Johnson's Baby, Top - To - Toe Bath Wash (Łagodny płyn do mycia 3 w 1 (nowa wersja))

Płyn specjalnie stworzony dla skóry noworodka. Dlatego nasz łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1 został stworzony tak, aby delikatnie myć wrażliwą skórę i włosy dziecka od pierwszej kąpieli nie powodując podrażnień. Łagodny płyn do mycia 3 w 1 to płyn do mycia ciała i włosów oraz płyn do kąpieli w jednym.

wszystko w jednym
oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające
z pompką, w butelce
płyn
500 - 1000ml, 250 - 500ml
wrażliwa, podrażniona
płyny do kąpieli, szampony dla dzieci

cudowny dla skóry niemowlaczka ale i nie tylko…

Płyn jest doskonale łagodnym kosmetykiem. Używa go zarówno mój niemowlaczek (do ciała i włosów), jak i starsze dziecko, które ma problemy ze skórą. Sama również czasami go stosuję i widzę zdecydowaną różnicę, gdy używam zwykłego mydła czy żelu.

+oczyszcza
+cena

Używam tego produktu od: stycznia 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zdecydowanie na plus!

Nieco zawiedziona różnymi szamponami dla dzieci, chciałam już zrezygnować z kupna kolejnego, zwłaszcza że ten jest duży i drogi w porównaniu z innymi. Postanowiłam jednak zaryzykować. Gdyby nie sprawdził się jako szampon - zużyłabym go jako żel pod prysznic.
Włosy po jego umyciu nie są tak piękne i błyszczące jak po umyciu szamponem z silikonami i innymi upiększaczami, ale mi to nie przeszkadza, bo i tak używam odżywki. Pozostawia włosy odświeżone i lekkie, choć lekko "przytępione", jak to często ma miejsce po szamponach dla dzieci.
Zauważyłam jednak, że szampon nie nadaje się do użycia go na mocno brudne czy przetłuszczone włosy, bo najzwyczaniej nie radzi sobie z ich domyciem.

Plusy:
+ nie przesusza włosów,
+ włosy są po nim długo świeże, nie obciąża ich,
+ zapach - jest delikatny, krótko utrzymuje się na moich włosach, co mi akurat odpowiada, bo przy codziennym używaniu mógłby męczyć,
+ jak na szampon tego typu całkiem dobrze się pieni,
+ nie powoduje zbytniego poplątania włosów,
+ duża butelka z pompką - dla mnie idealne rozwiązanie,
+ dostępność - jest zawsze w Rossmannie, ale także w różnych supermarketach, np. Tesco.

Minusy:
- mało wydajny, na jedno umycie zużywam 2-3 pompki, a mam cienkie włosy za łopatki,
- nie radzi sobie z myciem mocno przetłuszczonych włosów,
- cena - około 18-20 zł za 500 ml, w porównaniu z innymi szamponami dla dzieci wydaje się nieco drogi, zważywszy na małą wydajność.

Podsumowując, Johnson\'s Baby używam wtedy, gdy moje włosy nie są w tragicznym stanie i chcę je tylko odświeżyć podczas codziennego mycia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 500 ml

Kolejny świetny żel od Johnson\'s :)

Moim faworytem jest żel J.Baby z olejkiem ale kiedy go nie było, zawsze brałam w zamian ten żel. Uwielbiam kosmetyki dla dzieci bo maja delikatne składy, piekne, subtelne zapachy i bardzo dobrze pielęgnują ciało. Ten żel to moje Must Have na wakacje poniewaz nadaje się do wszystkiego. Zastępuje mi 3 kosmetyki: płyn do demakijażu (świetnie, delikatnie zmywa i oczyszcza twarz), płyn do higieny intymnej (jest ultradelikatny więc jak najbardziej się nadaje, zostawia uczucie komfortu) no i jako żel pod prysznic - nawilza, wygladza, nienarusza warstwy ochronnej skóry.

Polecam :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemny ale strasznie niewydajny, pół litra zużyłam w 2 tygodnie !!!

