Nail Buffer Set (Pilniki do paznokci (zestaw))

Nail Buffer Set (Pilniki do paznokci (zestaw))

Pojemność 3 szt

Lśniące i gładkie paznokcie! Oto trzy pilniki, które doskonale polerują i wygładzają płytkę paznokciową, gwarantując trwały i naturalny połysk. Długość: 14,5 cm.
Krok I: Oczyszczanie i wyrównanie powierzchni (Biały pilnik) Krok II: Wygładzanie (Zielony pilnik)
Krok III: Połysk (Niebieski pilnik) Nadaje paznokciom eleganckie wykończenie i blask. Powtarzać czynność co kilka dni, by paznokcie zachowały blask.

Nie mam potrzeby szukać innych te spisują się dobrze

Na te polerki trafiłam bardzo dawno. Oczywiście używam ich z przerwami, bo był czas kiedy leżały nieużywane. Kiedyś używałam takich polerek w bloczku, ale krótko bo nie sprawdziły się, a na dodatek szybko zniszczyły.
Te polerki swoją funkcję spełniają świetnie. Niedawno kupiłam nowy zestaw, poprzedni już się zużył.
Nie są drogie, a starczają na długi czas.
Ja używam ich raz na kilka tygodni, efekt wygładzonych błyszczących paznokci utrzymuje się dość długo. Nawet kiedy w tym czasie stosujemy zmywacz i kolorowe lakiery.
Nie zauważyłam wzmocnienia paznokci, ale chyba nie o to w tych polerkach chodzi.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: obecnie używam drugiego zestawu

Bardzo dobre.

Zestaw trzech pilniczków pozwala wyrównać i wygładzić płytkę paznokciową. Zabieg taki stosuję przed nałożeniem lakieru, dzięki czemu lakier dobrze się trzyma i ładnie błyszczy. Nie polecam używać zbyt często aby zbytnio nie osłabić paznokci.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

Efekt koncowy: mocne zdrowe paznokcie, które sie nie łamią, wyglądają jakby były pomalowane bezbarw

Używam tej nowszej wersji w której jest czarny(1), fioletowy(2), biały(3) pilniczek

Plusy
-tanie (8,9 zł)
-1 pilniczek wspaniale oczyszcza paznokcie, nawet te zabarwione
-2 pilniczek świetnie wzmacnia paznokcie
-3 pilniczek nadaje połysk jak bezbarwny lakier

Minusy:
Nie zauważyłam . polecam używać tych pilniczków po kazdym zmyciu lakieru.
Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze jeszcze nie zużyte

Dieta na AZS

Całkiem niezłe

Podoba mi się "rozdzielenie" powierzchni o różnym przeznaczeniu na trzy pilniki. Łatwo je odróżnić ze względu na kolor. :p Przyjemne w użyciu, chociaż treba uważać z białym- można sprawić ze paznokieć zrobi się cienki.
Oczywiście powtarzać co kilka dni należy *TYLKO* użycie pilnika granatowego, nie wszystkich (opis tu jest trochę niedokłądny.
Troszkę zaczęły strzępić się na brzegach, ale minimalnie. Mają sporą powierzchnię, więc starczą na długo.