Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Porządna maska

Przyjemny zapach. Włosy po aplikacji dobrze się rozczesują, są miękkie i wygładzone, mniej się puszą. Nie potrzebuję dużej ilości produktu, żeby pokryć długie włosy, maska jest wydajna. Dość gęsta konsystencja. Całkiem dobrze nawilża włosy. Dobra dostępność i cena, zwłaszcza w promocji. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465642].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny produkt.

Jak dla mnie całkiem dobry produkt.

+ zapach (mi zapach akurat bardzo się podoba, ale wiem, że to kwestia gustu)
+ po użyciu tej maski nie miałam problemów z rozczesaniem włosów
+ włosy były miękkie, przyjemne w dotyku, wygładzone
+ po użyciu maski włosy wizualnie lepiej się prezentowały, miałam wrażenie, że lepiej się układały
- wydajność, mam dość długie włosy, ale ta maska wystarczyła mi na naprawdę krótko, większość innych masek starczała na wiele dłużej

Czy kupię ponownie? Nie wiem, bo ciągle testuję coś nowego, ale na pewno będę miło wspominać tę maskę i być może kiedyś zakupię ponownie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457062].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Moje falowane włosy z tendencją do puszenia ją polubiły. Już w trakcie zmywania czuć że są inne. Po wyschnięciu miękkie i sypkie, wygładzone. Nie plączą się i nie puszą. Ja nakładam tylko na 3-5 minutek od ucha w dół. Cena promocyjna ok, zapach sztuczny. Warta wypróbowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453237].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

nie jest zła, ale znakomita też nie.

Spodziewałam się czegoś lepszego szczerze mówiąc. Po tylu pozytywnych komentarzach szykowałam się na efekt wow. Jednak takiego nie było. Maseczka nie jest zła spełnia rolę delikatnego wygładzenia i ułatwienia rozczesywania, lecz moje włosy nie są po niej jakoś wybitnie nawilżone. Ot zwykła maseczka jakich wiele.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434826].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie nie :(

Szampon z tej serii sprawdził się super na moich włosach. Ale ta maska to porażka. Strasznie wysuszyła mi włosy. Z tego, co pamiętam, to miała alkohol denat w składzie, który był przyczyną tego złego zjawiska. Dużo ludzi się nią zachwyca i nie rozumiem tego..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426646].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemna

Dla mnie to była odżywka, a nie maska. Jej działanie było raczej krótkotrwałe i lekkie. Nie odżywiała głębiej i mocniej. Nie miała intensywnego działania. Ot taki przeciętniak, któego w zasadzie używałam codziennie. Przy dłuższym stosowaniu zresztą włosy przestały w jakikolwiek sposób reagować na nią i miałam wręcz wrażenie, że stawały się coraz bardziej suche.
Przyjemnie pachnie, podobnie jak szampon. Jest wydajna i poza tym nic ciekawego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403356].usefull || 0 }}% pomocna.

Wow,Wow,Wow

Jest to jedyna maska dla moich kręconych,puszących się włosów która potrafi je zdyscyplinować.Włosy są miękkie,lśniące i ładnie pachną.Zawsze mam problem z puszeniem się włosów szczegolnie kiedy powietrze jest wilgotne,ale ta maska dziala cuda i i problem puszenia zniknął.Jestem pod wrazeniem,do tego cena jest naprawde niska,kupilam ta maskę na promocji w Rossmannie za 7 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398936].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantazja

Pięknie pachnąca, delikatna maska. Świetnie ujarzmia moje włosy, a po olejowaniu efekt jest jeszcze lepszy. Plusem jest też dobry skład, śmiesznie niska cena i wygodne opakowanie.

Nic dodać nic ująć!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397466].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Produkt umieszczony jest w zgrabnym opakowaniu. Skuszona dobrymi wspomnieniami po odżywce, kupiłam także maskę. Maska daje pozytywny efekt w postaci miękkich,nawilżonych, ładnie pachnących włosów. Zapach długo utrzymuje się na włosach. Często słyszę miłe komentarze na temat moich włosów po zastosowaniu maski.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395881].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie będę kłamać, maskę kupiłam ze względu na jej ...ZAPACH! O tak, pachnie obłędnie! Świeżo, słodko -zdecydowanie moje klimaty ;)

+ cena
+ poręczne opakowanie
+ gęsta konsystencja
+ włosy są miękkie, dociążone, sypki
+ dobrze się układają
+ zapach <3
+ odżywia i nawilża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376956].usefull || 0 }}% pomocna.