Mascara Parfait (tusz pogrubiający)

Mascara Parfait (tusz pogrubiający)

Kupiłam już 3 flakoniki tej mascary, bardzo przypadła mi do gustu, trudno ją dostać...albo zapasy sie skończyły, lub wstrzymali produkcje (?), w każdym bądz razie jest jeszcze dostępna. Mnie się bardzo spodobała, moja ukochana jest w odcieniu 838 ROSE (śliczna subtelna fuksja) ślicznie pogrubia rzęsy i delikatnie je unosi. Bardzo dobrze się rozprowadza ma przyjemną miłą konsystęcję, dośc gestą i kremową, nie klei rzęs, nie obsypuje się.

Cena: ok. 105 zł / 7 ml

dobra:)dla punka de luxe

Była to moja pierwsza mascara z wyższej półki ,przypadła mi bardzo do gustu,szczególnie ta w koloże delkikatnej fuksji swietnie komponującej sie z zółtymi cieniami dawała efekt a'la punk de luxe czyli to co chciałam osiągnąc ;) poniewaz czesto "szlajam sie młodą bohemą artystyczną"z mojej zapadłej dziury, w której mieszkam i fajnie jest jak można sie wyróżnic choc troche i lepiej wykreowac swoją osobę ;) No ale mniejsza z tym Mascara nie klei rzes, swietnie rozczesuje, pogrubia :) ma delikatną kremową konsystencje,pachnie różami i zawiera kaszmir.Długo sie trzyma i nie obsypuje.Co wiecej mozna ją położyc jako baze i pokryc mascarą czarną i np. wydłuzającą efekt bedzie piorunujący.Zachęcam, do kupna :)brdzo dobra spiralka ułatwiająca nakładanie :)