Lirene Dermoprogram, Shower Olive, Żel + oliwka pod prysznic z mango

Lirene Dermoprogram, Shower Olive, Żel + oliwka pod prysznic z mango

Żel intensywnie nawilża oraz poprawia kondycję skóry, chroniąc ją przed wysuszeniem. Dzięki zawartości wosku z mango wzmacnia barierę naskórka, hamuje utratę wody, działa nawilżająco i zmiękczająco. Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że żel pozostawia na skórze warstwę ochronną.
Niezwykle odświeżający zapach owoców cytrusowych dba o Twój wspaniały nastrój.
Bezpośrednio po zastosowaniu żelu 60% badanych odnotowało poprawę nawilżenia skóry, a u 73% skóra stała się bardziej delikatna i miękka w dotyku.

zapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
w żelu
normalna
żele pod prysznic
nawilżające

Pięknie pachnie

Bardzo lubię ten żel, miałam go już wielokrotnie. Jest w przystępnej cenie. Sztampowe opakowanie (trochę niestabilne), a w środku ślicznie pachnący żel o gęstej konsystencji. Jest wydajny - jednorazowo wystarczy niewielka ilość tego żelu żeby umyć całe ciało. Dobrze się rozprowadza z wodą, tworzy mięciutką piankę, a na koniec sprawnie spłukuje ze skóry. Po umyciu skóra jest przyjemnie odświeżona, nie jest przesuszona (w zasadzie balsamu używam tylko na łydki i przedramiona, bo inne miejsca tego nie potrzebują), a zapach utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas. Dla mnie to dobry żel na lato, bo nie wysusza skóry, a jednocześnie nie muszę po nim aplikować tłustych balsamów.

Świetnie pachnie i doskonale nawilża, zostawia skórę miękką i miłą w dotyku. Jedynym minusem jest to, że zapach nie zostaje długo na skórze, a szkoda.. :)

Wakacje zamknięte w butelce

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Pięknie i niedrażniąco pachnie - bardziej kwiatem mangostanu. Zapach utrzymuje się później na skórze. Żel bardzo dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość przez co jest wydajny. Przy okazji nie wysusza skory, a wręcz ją nawilża. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze ani na armaturze łazienkowej.

Średniak

Żel ma przede wszystkim przyjemny, owocowy zapach. Dobrze oczyszcza skórę. Niestety bardzo słabo, a raczej w ogóle się nie pieni, przez co ma bardzo słabą wydajność. Działania nawilżającego absolutnie żadnego nie zauważyłam, po prysznicu musiałam używać balsamu. Ma za to wygodne opakowanie.

Mangowa rozkosz

Używam go od lat i zawsze jest w mojej łazience.
Żel wzbogacony w oliwkę dodatkowo nawilża skórę bez efektu wyszuszenia i swędzenia, a jak poczujecie tą świeżość mango na pewno się zakochacie.
Używam go ja ale również mój mąż, który również ma takie samo zdanie na temat tego produktu.

Dla mnie nr 1

Uwielbiam te żele oliwkowe od Lirene. Co jakiś czas je kupuję, ale szybko by mi się znudziły dlatego nie kupuję ich zbyt często. Moja ulubiona wersja to własnie ta z mango, szczególnie na lato. Żel bardzo wydajny, świetnie się pieni, nawilża skórę. Butelka jest super bo przy końcówce produktu można postawić ją odwróconą, tak aby ani kropelka żelu się nie zmarnowała:)

Od lat używam tego żelu pod prysznic. Ma fajne opakowanie i piękny zapach. Jest bardzo delikatny. Nie przesusza skóry. W dodatku jest niedrogi i łatwo dostępny.

Nic specjalnego... NIE NAWILŻA I NIE CHRONI PRZED WYSUSZANIEM

Kupiłam go z nadzieją, że po wzięciu kąpieli nie będę już musiała smarować się od razu balsamem. Szczególnie, że producent obiecuje nam intensywne nawilżanie, a ponadto ochronę przed wysuszeniem skórę. Niestety pomimo oliwki w nazwie produkt wcale dodatkowo nie nawilża i nie natłuszcza – i z tego powodu najbardziej ubolewam. Minimalnie rekompensuje mi to ten orzeźwiający zapach. Uwielbiałam dzięki temu w te upały myć/odświeżać się tym żelem. Bezproblemowo się pienił , nie miałam też problemów z opakowaniem. Kosmetyk nie uczulił i nie podrażnił. Należy do dość wydajnych – niewielka ilość wystarczyła do dobrego spienienia całego ciała. Podsumowując pomimo pięknego zapachu ten żel nie ma nic specjalnego do zaoferowania. Jak dla mnie jest dość mocno zwyczajny i obojętny niczym żele z Isany o połowę tańsze. Nie wpłynął na nawilżenie, ani nie zmniejszył uczucia wysuszenia skóry. Podstawowa obietnica producenta nie została spełniona, więc ja do niego już nie wrócę. Dostępny w @rossmannpl w cenie 6,99zł za 250ml.

przyjemniaczek

Wspaniała rzecz. Pieknie pachnie, pieknie sie pieni mięciusieńka pianka, nie wysusza skory, myje , odswieża i zmiękcza. Nie ma koniecznosci natychmiastowej aplikacji nawilżacza. Konsystencja żelowo-oliwkowa z naciskiem na żel.
Walory wizualne na wysokim poziomie, klapka działa bez zarzutu- nie ma kłopotu z otwarciem kosmetyku w trakcie kąpieli. Porcjuje sie w sam raz przez co jest dosc wydajny, nawet jak na moje szaleńcze zapedy do naduzywania myjadeł.
Polecam , na obecne upały jak znalazł.

Ulubione Żelomango :)

Doskonały produkt, zwłaszcza dla mojej wysuszonej skóry, która go uwieeelbia. Może nie nawilża jak balsam, ale po użyciu Żelu z oliwką nie muszę po niego sięgać. Oszczędzam na balsamie :D
Bardzo dobrze myje ciało, nie podrażnia, nie wysusza i pozostawia skórę minimalnie nawilżoną. Ja akurat mam skórę bardzo suchą z tendencją do łuszczenia i muszę co dwa dni wklepać balsam. Kiedy używam innych produktów pod prysznicem to muszę smarować codziennie. To najlepszy dowód na skuteczność u mnie :)

super

super zel pod prysznic ktory super pielegnuje cialo odpowoednio je nawilzajac. po prysznicu nie musze dodatkowo wklepywac balsamu. zel poeknie cytrusowo pachnie, orzezwiajacy zapach! jest dosc tani i wydajny!

Kupiłam, zużylam i tyle...

Więc jak w tytule, zachęcona opiniami i przede wszystkim ceną zakupiłam dany produkt. Zapach ładny, delikatny, znosny.. Używałam go miesiac czasu, plus minus. Więc myślę że z wydajnością jest wszystko ok.
I uroczyście mogę stwierdzić, że owy zacny żel z oliwka - uwaga! ... nic nie robi... Tak. Ani nie poprawił nawilżenia mojej skóry, ani nie wysuszyl. Działał zupełnie neutralnie i obojętnie. Uczulenie nie wystąpiło, odzywienie również.
Żel jak żel. Jak każdy z niższej półki