Schwarzkopf Got2b, Powder`ful, Volumizing Styling Powder (Puder unoszący włosy u nasady)

Puder dodaje włosom objętości i sprawia, że stają się `artystycznie` szorstkie. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o kobietach - zwłaszcza tych, które lubią szokować wielkością fryzury i cenią natychmiastowe efekty.
Nowy stylizujący puder dla pań zawiera mikro - cząsteczki, które `strosząc` powierzchnię włosa, nadają fryzurze maksimum objętości, poczynając już od nasady włosów. Wystarczy nasypać nieco pudru na dłoń, rozetrzeć i delikatnie wmasować we włosy. Inny sposób to nałożenie odrobiny pudru bezpośrednio na włosy i wmasowanie jak każdego innego kosmetyku. Dowolna objętość fryzury, odpowiednia do okazji, jest możliwa do wykreowania w kilka sekund.

nadające objętość
inne
w butelce
Struktura
lekkie

Nie

Moim zdaniem produkt nie jest kompletnie Wart swojej ceny. Jest drogi, nie warto kupować go bez promocji. Mam długie włosy i ciężkie ale niestety nie poradził sobie on z nimi. Miałam wrażenie że zostawia efekt Mąki na moich włosach. Ogólnie nie polecam produktu.

Ciekawy!

Jest to pierwszy produkt tego typu który zakupiłam i powiem szczerze że zrobił na mnie dość duże wrażenie. Rzeczywiście unosi włosy od nasady, po kilku godzinach wystarczy przeczesać włosy aby efekt utrzymywał się dłużej.

pierwsze i ostatnie opakowanie

Jestem maniaczką dużej objętości włosów i używam wszystkiego co tylko reklamuje się sloganem "duża/pełna objętość włosów". W końcu trafiłam na ten produkt, wpierw kupiłam jego zielonego brata a potem korzystając z promocji zakupiłam ten puder. Tak jak obiecywał producent objętość jest(ale nie taka jak u modelki), jednak ta objętość źle wygląda, po zastosowaniu specyfiku włosy wyglądają na brudne i skołtunione. Puder stosowałam głównie w bad hair day, kiedy nawet tapirowanie nie pomogło. Nie widzę różnicy między nim a zielonym Taftem, jak dla mnie jest to ten sam produkt w różnych pudełeczkach. Oba zużyłam do końca, ale nie byłam z nich jakoś specjalnie zadowolona.

Botox na włosy Lucyny

lubię ten produkt

Faktycznie lubię ten produkt. Używam go tylko wtedy, gdy moje włosy są... powiedzmy sobie wczorajsze :) Nakładam go od samej nasady i niewiele. Delikatnie przeczesuję palcami i już. Włosy od nasady są pięknie uniesione.

sama nie wiem

Czy produkt dodał mi objętości? hmm... trudno powiedzieć, raczej nie... ale świetnie sprawdził się zimą, gdy zakładałam czapkę, Włosy zostawały na swoim miejscu i się nie elektryzowały. W innych warunkach nie mam potrzeby stosowania tego kosmetyku. AAA... i mi wcale włosów nie sklejał.

Nie polecam tego sklejacza włosów

Produkt kupiłam w Rossmannie z ciekawości. Kosztował ok. 20 zł, więc jak dla mnie to nie jest mało. Nie mam zbyt gęstych włosów, dodatkowo od jakiegoś czasu są przerzedzone, więc pomyślałam, że może warto spróbować. Oczywiście nie mam tu na myśli codziennego stosowania tylko raz na jakiś czas, na jakieś wyjątkowe wyjście, kiedy chciałabym, żeby moja fryzura ładniej wyglądała.
Ciężko mi ładnie ułożyć włosy, gdyż własnie przez te przerzedzenia dużo mocniej widać mi linię przedziałku. Myślałam, że ten produkt fajnie uniesie mi włosy, nada im objętości, dzieki czemu przedziałek nie będzie tak mocno widoczny. Domyślałam się, że taki puder nie jest pewnie zbyt zdrowy dla skóry głowy. Unikam takich produktów jak ognia, ale sami rozumiecie, raz na jakiś czas jest potrzeba ładnego wyglądu. I przyszedł taki dzień, puder poszedł w ruch. Włosy mam w odcieniu mysiego jasnego brązu i akurat u mnie puder nie jest widoczny. Myślę, że większy problem z ciemnymi włosami. Ale dwie kwestie:
1) ten produkt masakrycznie skleja włosy, osiada na skórze głowy, czuć go, włosy w tym miejscu robią się tępe, matowe, sklejone. Uczucie takie, jakbym posypała się talkiem, bleh. Również pojawia się wrażenie brudnych włosów. Nie chcę nawet myśleć, jak źle to wpływa na skórę głowy...
2) w ogóle nie unosi moich włosów, nie nadaje im objętości. Sklejone włosy to nie objętość.
Nie polecam i nie zamierzam więcej stosować takich rzeczy. Już wolałabym jakoś pobawić się w tapirowanie, lakier itp. a nie takie coś.
Produkt użyty raz, dwie dychy poszły w błoto, eh

Bubel

Mialam nadzieje ze znalazlam produkt ratujacy mi zycie, ale nie. Chcialam cieszyc sie bujna fryzura, ale nie. Puder strasznie skleja wlosy, jak lakier. Pozostawia je matowe i szorstkie oraz tepe w dotyku. Nie ma mowy o czesaniu ich szczotka. Tylko umycie pomoze. Nie mozna ich nawet przeczesac palcami. Tworzy się z wlosow hełm nie do ruszenia. Wlosy nie sa podniesione ani troche. Wydajnosc zerowa

Dobry

Jak na produkt drogeryjny to jest bardzo dobry, nie ma co go porównywać do profesjonalnego produktu w gabinecie fryzjerskim.
Ale jak dla mnie wystarczający. Miałam krótkie włosy i unosił je fantastycznie, z dłuższymi włosami jest trochę gorzej, ale to już wszystko zależy od długości włosów no i czy same w sobie są ciężkie.
Jak za taką cenę i dostępność dla mnie super.