Płyn używałam na sobie (osobie dorosłej) do codziennego mycia ciała pod prysznicem. Bardzo dobrze się w tej roli spisywał, wygodne opakowanie, a jego zawartość BARDZO DELIKATNA DLA SKÓRY :) Mył delikatnie, ale skutecznie, bez naruszania naturalnej warstwy lipidowej skóry. Posiada przyjemny zapach, taki dziecięcy pudrowy.
Po umyciu skóra nie jest ściągnięta, jednak mimo wszystko i tak nakładałam balsam :p
Niestety jego ogromną wadą jest mała wydajność, pół litrowa butla starczyła mi tylko na 2 tygodnie codziennego użytku :O i prawdopodobnie z tego powodu nie wiem, czy ponownie go kupię...

Przed nim używałam Rosmanowego Babydream, (Żel do mycia niemowląt z rumiankiem i nagietkiem \'Od stóp do głów\') i uważam, że jedyną przewagą Johnson\'s Baby nad BabyDream jest jego przyjemny zapach i bardziej "oleista" konsystencja (która prawdopodobnie wpływa też na brak wydajności produktu).

Użyłam go raz z ciekawości do mycia włosów i fakt, dobrze zmywa np. oleje, ale strasznie kołtuni i obciąża włosy (tak samo jak żel BabyDream).

Plusy:
- delikatnie i skutecznie myje skórę
- nie podrażnia, ani nie wysusza skóry
- po kąpieli skóra nie jest ściągnięta
- przyjemny, delikatny zapach (taki dziecięcy)
- wygodne opakowanie z pompką (zachowała go sobie do przelania innych kosmetyków)

Minusy:
- bardzo niewydajny produkt (na jeden prysznic zużywałam około 6 pompek płynu)
- cena ( 20 zł za płyn, który starcza na 2 tyg używania przez tylko jedną osobę... )

Ogólnie mimo wszystko polecam ten produkt ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 / 500 ml

Bardzo dobry, ale niewydajny

Używałam go sama, bo malucha nie mam, a potrzebowałam delikatnego i w miarę nawilżającego produktu pod prysznic.

+ Faktycznie nawilża skórę, więc może się obyć bez balsamu po prysznicu.
+ Pompka jest świetnym rozwiązaniem.
+ Jest delikatny, nie podrażnia.
+ U mnie sprawdził się także jako szampon.
+ Moim zdaniem przyjemnie pachnie - takie nuty oliwki dla dzieci, ale domyślam się, że niektórym może to nie przypaść do gustu.

- Jest szalenie niewydajny! Wiem, że używałam go nie tylko pod prysznic, ale też jako szampon, ale butelka o pojemności 0,5l opróżniona została w ciągu dwóch tygodni, a to stanowczo za krótki czas, zwłaszcza, że płyn kosztuje prawie 20 złotych. Słaby interes :(

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

O nie!

Z pośród wszystkich płynów, jakich używałam do kąpieli mojego dziecka, tego kosmetyku nie lubię najbardziej. A to dlatego, że syn ma piękną, gęstą i bujną czuprynę i produkt tego typu do mycia ciała powinien służyć również włosom. Niestety Johnsons w roli szamponu nie sprawdza się w ogóle - są po nim oklapnięte i wyglądają na nieświeże.

Nie mam zamiaru używać do kąpieli oddzielnego kosmetyku do mycia włosów, dlatego więcej do niego nie wrócę. Po wykończeniu butelki przeszliśmy szybko na inny, a włosy mojego dziecka znowu były piękne, błyszczące i puszyste. Do tego płyn nieładnie pachnie i słabo się pieni. Przyjemność kąpieli jest zatem niewielka.

Ilość zużytych opakowań: 1 duża butelka z pompką

Niczego mu nie brakuje

Produkt (jak mało który) bez wad.
Bez wad i w dodatku multifunkcyjny, bo nadający się:

- do mycia twarzy
- do mycia ciała
- do mycia włosów
- nawet do szybkiego prania np. bielizny

DO MYCIA TWARZY:

:) zmywa makijaż, sebum, itd.
:) nie przesusza
:) łagodzi
:) nie wywołuje wysypu "niespodzianek"
:) zmniejsza wydzielanie sebum

DO CIAŁA:

:) nie przesusza
:) odświeża
:) łagodzi zmiany skórne
:) dobrze domywa nawet oporny antyperspirant spod pach

DO HIGIENY INTYMNEJ:

