Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Nie działa

Zużyłam dwa opakowania tej maseczki jednak za każdym razem gdy ją używałam nie byłam zadowolona z efektu.
Maska mimo dobrego składu i pięknego zapachu nie działała na moich włosach. Cieżko było je rozczesać były suche oraz matowe.
Nie zauważyłam żadnego polepszenia się kondycji moich włosów .
Nie była także zbyt wydajna. Jak dla mnie miała bardziej konsystencje odżywki aniżeli maski.
Produkt jest w miekkiej tubce którą możemy przeciąć i zużyć produkt do końca..
Cena w stosunku do jakości i wydajnośći nie jest adekwatna ja po nią nie sięgne już .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278261].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Zachwycona szamponem Alterry sięgnęłam w końcu po maskę.
Maska sprawdziła się u mnie dopiero gdy zaczęłam nakładać ją na min. 30 minut.
Poręczne opakowanie - bardzo łatwo opróżnić je do końca. Podoba mi się też jej zapach. Konsystencja dość gęsta, nie lejąca, nie tępa. Dobrze się rozprowadza. Włosy stają się miękkie, delikatne, i puszyste. Jest wydajna. Nie powoduje puszenia i elektryzowania się włosów.
Nie powaliła mnie na kolana, ale ją lubię. Myślę, że jeszcze kiedyś trafi do mojego koszyka...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269416].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra, ale nie na dłuższą metę

+ Nawilża, włosy po niej są miękkie, odżywione
+ Łatwo się po niej rozczesują
+ Nie elektryzują się
+ Opakowanie spoko, miękkie, można je rozciąć, by wydobyć resztki

+/- Zapach, dla mnie fajny, ale też ciężkawy

- Na dłuższą metę wysusza, ale jedno opakowanie warto kupić, szczególnie za taką cenę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266851].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Jedna z lepszych

Mam suche, kręcone włosy. Osłabione comiesięcznym farbowaniem. Ta maska daje radę a to już coś. Włosy są miękkie, i mniej się puszą.
Relacja ceny do jakości jest bardzo dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265801].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze, że mała pojemność

To nie jest to dla moich włosów. Jedynie ułatwia ich rozczesywanie, nie zauważyłam żadnych innych korzyści.
Z drugiej strony maska nie wyrządza żadnych niepożądanych rzeczy. Po prostu, ot, taka sobie maska.
Dobrze, że to mała pojemność, bo bym nie miała co z nią zrobić.
Dziwny produkt, bo moje włosy uwielbiają emolienty, ale na nie działa totalnie obojętnie.
Mogę tez zauważyć, że wydajność jest niska, mam długie, cienkie włosy, a taka pojemność starczyla na około 2-3 tygodnie.
Moim zdaniem cena tez nie jest atrakcyjna jak za 150ml.
Plus za opakowanie bo jest bardzo wygodne i pozwala zużyć całą tubkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260271].usefull || 0 }}% pomocna.

Czapki z głów!

I to dosłownie, bo maska działa na moich włosach jak photoshop.
Bardzo wydajna, nawilża, nie obciąża, pielęgnuje, zostawia włosy miękkie, błyszczące i zadbane. Używam jej od roku i niezmiennie działa doskonale.

Drobnym minusem jest zapach, który po długim używaniu zaczyna się nieco nużyć, ale ogólnie rzecz biorąc: bierzcie w ciemno, szczególnie że jest śmiesznie tania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260248].usefull || 0 }}% pomocna.

zawsze do niej wracam

Mam kręcone, suche włosy, które tolerują jedynie wysokoemolientowe odżywki i maski. Wszystko co tłuste , nawilżające i nie zawierające protein jest na moich włosach mile widziane :) Do tej maski wracam od lat. Zużyłam niezliczoną ilość opakowań. To jedna z najbardziej zaufanych i sprawdzonych masek do włosów jakie znam. Kupuję ją zawsze, kiedy nie mam pomysłu co innego, nowego mogłabym spróbować ;) Polecam szczególnie do włosów kręconych. Maska sprawdza się zarówno stosowana jako odżywka na parę minut, jak i maska na pół godziny pod czepek. Kręcone włosy zaczynają się ładnie kręcić, błyszczeć, loki są sprężyste

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235883].usefull || 0 }}% pomocna.

Wiele hałasu o nic

Długo zwlekałam z wypróbowaniem tej maski. Zawsze tak jest, że jak coś jest rozchwytywane to u mnie wypada blado. Tym razem również nie mogę się podpisać pod listą zachwytów.
Dużym plusem jest przede wszystkim dostępność i cena. Poza tym uważam, że maska niczym nie różni się od odżywki z tej serii. Na składach się nie znam, ale w trakcie używania nie zauważyłam żadnych różnic. W obu przypadkach trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć z ilością produktu, zwłaszcza jak ma się włosy cienkie, delikatne i skłonne do obciążeń.
Poza tym zapach jest lekko kwaśny, ale nie powalający. Nie pozostaje na włosach. Niestety włosy po masce nie są dociążone, często młodsze włoski wyłażą spoza tafli. W moim przypadku nie radziła sobie ta maska ze splątanymi końcówkami, bo umyciu szamponu. Włosy nie były gładkie i nie rozczesywały się z łatwością. To dla mnie spory mankament w masce, co innego gdyby to była lekka odżywka.
Używałam jej kilka m-cy i nie zauważyłam, żeby moje włosy wyglądały lepiej. Zdecydowanie w tym teście lepiej wypada maska Isana Effektiv-Kur (złota tubka).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235463].usefull || 0 }}% pomocna.

słaba

Niedawno odkryłam ekologiczne kosmetyki Alterry. Mam już kremy do twarzy,do rąk,szampon no i jeszcze trafiła mi w ręce ta maska.Kupiłam ja za ok.13zł. Fajna miękka tuba z której można łatwo wycisnąć produkt.Zapach charakterystyczny dla marki,ziołowy z czasem się przyzwyczaiłam:)
Konsystencja nie zsuwa się z dłoni,jest dość gęsta.Ja nakładam ją na 2-3 minuty na włosy i zmywam.Producent piszę że można trzymać ją tak długo jak uważamy za słuszne-dla mnie to trochę podejrzane bo nie wiem czy krótki czas z tą maseczką na włosach jest dobry czy trzeba nałożyć ją na pól godziny.
Ogólny efekt słaby.Włosy są przyklapnięte i ciężko je rozczesać.Są lekko wygładzone ale takie bez życia.

Może skuszę się na inną wersje ale ta z granatem mi nie przypasowała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209968].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoita

Taniutka i łatwo dostępna maska o dośc dobrym składzie - no, może poza tym alc. denat kłującym w oczy. Ale jest i aloes i naturalne olejki, więc nieźle.

Nie wiem czy to zasługa humektantowego aloesu, który zachowuje się na włosach różnie w zależności od pogody, czy współgrania z szamponem, stanu włosów czy wszystkiego razem - maska czasem tworzyła z włosów gładziutką taflę, innym razem będąc ledwie poprawną. Może być, nie ma się o co zabijać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196463].usefull || 0 }}% pomocna.