Dobry, ale nie najlepszy

Puder dodający objętości włosom i olejek wygładzający, to dla mnie dwa najważniejsze kosmetyki do stylizacji włosów. Moje włosy są gęste, lecz cienkie. Bardzo długie, więc i ciężkie. Po umyciu beznadziejnie przyklapnięte u nasady, a napuszone i nastroszone na końcach (ogólnie czasem trzeba mnóstwo cierpliwości by je ogarnąć). Czyli objętość jest dokładnie tam, gdzie jej nie potrzeba. Puder i olejek pomagają to odwrócić.

Puder Got2b jest niezły. Prawidłowo odbija włosy od nasady, dodaje im tekstury, objętości (bez potrzeby tapirowania), usztywnia je, nadaje super matowe wykończenie i długo siedzi na włosach. U mnie aż do następnego mycia, czyli tydzień. W tym czasie, jeśli włosy oklapną, wystarczy je zmierzwić palcami i wracają na miejsce. Ewentualnie można dosypać niewielką ilość specyfiku. Puder ładnie też wchłania sebum. W moim przypadku sprawia, że włosy zaczynają się tłuścić dopiero po tygodniu.

Dozowanie jest bezproblemowe a wydajność powalająca. Od roku używam jednego opakowania i wciąż coś w nim jest.

Niestety ma też kilka minusów. Przede wszystkim strasznie śmierdzi. Nie umiem opisać tego zapachu, ale jest nieprzyjemny i męczący. I co gorsza, nie sposób pozbyć się go z włosów. Trochę skleja włosy i sprawia, że są zbyt tępe, trzeba naprawdę uważać, żeby nie przesadzić z ilością,. ponieważ nie da się go wyczesać i grozi to wyrwaniem sobie wszystkich włosów. Czasem potrafi stworzyć niezły kołtun. Po wysypaniu go na dłoń, lub włosy mam wrażenie, że jest jakby mokry, wtarcie go idzie trochę opornie. Najlepiej aplikować go bezpośrednio u nasady włosów, z głową w dół wytrząsnąć nadmiar i dopiero wtedy przystąpić do modelowania. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego wyrywania sobie włosów.

Lubię ten puder, ponieważ jest dostępny praktycznie w każdym sklepie, nawet w Tesco. Jest troszkę problematyczny w użytkowaniu, ale daje niezły efekt końcowy. Mam jednak kilka o wiele lepszych zamienników. Moimi faworytami są pudry od Gosh i Joico, które działają w ten sam sposób a z całkowitym pominięciem lepkości na włosach. Usztywniają je, lecz pozostawiają włosy sypkie i bardziej podatne na modelowanie.

Raczej nie kupię go ponownie. Może lepiej by się sprawdził na krótszych włosach. Niemniej jednak polecam chociaż spróbować, jest wielce przydatny.

Super

Produkt którego trzeba się nauczyć bo mozna przedobrzyć - należy nakładać niedużo tylko u nasady włosów
Ale
To jedyny produkt który unosi moje cienkie proste włosy nadając im objętości
U mnie nie widać specjalnie efektu zmatowienia ale jestem blondynką - prawdopodobnie na ciemnych włosach jest bardziej widoczny
Łatwo się zmywa
Wyczekać raczej się nie da
Pierwszy który nie obciąża włosów a spełnia swoją role i mozna w ciagu dnia poprawić objętość włosów czocharajac palcami u nasady
U mnie nieznacznie przesusza skórę głowy ale nie powoduje jakiś trwałych problemow

Byłam pozytywnie zaskoczona!

Mam bardzo długie i gęste włosy - przez co są ciężkie i często "ulizane". Próbowałam na wiele sposobów dodać im objętości: pianki, lakiery, odżywki i nigdy efekt nie był tak widoczny, i taki trwały jak przy tym pudrze. Włosy trzymały się wiele godzin. Trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić, bo wtedy wygląda się jak czarownica ;) No i trochę ciężko przy moich włosach się dostać do nasady - po drodze więcej pudru ląduje na całej długości włosów, niż przy głowie. Ale na imprezę w sam raz!

+ Efekt włosów "push-up"
+ Trwały wiele godzin
+ Nie niszczy włosów
+ Łatwo się zmywa
+ Nie ma problemu z rozczesaniem

- Aplikacja - przy gęstych włosach ciężko do nasady głowy się dostać

Podnosi włosy u nasady

Mam delikatne, cienkie, farbowane włosy, które wymagają dodania im objętości.
Proszek rozprowadzam na palcach dłoni i delikatnie wklepuję we włosy od nasady, następnie je "czochram".
Efekt?
Włosy uniesione, wyglądają jak po delikatnym tapirze ;)
Nie podoba mi się fakt, że proszek strasznie włosy matowi i sprawia, że w dotyku włosy są szorstkie i twarde.

Podsumowując:
proszek dodaje objętości włosom i ładnie je podnosi u nasady, stosuję go od czasu do czasu, gdyż nie lubię efektu zmatowienia włosa

Używam tego produktu od: 1 miesiąca