Top - To - Toe Bath Wash (Łagodny płyn do mycia 3 w 1) (nowa wersja)

Top - To - Toe Bath Wash (Łagodny płyn do mycia 3 w 1) (nowa wersja)

Płyn specjalnie stworzony dla skóry noworodka.
Wiemy, że skóra noworodka i dziecka jest szczególnie wymagająca: nie jest jeszcze w pełni rozwinięta, przez co częściej ulega zewnętrznym podrażnieniom. Dlatego nasz nowy łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1 został stworzony tak, aby delikatnie myć wrażliwą skórę i włosy dziecka już od pierwszej kąpieli nie powodując podrażnień. Łagodny płyn do mycia 3 w 1 to płyn do mycia ciała i włosów oraz płyn do kąpieli w jednym.

Skład: Aqua, Coco-lucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, p-Anisic Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum.

Bardzo delikatny

Płyn kupiłam z zamiarem używania go jako szamponu, ale służył mi głównie do mycia twarzy. Wybrałam go ze względu na prosty skład i brak agresywnych detergentów. Jako szampon sprawdza się bardzo dobrze, nie plącze włosów, nie przesusza, jest łagodny dla skóry głowy, łagodzi podrażnienia, dobrze domywa oleje, nie ma potrzeby stosowania go dwa razy, gdyż już za pierwszym użyciem włosy są dobrze oczyszczone. Jako żel do mycia twarzy również sprawdza się bardzo dobrze, nie podrażnia, jest delikatny dla oczu, nie powoduje pieczenia, nie pogarsza stanu cery, nie wywołuje wyprysków, nie zapycha porów. Mimo, że jest bardzo delikatny, to jednak skóra po jego użyciu jest trochę ściągnięta i musze po nim użyć kremu, ale moja skóra ma tendencję do przesuszenia i krem nawilżający to dla mnie mus. Płyn jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na około 4 miesiące, dodatkowym plusem jest też wygodne opakowanie z pompką. Podsumowując jest to mój ulubiony produkt do mycia twarzy i włosów i na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1588511].usefull || 0 }}% pomocna.

Do mycia włosów

UŻYWAŁA GO DOROSŁA OSOBA
Używałam go do codziennego mycia włosów, dobrze oczyszczał skórę głowy, wygodna butelka z pompką, jednak pod koniec przestała być szczelna i produkt wylewał się górą i przez to butelka się kleiła. Nie jest zbyt wydajny, bo do jednego mycia włosów musiałam użyć ok. 5 pompek. Używałam go na zmianę z innymi szamponami. Nie używałam go do mycia ciała czy jako płyn do kąpieli. Nie wiem również jak sprawdziłby się u dziecka.
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie sprawdzał się do mycia włosów, z drugiej strony był niewydajny. Nie wiem czy kupię ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439136].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku.

Lubię ten płyn głównie z uwagi na zapach. Jest lekki, kwiatowo- rumiankowy, lekko cytrusowy. Trudny do określenia. Miły, przyjemny, niedrażniący.
Idealny pod letni prysznic. Orzeźwia i łagodzi obyczaje. Zapach nie utrzymuje się na ciele, ale przynajmniej uprzyjemnia kąpiel.
Jest dosyć niewydajny i rzadki. Pieni się nieszczególnie, ale mi to nie przeszkadza.
Jest łagodny i nie doczyszcza, ale nie musi. Nie pracuję w kopalni. ;)
Dobry celem codziennego odświeżenia pod prysznicem.
Nie używałam do włosów, nawet mnie nie korciło.
Jest ok.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337241].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Daje radę tylko czasami.

Szampon najprawdopodobniej jest odpowiedzialny za swędzenie mojej głowy. Które mam wrażenie zrobiło się większe niż po innych szamponach. Mocniej zabrudzonych włosów nie daje rady domyć. Nie chce się za bardzo pienić, więc używanie go nie ma sensu. Bo gdy włosy nie są brudne nie chcę ich dręczyć, a gdy już są szampon nie daje rady. Zauważyłam że po maseczce z jajkiem ten szampon się genialnie pieni. Starczą ze 3 pompki, ale nie będę używać za każdym razem jajka tylko po to by się ten szampon pienił. Gdyby używać go na nie brudne włosy wychodzi niesamowicie wydajny. Obstawiam że starczył by na co najmniej rok lub dwa. Poza tym włosy wyjątkowo lubią po umyciu nim gdy są już suche sterczeć na boki. Chodzi mi o sytuacje gdy wyczesane już włosy mają samotne przypadki które za nic nie chcą się ujarzmić. Po tym szamponie ten efekt jest mocniejszy. Przez to nawet jeśli włosy nie są jeszcze brudne szybko sprawiają wrażenie nie świeżych w bardzo szybkim czasie.