:) nie podrażnia
:) zapewnia świeżość
:) łagodzi nawet przy depilacji

DO WŁOSÓW:

:) nie powoduje plątania
:) przywraca równowagę skórze głowy
:) nie przesusza i nie niszczy
:) zmywa sebum i oleje
:) daje radę w kryzysowej sytuacji nawet bez odżywki
:) nie pozostawia włosów wyjałowionych
:) włosy dobrze się układają
:) pomocny przy bardziej naturalnej pielęgnacji bez silikonów

Płyn ma przyjemny, delikatny zapach, jest przejrzysty, trochę jakby oleisty oraz wytwarza delikatną pianę, którą łatwo spłukać. Jest wydajny oraz znajduje się w bardzo praktycznym opakowaniu. Cena dość wysoka, ale wg mnie warto wydać te pieniądze i cieszyć się tak dobrym produktem.

Ze swojej strony polecam go w szczególności do mycia włosów oraz do higieny intymnej.

PS.: Dla mnie ten płyn stoi na równi z rossmannowskim Babydream. Mam jeszcze w planach wypróbowanie analogicznego płynu Hipp, który mam nadzieję zachwyci mnie tak samo i wspólnie stworzą one moją trójcę płynów-pewniaków dobrych na wszystko :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rewelacyjny do mycia wlosow.

Bardzo lubie ten produkt, ale uzywam go tylko do mycia wlosow.
Plusy:
- wlosy swieze, domyte
- dobrze zmywa oleje;
- sklad;
- bardzo sie pieni jak na szampon bez SLS;
- wydajny;
- wygodne opakowanie z pomka;
- cena;
- dostepnosc;

Ilość zużytych opakowań: ze 6

kiepski

Używałam do mycia ciała mojej córki. Okazał sie dość kiepski. Prawie się nie pieni i do tego ma nie ładny zapach.

Zalety:
+pompka
+cena
+dostępność
+wydajny

Wady:
-nie pieni się
-okropny zapach

Bobas zadowolony, Mama też

Baaardzo wydajny, po 6 miesiącach z butelki zniknęła może 1/8 płynu, przy regularnym myciu... Bardzo ładnie się pieni, lubimy jego zapach. Nie uczulił, nie podrażnia, naprawdę godny polecenia :)

Polecam, ale nie do włosów

Kupiłam płyn z myślą o dobrym oczyszczaniu włosów. I owszem, przy samym myciu aż czuje się, że włosy "świszczą" z oczyszczenia... ale... po umyciu, gdy są mokre wydaje się być wszystko ok, ale gdy wyschły włosy wyglądają na nieświeże, jakby nie były świeżo po umyciu. Po przetestowaniu innych szamponów bez SLS niestety chyba pielęgnacja włosów pozbawiona szkodliwych detergentów nie jest mi pisana.

Skąd zatem ocena? Mam alergiczną skórę skłonną do podrażnień oraz bardzo mocno tłuszczącą się skórę twarzy. Johnsons doskonale nadaje się do mycia zarówno podrażnionej i przesuszonej skóry alergicznej oraz przetłuszczonej skóry twarzy. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością kupię ponowne opakowanie. Skóra jest miękka, oczyszczona i gładka, jak skóra dziecka (; Nie szczypie w oczy i dobrze się pieni, z pewnością nie bałabym się w tym umyć malucha.

Jedną gwiazdkę odejmuję przez niezadowolenie po używaniu jako preparatu do mycia włosów.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno duże

SPRAWDZONY - ZAUFANY

Pierwszy i jedyny płyn "testowany" na moim synku od pierwszego mycia. Rewelacyjny, śmiało polecam inny przyszłym mamom. Oczywiście na początek należy wleważ niewiele (jedno wciśnięcie), teraz jak syn ma 10mscy wciskamy 3-4 zeby była fajna piana :)

PLUSY:
- lagodny dla dziecka
- cenowo bdb
- starcza na dlugo ok 6 mscy
- na promocji można nabyć za 14zł
- bardzo delikatny zapach, co jest dobre dla dziecka
- nie wysusza - nie stosujemy żadnych dodakowych kremow itp

MINUSY
- nie zauwazyłam żadnych :)

Używam tego produktu od: 10 mscy
Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie w uzyciu