nie podrażnia tak jak większość drogeryjnych i aptecznych środków. Używam go również do delikatnego mycia włosów. Przede wszystkim jest to mój ulubiony wyjazdowy kosmetyk, którym mogę umyć się, tak jak mówi etykieta, od stóp do głów i mam o trzy butelki kosmetyków mniej :). Za zaletę uważam też fakt, że jest łatwo dostępny zagranicą (co przydatne jest przy dłuższych wyjazdach).

nie dla mnie

Kupiłam delikatny płyn do włosów, ponieważ są wymagające i wszystko im nie pasuje. Postawiłam na coś dla dzieci, powinno być dobre.. a jednak nie zawsze. Szampon nie domywał moich włosów, były bardzo obciążone, bardzo szybko robiły się tłuste i po wymyciu były twarde. Dodatkowo bardzo słabo się pienił. Zużyłam go do mycia dzieci i ciała ponieważ do włosów się w ogóle nie nadawał.

Świetny do mycia twarzy i miejsc intymnych.

Kupiłam ten płyn na promocji w Rossmannie. Wcześniej próbowałam już innego płynu z Johnson's baby, był to płyn nawilżający do mycia ciała z oliwką- skóra była po nim bajecznie miękka ale jego zapach był bardzo mocny, perfumowy i bardzo mnie odrzucał, plus w składzie był sls. To mi się w nim nie podobało, ale plusem była zawartość oliwki- parafiny.
Jednak ten niebieski płyn (bo w takim kolorze był) nie nadawał się do mycia twarzy a ja szukałam czegoś uniwersalnego do mycia ciała i buzi w jednym.
Tak więc trafiłam na ten łagodny płyn 3w1. Włosów nim nie myję ponieważ ma on w składzie wysoko sól i nie działa wygładzająco ani nie nawilża mi ich więc pod tym kontem odpada. Jednak fantastycznie sprawdza się mi do mycia skóry mojej twarzy. Nie zawiera on sls ale przez to że sól jest wysoko mam wrażenie że oczyszcza bardzo dokładnie. Nie mogę go używać dwa razy dziennie, zazwyczaj myję nim twarz na noc gdy potrzebuję mocnego oczyszczanie po całym dniu. Trochę wysusza mi moją mieszaną ale bardzo suchą skórę na buzi, jednak wiem dzięki temu że mocno myje- po nim nakładam zawsze grubą warstwę kremu na noc więc jest dobrze.
Żel nie powoduje u mnie wyprysków, nie uczula mnie mimo że jestem alergikiem.
Poprawia mi stan twarzy- głównie dobrze oczyszcza pory.
Co do mycia ciała również jest znakomitym. Dobrze myje i w tym przypadku mogę używać go codziennie bowiem nie wysusza mi ciała przy codziennym stosowaniu.
Jest delikatny, pachnie delikatnie tak jak kosmetyki dla dzieci. Ma bardzo ładne wizualnie opakowanie (mleczny plastik przez jaki widać zużycie) jakie jest przy tym wygodne, można je trzymać pod prysznicem i wodą się do niego nie dostanie. Pompka jest bardzo dobrej jakości, dozuje odpowiednią ilość płynu, nie zacina się i można ją zablokować - bez naciskania jej mocno. Wiele tego typu pompek trzeba najpierw wbić w opakowanie przez co dozują produkt, a tutaj tego nie ma. Wystarczy tylko lekko przekręcić. Duża pojemność produktu i częste promocje to też duży plus.

Najgorszy z najgorszych

To był pierwszy płyn w którym wykąpała córkę i to był błąd . Dziecku zaczęła schodzić skóra , łuszczyć sie i przez miesiąc nie mogłyśmy opanować podrażnienia. Dopiero szpitalna maść chłodząca używana regularnie doprowadziła skórę córeczki do naturalnego wyglądu . Żałuje że wtedy nie zrobiłam zdjęć i nie wysłałam do producenta . Żal osa w tym myć bo po szamponie z tej lini dostał łupieżu !!!

Bardzo delikatny

Płyn kupiłam z zamiarem używania go jako szamponu, ale służył mi głównie do mycia twarzy. Wybrałam go ze względu na prosty skład i brak agresywnych detergentów. Jako szampon sprawdza się bardzo dobrze, nie plącze włosów, nie przesusza, jest łagodny dla skóry głowy, łagodzi podrażnienia, dobrze domywa oleje, nie ma potrzeby stosowania go dwa razy, gdyż już za pierwszym użyciem włosy są dobrze oczyszczone. Jako żel do mycia twarzy również sprawdza się bardzo dobrze, nie podrażnia, jest delikatny dla oczu, nie powoduje pieczenia, nie pogarsza stanu cery, nie wywołuje wyprysków, nie zapycha porów. Mimo, że jest bardzo delikatny, to jednak skóra po jego użyciu jest trochę ściągnięta i musze po nim użyć kremu, ale moja skóra ma tendencję do przesuszenia i krem nawilżający to dla mnie mus. Płyn jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na około 4 miesiące, dodatkowym plusem jest też wygodne opakowanie z pompką. Podsumowując jest to mój ulubiony produkt do mycia twarzy i włosów i na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Do mycia włosów

UŻYWAŁA GO DOROSŁA OSOBA
Używałam go do codziennego mycia włosów, dobrze oczyszczał skórę głowy, wygodna butelka z pompką, jednak pod koniec przestała być szczelna i produkt wylewał się górą i przez to butelka się kleiła. Nie jest zbyt wydajny, bo do jednego mycia włosów musiałam użyć ok. 5 pompek. Używałam go na zmianę z innymi szamponami. Nie używałam go do mycia ciała czy jako płyn do kąpieli. Nie wiem również jak sprawdziłby się u dziecka.
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie sprawdzał się do mycia włosów, z drugiej strony był niewydajny. Nie wiem czy kupię ponownie.