True Colour Blush (Róż do policzków) (nowa wersja)

True Colour Blush (Róż do policzków) (nowa wersja)

Róż to idealny sposób na piękny makijaż. Już jedno muśnięcie tym wyjątkowo kobiecym kosmetykiem sprawia, że skóra nabiera zdrowego wyglądu i urzeka naturalnym blaskiem. Róż, dzięki jedwabiście gładkiej formule, harmonijnie stapia się ze skórą, co zapewnia makijażowi wyjątkową lekkość. Żywy kolor kosmetyku sprawia, że nasza cera będzie pełna świeżości i dziewczęcego wdzięku. Zaletą różu jest również jego trwałość.
Kosmetyk opakowano w eleganckie czarne pudełeczko z lusterkiem. W opakowaniu znajdziesz wygodny aplikator, dzięki któremu perfekcyjnie nałożysz róż.

Cena: 30zł / 6g

niezły

Róż jest naprawdę niezły. Mam kolor classic aura, który wypada jednak lepiej w opakowaniu, ale nie ma tragedii ;)

Plusy
- opakowanie
- konsystencja - nie sypie się
- trwałość - nie znika z twarzy, jeśli jej nie pocieramy oczywiście
- ładnie stapia się z brązerem
- wydajność. Używam kilka miesięcy, a zużycia praktycznie nie widać

+/- kolor. W opakowaniu śliczny, zgaszony róż. Na twarzy jakby inny kolor, bardziej różowo- czerwony, ale może to kwestia karnacji...

Minusy
- pędzelek. Niby jest, ale różu nie da się ładnie rozprowadzić takim kosmkiem.

Nie jest to może must have, ale jeśli ktoś szuka niedrogiego różu dobrej jakości, będzie zadowolony.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282816].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubieńców

Bardzo lubię ten róż, jest dobrze napigmentowany, aksamitny i świetnie się blenduje. Ma ładne, satynowe wykończenie, jest komfortowy, trwały i nie przesusza skóry. Kolejnym plusem jest ładne opakowanie z całkiem sporym lusterkiem. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265668].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Posiadam odcień warm flush i jestem bardzo zadowolona. Mega napigmentowany. Ma delikatne złote drobinki które nie migrują po twarzy. Róż dobrze się utrzymuje na twarzy i nie ściera się. Nie uczula i nie podrażnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259913].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

w porządku

Róż w kolorze Classic Aura posiadam od ok. 2 lat i był czas gdy używałam go codziennie, a teraz raczej rzadko.
Lubię go za naturalny efekt, ale zdecydowanie lepiej wygląda na jasnej, niż na opalonej buzi.
Poważny minusem jest dla mnie konieczność poprawek w ciągu dnia - wg moich obserwacji w stanie nienaruszonym w klimatyzacji przetrwa maxymalnie 4h.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i daleko jeszcze do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry róż do policzków, ma naprawdę dużo plusów - najważniejsze to idealnie stapia się ze skórą, nie tworzy plam, używam go w kolorze " Peach " i myślę, że ten kolorek pasuje do każdej karnacji. Wygląda bardzo naturalnie co dla mnie jest bardzo ważne.

Róż sprawia, że moja cera wygląda świeżo i promiennie. Posiada delikatne drobinki, które rozświetlają skórę, ale na skórze nie są jakoś mocno widoczne. Jego konsystencja jest niesamowicie lekka, dzięki temu wygodnie się go nakłada pędzelkiem, który jest dołączony do różu.
Kolejny plus za bardzo ładne, eleganckie opakowanie i lusterko w środku. Róż jest bardzo wydajny. Mam go już prawie rok i jeszcze bardzo dużo go zostało, a maluję się codziennie. Cena też jest ok.
Jedyny minus to, że nie wytrzymuje całego dnia i trzeba robić poprawki w ciągu dnia, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023027].usefull || 0 }}% pomocna.

Zamiennik różu z The Balm "Downboy"

Kolor "Classic Aura" jest moim zdaniem bardzo udanym zamiennikiem dla osławionego "Downboy" z The Balm.

Powiedziałabym nawet, że ma porządniejsze opakowanie. Dostajemy kawał porządnego plastiku z lusterkiem oraz z pędzelkiem. Pędzelek może nam z powodzeniem posłużyć do poprawek w ciągu dnia. Ja polecam jednak aplikowanie przeznaczonym do tego większym pędzlem. :)

"Classic Aura" to chłodny, matowy lekko przybrudzony kolorek. Moim zdaniem niezbyt sprawdzi się na posiadaczkach oliwkowej, ciepłej karnacji.

Czaję się na inne odcienie. Bardzo chciałabym mieć już wszystkie. :D

Jest bardzo wydajny, nie widzę ubytku mimo tego, że już długo jest ze mną.

Niestety trwałość mogłaby być lepsza. Ale jest to stosunkowo tani róż, więc nie wymagam tego od niego.

Używam tego produktu od: Jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: Początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007040].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdzony-polecam

Bardzo dobry produk. Używamt jako wykończenie makijażu. Dodaje idealnij promiennosci i rozświetlei. twarzy.Dobrze się nakłda i dobrze się trzyma. Nie obsypuje się. Nie uczula i nie podrażnia. Bardzo ładne opakownie i funkcjonalny aplikator. Jest tez bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971817].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały !

Róż pięknie rozświetla policzki. Nadaje im cudownego kolorytu. Mam róż w odcieniu "Peach" i przyznam, że jestem nim mile zaskoczona. Jest bardzo trwały. Utrzymuje się na skórze wiele godzin. Wystarczy jedno muśnięcie, aby pięknie podkreślił naszą urodę. Nie obsypuje się - to niezwykle ważne !
Podoba mi się też z uwagi na eleganckie opakowanie. Jak dla mnie produkt luksusowy w bardzo przystępnej cenie :) W promocji można go mieć za kilkanaście zł.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970915].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodny :)

Produkt spełnia w pełni swoją rolę, czyli w piękny sposób podkreśla kości policzkowe :)
Ja mam odcień Peach, kolor jest śliczny a produkt bardzo, bardzo wydajny
Używam go od ok 2 lat niemal codziennie a jeszcze mi długo posłuży :)

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960714].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie widzę minusów!

Uwielbiam go! nie widzę żadnych wad tego produktu dlatego od razu przejdę do zalet
+ piękny kolor (ja mam Peach, czyli ten cieplejszy odcień, ale Aura jest też śliczna)
+ super pigmentacja
+ trwałość, bez problemu wytrzymuje nawet kilkanaście godzin
+ wydajność, używam od około pół roku a zużycia nie widzę
+ ładne, trwałe, proste opakowanie
+ dołączony pędzelek nie jest taki zły (choć i tak polecam nakładać pędzlem nieco większym)
+ cena w promocji bardzo atrakcyjna (około 15zł)

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943208].usefull || 0 }}% pomocna.