Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Haarkur Granatapfel & Aloe Vera

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 182

zawsze do niej wracam

Mam kręcone, suche włosy, które tolerują jedynie wysokoemolientowe odżywki i maski. Wszystko co tłuste , nawilżające i nie zawierające protein jest na moich włosach mile widziane :) Do tej maski wracam od lat. Zużyłam niezliczoną ilość opakowań. To jedna z najbardziej zaufanych i sprawdzonych masek do włosów jakie znam. Kupuję ją zawsze, kiedy nie mam pomysłu co innego, nowego mogłabym spróbować ;) Polecam szczególnie do włosów kręconych. Maska sprawdza się zarówno stosowana jako odżywka na parę minut, jak i maska na pół godziny pod czepek. Kręcone włosy zaczynają się ładnie kręcić, błyszczeć, loki są sprężyste

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235883].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 235

Wiele hałasu o nic

Długo zwlekałam z wypróbowaniem tej maski. Zawsze tak jest, że jak coś jest rozchwytywane to u mnie wypada blado. Tym razem również nie mogę się podpisać pod listą zachwytów.
Dużym plusem jest przede wszystkim dostępność i cena. Poza tym uważam, że maska niczym nie różni się od odżywki z tej serii. Na składach się nie znam, ale w trakcie używania nie zauważyłam żadnych różnic. W obu przypadkach trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć z ilością produktu, zwłaszcza jak ma się włosy cienkie, delikatne i skłonne do obciążeń.
Poza tym zapach jest lekko kwaśny, ale nie powalający. Nie pozostaje na włosach. Niestety włosy po masce nie są dociążone, często młodsze włoski wyłażą spoza tafli. W moim przypadku nie radziła sobie ta maska ze splątanymi końcówkami, bo umyciu szamponu. Włosy nie były gładkie i nie rozczesywały się z łatwością. To dla mnie spory mankament w masce, co innego gdyby to była lekka odżywka.
Używałam jej kilka m-cy i nie zauważyłam, żeby moje włosy wyglądały lepiej. Zdecydowanie w tym teście lepiej wypada maska Isana Effektiv-Kur (złota tubka).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235463].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 34

Napisanych recenzji: 409

słaba

Niedawno odkryłam ekologiczne kosmetyki Alterry. Mam już kremy do twarzy,do rąk,szampon no i jeszcze trafiła mi w ręce ta maska.Kupiłam ja za ok.13zł. Fajna miękka tuba z której można łatwo wycisnąć produkt.Zapach charakterystyczny dla marki,ziołowy z czasem się przyzwyczaiłam:)
Konsystencja nie zsuwa się z dłoni,jest dość gęsta.Ja nakładam ją na 2-3 minuty na włosy i zmywam.Producent piszę że można trzymać ją tak długo jak uważamy za słuszne-dla mnie to trochę podejrzane bo nie wiem czy krótki czas z tą maseczką na włosach jest dobry czy trzeba nałożyć ją na pól godziny.
Ogólny efekt słaby.Włosy są przyklapnięte i ciężko je rozczesać.Są lekko wygładzone ale takie bez życia.

Może skuszę się na inną wersje ale ta z granatem mi nie przypasowała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209968].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Napisanych recenzji: 28

Przyzwoita

Taniutka i łatwo dostępna maska o dośc dobrym składzie - no, może poza tym alc. denat kłującym w oczy. Ale jest i aloes i naturalne olejki, więc nieźle.

Nie wiem czy to zasługa humektantowego aloesu, który zachowuje się na włosach różnie w zależności od pogody, czy współgrania z szamponem, stanu włosów czy wszystkiego razem - maska czasem tworzyła z włosów gładziutką taflę, innym razem będąc ledwie poprawną. Może być, nie ma się o co zabijać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196463].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 550

kolejny bubel Alterry

Kolejny produkt z Alterry, który nie robi nic, co z tego, że ma ekologiczny skład, skoro można wyrzucić go do śmieci....

-włosy są po tej masce szorstkie i ciężko się rozczesują
-pachnie średnio
-250ml za 15zł to nie jest tanio
-nie jest wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171391].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Słabo

Kupiłam ją w przypływie emocji i prawie od razu pożałowałam wydanych pieniędzy. Alkohol denat. raczej nie jest składnikiem dobrym dla włosów i przekonałam się o tym po kilku użyciach gdy włosy zaczęły robić się suche i zniszczone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169066].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Taki... średniaczek

Na pewno nie szkodzi, trochę rzeczywiście nawilża. Ogromny plus za piękny zapach który długo się utrzymuje. Co ja kiś czas powracam do niego po keratynowym prostowaniu, jednak szukam czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153721].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Jest ok

Mam ją od dłuższego czasu i rzadko stosuję, ale kiedy juz użyję to jest ok. Nie ma efektu wow. Mam włosy naturalnie falowane, suche na końcach i przetłuszczające się przy skórze. Dodatkowo rozjaśniane i końce wymagają dużego odżywienia. Efekt nie utrzymuje się długo. Na pewno warto ją mieć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149221].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Warto wypróbować

Stosunek ceny do wydajności jest zadowalający. Bo za takie działanie cena jest niewygórowaną, szczególnie, że całkiem często (albo tak trafiam) jest w promocji w drogeriach.
Była to moja pierwsza maska i pomogła mi z wysuszonymi, zmizerniałymi kosmykami. Przez długi czas używałam tylko jej, co było błędem - włosy przyzwyczaiły się do jej działania i nie odczuwałam żadnych efektów poza gorszym stanem włosów. Dlatego warto by mieć jeszcze inną maskę i używać na zmianę.
Jest lekka, po użyciu jej włosy wydają się orzeźwione.
Na razie nie mam ochoty do niej wracać, lecz z pewnością to uczynię w najbliższej przyszłości.
Na początek bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148146].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 105

Czy to maska, czy nie maska...

Jak dla mnie ten kosmetyk, to bardziej odżywka niż maska. I to nie wysokich lotów. Na włosy suche ze skłonnością do puszenia działa słabo. Przeciętnie nawilża, przeciętnie wygładza. Musiałam jej sporo nałożyć, żeby móc rozczesać czuprynę. A i tak nie szło jak po maśle. Przy karku moje włosy mocno się falują i z nimi sobie maska w ogóle nie radziła. Wydajność ma równie słabą co działanie. Miałam ją co prawda z trzy miesiące, ale tylko dlatego, że nie lubiłam jej używać. Co do zapachu, to też nie zachwycił. Ale też nie przeszkadzał. Generalnie spróbowałam, bo chwalona, ale wrócić do niej raczej nie wrócę. Moje włosy potrzebują czegoś bardziej zdecydowanego w działaniu. Choć sporym plusem produktu jest cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148051].usefull || 0 }}% pomocna.