Beiersdorf, Bambino, Oliwka (stara wersja)

Beiersdorf, Bambino, Oliwka (stara wersja)

Oliwka dla dzieci o lekko oliwkowo-cytrynowym, przepięknym zapachu. Ultradelikatna, nie powoduje alergii.

Skład: glycerine soya (mineral oil), isopropylmyristate, triticum vulgare, ethyl linoleate, retinyl acetate, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, parfum, ethylparaben, ethyl oleole, ethyl linoleate, propylene glycol, bha, propyloalbotte, citric acid

Cena: ok. 7zł / 150ml

klasyka!

Jak dla mnie to klasyka, która powinna przynajmniej raz znaleźć się w toaletce każdej kobiety. Obecnie używam innego produktu, który również mnie zadowala, ale do oliwki Bambino bardzo chętnie powrócę - jest ze mną od najmłodszych lat.

+ przyjemny zapach (jak większość oliwek ;) )
+ wydajność
+ skuteczność w nawilżaniu i pielęgnacji
+ łagodzi podrażnienia
+ ładnie łapie się na nią opaleniznę ;)

Używam tego produktu od: ponad 20 lat, towarzyszy mi od dziecka
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Uzywalam do smarowania brzucha w ciazy :)

Uzywalam oliwki dawno temu do smarowania brzucha i posladkow podczas jednej i drugiej ciazy .Konsystencja byla lejaca ,tlusta ,latwa w rozprowadzaniu ,wchlaniala sie w miare dobrze ,ladnie nawilzala ,troszke klejaca , zapach nie byl jakis specjalnie rewelacyjny ale uzywalam tez meza rak do nacierania mojego brzuszka ,dwa razy po dziewiec miesiecy ,dzien w dzien .Rytualnie .Efekt byl zadziwiajacy skora elastyczna do dnia dzisiejszego .ZERO ROZSTEPOW !!!! Uzywam dwuczesciowe stroje kompielowe bez kompleksow .:)

Używam tego produktu od: tylko podcza ciaz .:)
Ilość zużytych opakowań: duzo .

oo dobrze wspominam.

Pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa tą wersję oliwki. ;) Otóż jako dziecko nie mialam problemow z sucha skora ani nic podobnego , więc ta oliwka byla bardzo "akurat". Nie dopuszczała do wysuszenia skóry , miała fajną konsystencje choć potrafiła się czasem przelac przez palce , poza tym dobrze się wchłaniała i przepięknie pachniała . Czyli wtedy była ideałem :)

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Botoksu zastosowania

najlepsza!

jak to oliwka tłusta ;D ale jeżeli chodzi o zapach to chyba jest najlepszy bo przypomina mi dzieciństwo. choć wąchałam inne oliwki np. z nivea jednak one są takie inne ta jest taka typowa oliwkowa ;D
kupiłam ją w wakacje do opalania ;) żeby mnie szybciej słonko chwytało. ;) pozniej jesienia smarowalam sie nia na noc zamiast balsamu aby nawilżyć skore i nie tylko ja nawilzylam bo rowniez pozbylm sie rozstepow!! rano budzilam sie z gladziutka skora! ;D i nawilżoną! ;)

od urodzenia

oliwkę Bambino używam odkąd pamiętam..kiedyś jako nastolatka opalałam się tylko i wyłącznie na tej oliwce...skoro coś jest dobre dla dzieci i niemowląt to czemu ma zaszkodzić dorosłemu?? ;) najlepiej się ja aplikuje zaraz po kąpieli na mokrą skóre..świetnie nawilża, zapaszek nie przeszkadza...no i cena przystępna..ja kupuje za ok.8 zł/duża buteleczkę..:) wydajne, już chyba na stałe zamieszka u mnie ;)

Używam tego produktu od:kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań:duużo

niezmiennie dobra

Oliwkę posiadam zawsze. Bo tylko ona, gdy padam z nóg lub bardzo się spieszę zapewnia tak niezbędną dla mojej suchej skóry pielęgnację. A oliwkę bambino lubię szczególnie, za zapach, bardzo przystępną cenę i walory pielęgnacyjne. Podoba mi się to, że nie jest bezbarwna jak większość oliwek, jej żółty kolor poprawia mi nastrój. Nie jest ani zbyt lekka ani za tłusta, taka w sam raz. Troszkę plami, ale łatwo sie spiera. NIenawidzi podróżować - zawsze, obojętnie jak zabezpieczona, z zemsty wylewa się w torbie :)

Używam tego produktu od: wielu wiel lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Dobra

Oliwka bardzo fajna i delikatna ( w końcu dla dzieci) Ładnie się wchłania super nawilża,nie podrażnia absolutnie,i ma miły zapach.Jedyna wada to to okropne opakowanie..zupełnie nie jest szczelne i nie polecam wsadzać go między ubrania jak pomysłowo zrobiłam to ja.

Używam tego produktu od: od pól roku

Nie uczula;)

świetna oliwka, zresztą poleciły mi ją pielęgniarki zajmujące się wcześniakami w Warszawskim Instytucie Matki i Dziecka. Oliwka jak oliwka? Wcale nie..Sama często dodaję do wody, kiedy się kąpie. Niska cena, a jakość o wiele lepsza od innych. Wiem bo testowałam różne i na sobie podczas ciąży i na dwojgu moich dzieciaczkach. Nie uczuliła mnie podczas ciąży, czego nie mogę powiedzieć o oliwkach innych firm.Spełnia wszystkie obietnice producenta.Niczego więcej nie wymagam od oliwki, więc ode mnie dostaje najwyższą ilość gwiazdek.Używam tego produktu od: 4,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Nie mam pojęcia. Całe mnóstwo.

fajny produkt

Bardzo lubię używać tej oliwki zaraz po kąpieli - jeszcze gdy moja skóra jest mokra. Wtedy najlepiej się wchłania. Stosuję raczej zimą, wydaje mi się że dzięki temu jestem lepiej "zakonserwowana" :) Skóra jest potem bardzo miękka i ślicznie pachnie. Kto powiedział że to jest oliwka tylko dla dzieci??

Dno

Oliwka jedna z najgorszych jakie dotychczas posiadałam.Zapach okropny i w dodatku długo utrzymuje się na skórze mimo ponownej kąpieli.Wylewa się z opakowania i brudzi wszystko wkoło.Może i nawilża coś skóre ale zapach przeważył na ocenie-nie mogę go znieść.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Ratunek

Miałam okropne uczulenie i wszystkie balsamy tylko podrażniały mi skórę. Uratowała ją dopiero ta oliwka. Ma bardzo ładny delikatny, zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze. Z opakowania się wylewa, ale jestem w stanie to wybaczyć. Dosyć dobrze się wchłania, chociaż pozostawia na skórze tłustą warstwę, jednak nie zaliczam tego do minusów, ponieważ lubię czuć, że mam na skórze balsam / oliwkę. Świetnie koi po depilacji. Nawilża i odżywia skórę. Jest wydajna. Bardzo dobrze łagodzi podrażnienia.

super

używam od zawsze....przez pierwsze miesiące ciąży, gdy wszystko inne uczuliło-okazał się niezastąpiony, zresztą stosuję do dziś( efekt-koniec 9 miesiąca i ani jednego rozstępu)-pięknie, delikatnie pachnie, super pielegnuje, nawilża i natłuszcza jak to oliwka:), latem podkreśla opaleniznę;) jest bardzo wydajna, najlepsze efekty przy stosowaniu na mokre po kąpieli , doskonała do masażu. Z pewnością bede używać na pół z dzieckiem hehe:)

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:duzo duzo;)