Johnson's Baby, Top - To - Toe Bath Wash (Łagodny płyn do mycia 3 w 1 (nowa wersja))

Płyn specjalnie stworzony dla skóry noworodka. Dlatego nasz łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1 został stworzony tak, aby delikatnie myć wrażliwą skórę i włosy dziecka od pierwszej kąpieli nie powodując podrażnień. Łagodny płyn do mycia 3 w 1 to płyn do mycia ciała i włosów oraz płyn do kąpieli w jednym.

wrażliwa, podrażniona
płyny do kąpieli, szampony dla dzieci
wszystko w jednym
oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające
z pompką, w butelce
płyn
500 - 1000ml, 250 - 500ml

Warty wypróbowania

Płyn do kąpieli 3 w 1 sprawdza się nam super. Ma przyjemną, żelową konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza na skórze. Jako szampon działa równie dobrze, bo intensywnie się pieni i skutecznie oczyszcza głowę. Nie podrażnia skóry i oczu. Ma ledwo wyczuwalny zapach. Po kąpieli skóra jest miękka i nawilżona. Johnson's występuje w dużej 500ml butelce z dozownikiem, więc użycie jest proste, nie wymaga odkręcania. Płyn jest bardzo wydajny. Tworzy wysoką pianę, czyniąc kąpiel przyjemną i relaksującą.

Jak dla noworodka bardzo delikatny

Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej tak samo w pielęgnacji skóry maluszka.
Ja markę Johnson’s Baby znam od małego kiedy to i mnie mama myła tymi płynami. Największym plusem to, że płyn nie szczypie w oczka dziecka. A przy styczności z buzią nie wywołuje alergii.
Zapach jest delikatny i bardzo ładnie się pieni.
Płyn dozowany przez pompkę ale minusem jest to, że długo się ona napełnia. Być może przez gęstość płynu albo system.
Natomiast po tym płynie skóra maluszka jest pachnąca i delikatna. A włoski świeże i miękkie.
Używam go już ponad miesiąc i jeszcze większa połowa butelki została.
Ja jestem z niego zadowolona.

Johnson's Baby płyn do mycia

Żel do mycia ciała i włosów mieści się w plastikowej butelce z pompką o pojemności 500ml. Na moje nieszczęście skusiłam się na promocję i kupiłam 2. Płyn jest przezroczysty i dość gęsty, przez co pompka się zacina. Kąpiąc noworodka, trzymając pod nim jedną rękę, miałam problem z wydobyciem odpowiedniej ilości żelu. Sam żel nie jest najgorszy choć moim zdaniem ma przeciętny zapach. W delikatny sposób oczyszcza skórę i włoski maluszka. Kosmetyk jest hipoalergiczny, a jego pH jest odpowiednie dla delikatnej skóry dziecka. U moich dzieci nie wywołał podrażnień ani nie wystąpiły reakcje alergiczne. Jego zaletą jest to, że nie szczypie w oczy, dzięki czemu nie fundujemy dzieciom traumy podczas kąpieli. Na szczęście kończymy drugie opakowanie. Starsze dzieci też nie chcą się nim myć, bo denerwuje ich ta nie odskakująca pompka, a to czyni go baaaardzo wydajnym...

Cudowny!

Kocham ten szampo-płyn do mycia ciała miłością bezgraniczna!
Opakowanie jest tragiczne pompka ciagle się zacina, w dodatku jedna pompka wydobywa bardzo mała ilość produktu na dłoń.
Zapach bardzo delikatny. Konsystencja żelowa.
Do włosów dla mnie to jest hit włosy po umyciu delikatne, miękkie, lśniące i odbite od nasady.
Jedynym minusem ciężko się rozczesują po użyciu maski do włosów problem znika.
Do ciała cudownie otula skórę prysznic to przyjemność. Skóra jest bardzo delikatna. Nie podrażnia ani nie uczula.
Dla mnie jest to świetny wielofunkcyjny produkt!

lubię ♥

Płyn do mycia ciała włosów i do kąpieli lubię kosmetyki stworzone dla dzieci są delikatne dobrze oczyszczaja i nie wysuszaja tego potrzebuje również i moja skóra używam we wszystkich 3 wariantach i sprawdza się idealnie już podczas mycia czuję jego delikatność i nawilżenie skóry do mycia głowy i włosów też go lubię kiedy mój skalp potrzebuje nawilżenia sięgam po to cudo i on daję ukojenie dobrze oczyszcza fajnie się pieni ma delikatny zapach który zaraz się ulatnia włosy wyglądają zdrowo są miekie i sypkie jako płyn do kąpieli uwielbiam taka nawilżająca kąpiel buteleczka z pompka wygodna aplikacja super

