Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

True Colour, Blush (nowa wersja) (Róż do policzków)

True Colour, Blush (nowa wersja) (Róż do policzków)

Róż, dzięki gładkiej formule, stapia się ze skórą, co zapewnia makijażowi lekkość. Żywy kolor kosmetyku sprawia, że cera będzie pełna świeżości i dziewczęcego wdzięku. Kosmetyk jest zapakowany w czarne pudełeczko z lusterkiem. W opakowaniu znajdziesz aplikator.

Świetny!

Przepiękny różowy róż (mój kolor - Heavenly Pink), który zauroczył mnie swoim kolorem. Niestety, jak w przypadku cieni powyżej, nie udało mi się wykorzystać go do końca przez moje dziurawe ręce.
Zalety:
+ jest trwały, nie ściera się i długo utrzymuje na twarzy,
+ wygodne i trwałe opakowanie z lusterkiem,
+ dobrze napigmentowany,
+ fajnie odświeża każdy makijaż i rozpromienia cerę,
+ daje bardzo ładne, satynowe wykończenie,
+ rewelacyjnie stapia się ze skórą i nie tworzy plam,
+ konsystencja - aksamitna i nie osypuje się,
+ świetnie blenduje się z brązerem,
+ nie przesusza skóry, nie podrażnia jej i nie zapycha,
+ baaardzo wydajny,
Wady:
- aplikator - według mnie zbędny, ponadto różu nie da się ładnie rozprowadzić takim pędzelkiem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553681].usefull || 0 }}% pomocna.

Róż jest mocno napigmentowany , nie potrzeba wiele produktu aby efekt był widoczny. Posiada delikatne drobinki odbijające światło , więc w dziennym makijażu możemy pominąć rozświetlacz . Używam go codziennie a jeszcze nie dotknęłam denka , więc jest bardzo wydajny. Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408696].usefull || 0 }}% pomocna.

Róż do policzków Avon

Zalety:
- jest trwały nie ściera się i długo utrzymuje na skórze twarzy
- wygodne opakowanie z lusterkiem i aplikatorem
- zapewnia świeży efekt i naturalny na twarzy, rozpromienia cerę

Wady:
- niestety tylko dwa kolory do wyboru

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327136].usefull || 0 }}% pomocna.
Avon Mark - relacja

Cudeńko.

Używam go już od dobrych kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest strasznie wydajny, jedno opakowanie starcza mi na rok, a nawet dłużej. Spory wybór kolorów/odcieni, jest bardzo trwały. W opakowaniu lustereczko i pędzelek.

+wydajność.
+trwałość.
+lusterko.
+pędzelek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1300201].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam.

Piękne odcienie, długo trzyma się na twarzy, jest mega wydajny. Używam go już dłużej niż rok i nie zużyłam całego opakowania. Jedynym minusem jest pędzelek w zestawie, którym nie da się dobrze, ładnie rozprowadzić kosmetyku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293011].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

Róż jest naprawdę niezły. Mam kolor classic aura, który wypada jednak lepiej w opakowaniu, ale nie ma tragedii ;)

Plusy
- opakowanie
- konsystencja - nie sypie się
- trwałość - nie znika z twarzy, jeśli jej nie pocieramy oczywiście
- ładnie stapia się z brązerem
- wydajność. Używam kilka miesięcy, a zużycia praktycznie nie widać

+/- kolor. W opakowaniu śliczny, zgaszony róż. Na twarzy jakby inny kolor, bardziej różowo- czerwony, ale może to kwestia karnacji...

Minusy
- pędzelek. Niby jest, ale różu nie da się ładnie rozprowadzić takim kosmkiem.

Nie jest to może must have, ale jeśli ktoś szuka niedrogiego różu dobrej jakości, będzie zadowolony.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282816].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubieńców

Bardzo lubię ten róż, jest dobrze napigmentowany, aksamitny i świetnie się blenduje. Ma ładne, satynowe wykończenie, jest komfortowy, trwały i nie przesusza skóry. Kolejnym plusem jest ładne opakowanie z całkiem sporym lusterkiem. Polecam.

EDIT: od kiedy używam różu Nars, definicja dobrego różu się u mnie zmieniła. Ten produkt nadal uważam za dobry, ale muszę odjąć jedną gwiazdkę, ponieważ nie jest to produkt idealny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265668].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Posiadam odcień warm flush i jestem bardzo zadowolona. Mega napigmentowany. Ma delikatne złote drobinki które nie migrują po twarzy. Róż dobrze się utrzymuje na twarzy i nie ściera się. Nie uczula i nie podrażnia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259913].usefull || 0 }}% pomocna.

w porządku

Róż w kolorze Classic Aura posiadam od ok. 2 lat i był czas gdy używałam go codziennie, a teraz raczej rzadko.
Lubię go za naturalny efekt, ale zdecydowanie lepiej wygląda na jasnej, niż na opalonej buzi.
Poważny minusem jest dla mnie konieczność poprawek w ciągu dnia - wg moich obserwacji w stanie nienaruszonym w klimatyzacji przetrwa maxymalnie 4h.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i daleko jeszcze do końca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry róż do policzków, ma naprawdę dużo plusów - najważniejsze to idealnie stapia się ze skórą, nie tworzy plam, używam go w kolorze " Peach " i myślę, że ten kolorek pasuje do każdej karnacji. Wygląda bardzo naturalnie co dla mnie jest bardzo ważne.

Róż sprawia, że moja cera wygląda świeżo i promiennie. Posiada delikatne drobinki, które rozświetlają skórę, ale na skórze nie są jakoś mocno widoczne. Jego konsystencja jest niesamowicie lekka, dzięki temu wygodnie się go nakłada pędzelkiem, który jest dołączony do różu.
Kolejny plus za bardzo ładne, eleganckie opakowanie i lusterko w środku. Róż jest bardzo wydajny. Mam go już prawie rok i jeszcze bardzo dużo go zostało, a maluję się codziennie. Cena też jest ok.
Jedyny minus to, że nie wytrzymuje całego dnia i trzeba robić poprawki w ciągu dnia, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023027].usefull || 0 }}% pomocna.