Cztery Pory Roku, Balsam do ciała antycellulitowy z ekstraktem z bluszczu.

Cztery Pory Roku, Balsam do ciała antycellulitowy z ekstraktem z bluszczu.

Balsam przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc narażonych na powstawanie cellulitu - bioder, ud, pośladków, ramion i brzucha. Starannie dobrane składniki aktywne redukują cellulit, wyszczuplają i ujędrniają, jednocześnie nawilżając i regenerując skórę. Konsystencja balsamu jest dostosowana do sposobu aplikacji, wymagającej intensywnego wmasowania w skórę.
Właściwości kosmetyczne balsamu:
- redukuje oznaki cellulitu,
- ujędrnia i poprawia napięcie skóry,
- wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej,
- intensywnie nawilża i regeneruje.

Dlaczego go wycofali!

Uwielbialam ten balsam przez lata, cudownie nawilzal skórę. Cellulit zawsze miałam delikatny, ale dopiero po przerwaniu stosowania zobaczyłam różnice. Teraz dopiero mam cellulit! Ja chcę żeby wrócił!

Używam tego produktu od: kilka lat

fajny

Używałam tego produktu jakis czas temu, ale z pewnością kupię go jeszcze raz z tego co pamietam ma bardzo fajna formułę i ma calkiem dużo zalet:

+uelastycznia skórę
+nawilża
+ma przyjemny zapach
+wygładza

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cudne nawilżenie!

Fantastyczny produkt! Zaletą jest cena (zapłaciłam około 7 zł w Rossmannie). To, co w nim kocham, to NAWILŻANIE! Świetnie wchłania się w skórę, pozostawia na niej bardzo delikatny film, który jeszcze długo sie trzyma. Cudnie napina skórę. Plusem jest delikatny zapach. Minusów nie znalazłam. Używam go od 2010 roku (od wiosny do jesieni, w zimie zmieniam na inny) i teraz od marca 2011 znów wróciłam do tego balsamu. Jest wydajny, nie klei się i nie \'\'wałkuje". Z przyjemnością polecam!

Używam tego produktu od: drugi rok
Ilość zużytych opakowań: 4 i już kupiłam kolejne

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

OK

hmmm... ten balsam jest całkiem niezły, zwłaszcza za taką cenę! wiadomo, cellulitu i rozstępów nawet z balsamem który kosztuje 100 zł się nie da pozbyć - tylko dieta i ćwiczenia.. ale ten produkt super nawilża. Zauważyłam też, że mam bardziej napiętą skórę! I ten śliczny, nietypowy zapach... :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Nie antycelulitowy

Taniutki, wydajny, dobrze nawilża i pozostawia ochronny film (widać to nawet następnego dnia). Niestety jest bardzo gęsty przez co ciężko go wydłubać do końca z opakowania (od połowy to już staje się wyzwaniem) i nie ma właściwości antycellulitowych.

Dobry jako zwykły balsam.

wart kupna

Bardzo przyjemny i niedrogi balsam. Ładnie pachnie, ujędrnił skórę i wydaje mi się, że lekko wyszczuplił.
Lepszy niż niejeden droższy. Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od:jakiś czas temu, przez 3-4 tygodnie

lubiłam:)

Ten Balsam to dla mnie wspomnienie liceum(a było to dość dawno:)). Jest tani, treściwy, dość dobrze nawilża, ładnie pachnie. Jeśli chodzi o działanie antycelulitowe to tylko chwyt marketingowy, jak zresztą chyba we wszystkich produktach tego typu, więc tą obietnice traktowałam bardzo niezobowiązująco:) Balsam ok, tani, polecam. Zaznaczam że nie wiem czy kupię, bo wole bezzapachowe, a moja skóra z biegiem czasu stałą się alergiczna...

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:ok 5

średni

Balsam ładnie pachnie, nawilża i do tego ma bardzo niską cenę. Chociaż działania antycellulitowego to on nie ma wcale :) Polecam jak ktoś potrzebuje zwykłego balsamu w niskiej cenie :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Bardzo dobry

Bardzo dobry balsam do ciała. Jestem fanką tej marki. Oczywiście nie oceniam go w kategorii walki z cellulitem :) Po prostu bardzo bardzo dobry balsam do ciała. Ładnie się wchłania. Przyjemnie pachnie. Skóra jest elastyczna. Gdyby nie to że kiedyś przekonałam się do tej marki to cena by mnie wystraszyła :) Co można dostać dobrego za 8 zeta i w takiej wielkiej tubce? No więc można dostać porządny balsam do ciała!!! Bije na głowę nivea/loreal/garnie i inne podobne im. W markecie/drogerii najlepszy.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

ze względu na cenę

miłam ten balsam kilka razy, teraz chyba nie jest produkowany
balsam jest gęsty, ma specyficzny, jakby owocowo-ziołowy zapach
przy nakładaniu trzeba porządnie masować, co na pewno poprawia działanie
wchłania się dosć długo, torche lepi, ale w przeciwieństwie do wielu preparatów tego typu nawilża skórę a nie wysusza
nie zliwkiduje cellulitu, nie jest magiczną gumką ścierającą nierówności skóry - ale jak za taką cene jego działanie ujedrniające i zmniejszajace cellulit jest bardzo dobre - skóra jest wyraźnie jędrniejsza, skórka pomarańczowa troche zmniejszona, nie do konca, ale znać różnicę
nie uzywałam wiele takich kosmetyków, ale z tych które miałam ten ma najlepszą relacje ceny do jakości

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Działa!

Używałam tego balsamu ok.3 lata temu. Chciałam przed wakacjami porawić stan pupy i ud. Zaznaczam, że nie miałam większych problemów, ot lekki cellulit i tyle. Zużyłam dwie tubki i ten mój cellulit zniknął!

Balsam gęsty i wchłania się średnio, ale to zmusza do masażu (może w tym jego sekret).

Zapach mi się podoba - ziołowy.

Opakowanie fajne, miękkie - można przeciąć pod koniec i wydłubać. :)

Podsumowując: Polecam! Warto spróbować! Cena bardzo niska.

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 msc

często go kupuję

Zawsze jak kupuję balsamy to kupuje ten i jakis jeszcze, to jest taki mój sprawdzony awaryjny, niedrogi i skuteczny. Fajnie nawilża i na długo, skóra jest po nim elastyczna, zapach faktycznie śedni, ale ja juz go polubiłam nawet :) nie znam równie dobrego w podobnej cenie :)
Lubię to że jak rano go nałożę to gdy wieczorem biorę kąpiel on nadal jest na skórze i tak fajnie mi się ślizga:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:no sporo, chyba już z 6 miałam :)