Łagodnie myjący

Płyn zakupiłam w Rossmannie za 16 zł. Ma lekko żelowatą konsystencję, ładny delikatny zapach, jest wygodny w użyciu dzięki pompce. Pomimo tego, że słabo się pieni jest też bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość płynu, by umyć dziecko. Nie uczulił ani nie podrażnił skóry dziecka jednak produkt ten tylko myje, więc po kąpieli koniecznością jest posmarowanie skóry dziecka kremem/masłem do ciała/balsamem/mleczkiem/oliwką. Ogólnie może być jednak w pielęgnacji dziecka oczekiwałabym też przynajmniej delikatnego nawilżenia.

Kąpiel to prawdziwa przyjemność

Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego... Nie tym razem. Płyn 3w1 Johnson's Baby jest naprawdę bardzo dobrym produktem. Używamy go od kilku lat. Jest delikatny, ma przyjemny zapach, dobrze się pieni, nawilża skórę i nie szczypie w oczy. Skóra dziecka po kąpieli jest nawilżona, dobrze oczyszczona a sam kosmetyk nie powoduje żadnych podrażnień. Jest bardzo wydajny ,ma poręczne opakowanie z pompką, która ułatwia aplikację. Płyn jest hipoalergiczny, nie zawiera barwników, nie podrażnia i nie wysusza delikatnej skóry dziecka. Aksamitna konsystencja i przyjemny zapach sprawiają, że zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica kąpiel to prawdziwa przyjemność.

Super!

Fantastyczny produkt, kupuje go zawsze na wyjazdy. Nie musze wtedy brać kilku opakowań. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia ani nie uczula. Do tego jest niesamowicie wydajny, ma delikatny zapach.

Dla mnie naj!

Kąpię moje dziecko codziennie i ważny jest dla mnie dobór kosmetyków do kąpieli. Ważne dla mnie jest także to, aby produkt był w pełni bezpieczny dla mojego dziecka, nie podrażniał oczu i przede wszystkim nie podrażniał skóry. Ten płyn ma wszystko to i nawet jeszcze więcej. Zaczynając od opakowania: produkt zamknięty jest w dużej, przezroczystej butelce w kształcie łezki. Zbawienne jest to, że posiada pompkę, co sprawia, że wygoda użytku tutaj przoduje.
Dzięki opakowaniu widać poziom żelu, jaki jeszcze został. Szata graficzna jest zwykła, prosta, bez żadnych wzorków, kolorków, a mimo to cieszy oko.
Produkt do mycia jest niezwykle gęsty, nie spływa z dłoni, ciała. Ta konsystencja jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca, płyn jest przez to bardziej wydajny. Producent obiecuje, że produkt nie będzie podrażniał oczu dziecka i zauważyłam, że tak naprawdę jest. Mój półroczny synek kiedy jakaś kropla, spływająca z włosków, wpadnie do oka, nie pokazuje, że jest cokolwiek nie tak i coś go piecze, także wielki plus za zadbanie, aby na pewno produkt nie podrażniał oczu. Dużo firm obiecuje, a słowa nie dotrzymuje.
Super jest też to, że płynu możemy użyć i do ciałka, i do włosów. Bardzo dobrze się pieni, nie ma z tym najmniejszego problemu. Zapach jest bardzo miły, nienachalny. Nie utrzymuje się długo na ciele.
Jest to mój ulubiony produkt do kąpieli dziecka, będę do niego regularnie wracać.

Rewelacja

Używam go od 3 lat na zmianę z innym żelem. Uwielbiamy go , bo jest delikatny, ma przyjemny zapach, odkąd mój syn skończył rok przeszłam na ten płyn z Oilatum, bałam się trochę, że będzie miał uczulenie, czy coś al nic takiego się nie stało, więc został z nami. No i ta super butelka, która i ułatwia dozowanie płynu.

Johnson

Zakupiłam ten płyn dla córci niestety okazał się kiepski. Pozostawial skórę sucha i zaczely wychodzić krostki. Opinie na temat tego płynu wśród znajomych były podzielone jednak chciałam się przekonać sama.

Dobry płyn, bo można brać na wyjazdy i używać nie tylko do włosów ale i do ciała. Idealny dla alergików, świetnie łagodzi, skóra po nim nie jest mocno przesuszona i nie swędzi. Łagodzi alergiczne objawy na skórze, dobrze nawilża i nie podrażnia. Polecam, w tej cenie na prawdę warto