Zapach śliczny, delikatny. Słaby jak na szampon, ale idealny do kąpieli lub pod prysznic. Lubię go używać w tej roli.

Do higieny intymnej nie używałam, ale podejrzewam, że mógłby się dobrze sprawdzić.

Minus za to że nie jest polski.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328026].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Uwazam ten kosmetyk za dobry do kapieli. Szału nie robi ale nie mozna narzekać. Dobrze się pieni, ładnie pachnie. Opakowanie praktyczne- z pompką. Cena moglaby byc trochę niższa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264351].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok, ale szkoda, że bardziej nie pielęgnuje skóry podczas kąpieli

Używałam go od pierwszych dni życia synka. Sprawdził się pod tym względem, że na pewno nie podrażniał, nie wysuszał, nie piekł w oczy. Jednak skórka była po kąpieli w takiej sobie kondycji, mam na myśli że nie pielęgnował już podczas samej kąpieli jakoś specjalnie, ani nie pachniała urzekająco. Teraz wypróbowałam inne płyny do mycia, również 3 w 1 i np. po Mixa Baby skóra jest cudownie nawilżona , lekko natłuszczona i urzekająco pachnie przez cały dzień. Tak więc ten płyn nie pielęgnuje tak jak powinien ani skórki dziecka, ani włosków. Nie pozostawia ładnego zapachu. Do tego coś w konsystencji mi nie pasuje, chyba zbyt wodnista.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169051].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, ale... są ale.

Kupiłam najpierw z myślą o sobie, do mycia włosów - delikatny płyn bez sls - w tym przypadku sprawdził się dość dobrze.
Sprawnie oczyszczał, nie plątał włosów, nie powodował nadmiernego przetłuszczania.
Dla mnie na dobrą sprawę tak 4,5/5 bym oceniła. Minusem zdecydowanie jest cena - bez promocji około 18zł na 500ml to tak średnio.

W celach dla jakich został ten płyn stworzony jest nieco mniej różowo. Jako, że mnie nie uczulał, mył dość dobrze - i przeznaczony jest dla dzieci od 1 dnia życia - postanowiłam użyć go do kąpieli noworodka...
Cóż - przesuszał delikatną skórę - wiadomo, od środka myjącego nie wymagam nawilżania - od tego są kremy, balsamy - ale także nie oczekuję, że dodatkowo bardziej przesuszy... a tak było w przypadku mojej małej.
Minął okres noworodkowy - skórka dziecka stała się nieco mniej wrażliwa... Mył, ale nadal szału nie było - z lekka wysuszał, już nie aż tak, ale bez balsamu się nie obyło.
W przypadku płynu dla dziecka... daje tak z 3,5/5 - dobrze jest, ale mogłoby być lepiej.

Na razie obie z małą używamy odpowiednik babydream 3w1 i jest zdecydowanie lepiej.

Używam tego produktu od: U siebie z 2 lata, u dziecka - parę-paręnaście razy
Ilość zużytych opakowań: trochę tego było

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033050].usefull || 0 }}% pomocna.

I tak i nie...

Kupiłam ten żel z myślą o myciu włosów, jednak spowodował u mnie wypadanie włosów, dlatego też używam go teraz do mycia ciała.

Plusy:

+ wygodne opakowanie z pompką,
+ dobrze się pieni,
+ nie wysusza skóry na ciele,
+ neutralnie pachnie.

Minusy:

- w moim przypadku nie sprawdził się w roli delikatnego produktu do mycia włosów, spowodował wypadanie i swędzenie skóry głowy,
- lekko wysusza i plącze włosy.

Możliwe że jeszcze kiedyś go kupię, ale już tylko do mycia ciała.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987683].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry dla każdego!

Płyn jest naprawdę dobry dla każdego. Używam go od kiedy wyszło, że mam alergię na żele do twarzy i ciała, więc zaczęłam szukać czegoś naprawdę delikatnego wśród produktów dla niemowląt. Ten płyn to strzał w 10 – delikatnie odświeża skórę, dobrze oczyszcza, łagodzi i koi podrażnienia i pomaga goić te, które już są. Wadą jest to, że nie jest zbyt wydajny, a jego cena jest dosyć wysoka. Nie mniej jednak warto zainwestować w dobro skóry!

Używam tego produktu od: stycznia 2013

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983285].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny dla skóry niemowlaczka ale i nie tylko…

Płyn jest doskonale łagodnym kosmetykiem. Używa go zarówno mój niemowlaczek (do ciała i włosów), jak i starsze dziecko, które ma problemy ze skórą. Sama również czasami go stosuję i widzę zdecydowaną różnicę, gdy używam zwykłego mydła czy żelu.

+oczyszcza
+wygodne opakowanie
+cena

Używam tego produktu od: stycznia 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965929].usefull || 0 }}% pomocna.