Sexy Mama, Skuteczna kuracja przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i po porodzie

Sexy Mama, Skuteczna kuracja przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i po porodzie

Specjalistyczna kuracja przeciw rozstępom o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecana zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Skutecznie redukuje wielkość i głębokość już istniejących rozstępów oraz zapobiega powstawaniu nowych, zwiększa elastyczność skóry, wzmacnia ją, nawilża i wygładza. Przyspiesza regenerację uszkodzonej struktury skóry, po jej nadszarpnięciu wskutek rozciągania, wzmacnia jej wytrzymałość na ciężar oraz odporność na dalsze rozciąganie; szybko wygładza wszystkie nierówności. Wysokie stężenie składników aktywnych, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie.
Efekt: widoczna redukcja rozstępów, gładka, elastyczna, wzmocniona skóra.

Skład: Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Isodecyl Neopentanoate, Sodium Stearoyl Glutamate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Perilla Ocymonides Seed Oil, Propylene Glycol, Centella Asiatica Leaf Extract, Camelia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Phyllanthus Embica Fruit Extract, Polyacrylamide /C13-14 Isoparaffin/ Laureth-7, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Citric Acid, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum (Fragrance).

dla mnie bdb

stosowałam go przez całą ciązę- namiętnie się smarowałam 2 razy dziennie, rano i wieczorem, wcierając, masując do całkowitego wchłonięcia, w ciąży dużo przytyłam, a nie mam ani jednego rozstępu, więc dla mnie krem działa cuda, do tego ładnie pachnie- a wiadomo w ciąży, to zapachy sa różne ;) mi nie przeszkadzał, bo nie był zbyt intensywny.
opakowanie dość wydajne- jak na moje używanie ;)

Używam tego produktu od: używałam przez ponad 9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 7 :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072201].usefull || 0 }}% pomocna.

średni bez szału

Będąc w ciąży jeszze wierzyłqam ze takie kremy pomagają na rostępy i smarowałam na potęge od początku ciazy - licząc chyba bardziej na efekt nawilżenia I w tej kwesti produkt sprawdzał sie dobrze. W bajki że zapobiega rozstepom juz nie wierze jezeli już mają sie pojawić a kobieta ma tendence do rozstępów to sie pojawią i nawilżanie skóry w tym nie pomoże ale ulży przy rosnącym brzuszku odrobine.
Przestałam go stosowac koło 7 miesiąca bo sie skończył- rozstepy sie nie pojawiły natomiast znajma która w podobnym czasie była w ciąży stosowała sexi mame non stop i rozstepy miałav wszędzie ... na tym kończąc polecam jako nawilżenie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041413].usefull || 0 }}% pomocna.

FAJNY

Zaczęłam go używać w 4 miesiącu ciąży i nie pojawiły się żadne rozstępy. Używałam go 1 dziennie, na wieczór. Szybko się wchłania, zapach przyjemny i nie intensywny. Polecam :)

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989227].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja metody

bardzo fajny!

Jestem z niego bardzo zdowlona ponieważ :

:) zapach nie wywołuj mdłości
:) wydajny
:) niedrogi
:) skuteczny rozstępy nie powiększyły się, troszkę rozjaśniły a kolejne już nie wyszły

Używam razdziennie wieczorem po kąpieli.
Bardzo polecam panią które są wrazliwe na zapachy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972535].usefull || 0 }}% pomocna.

Obecnie jestem w 7 miesiącu ciąży. Moja skóra zawsze była skłonna do rozstępów. Balsamu używam od 2 miesiąca ciąży - raz dziennie po wieczornej kąpieli. Na moim brzuchu, udach czy piersiach nie pojawiły się dotąd żadne rozstępy. Mam nadzieję, że tak pozostanie.
Balsam szybko się wchłania - co w balsamach uwielbiam. Pachnie bardzo neutralnie - w ciąży mocne zapachy kosmetyków działają na mnie źle. Bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919359].usefull || 0 }}% pomocna.

działa

urzywałam go całą ciąrze i nie mam nawet malutkiego rozstępu.stosowałam tez krem na popękane brodawki i na opuchnięte nogi z tej sari i tez byłam zadowolona,zreszta urzywam go nadal jak moje nogi po całym dniu sa opuchniete

Używam tego produktu od: poczatku roku 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 durze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917070].usefull || 0 }}% pomocna.

Na prawdę działa! :)

Dla nastolatki rozstępy na pośladkach to koszmar... Były widoczne na całlej powierzchni posładków i dolnej części bioder. Postanowiłam coś z tym zrobić. Udałam się do Rossmanna i zainwestowałam 20zł na ten właśnie krem. Po ok. 10 dniach stosowania mój problem ustąpił! Obecnie nie ma śladu po rozstępach! Polecam go wszystkim kobietom, które zastanowwiają się nad kupnem tego preparatu, bo na prawdę widać efekty! :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917045].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Przez całą ciąże stosowałam różne kremy, które miały zapobiec rozstępom - mimo wszystko i tak się pojawiły. Balsam w żaden sposób nie pomógł mi zapobiec rozstępom , ale sprawdził się jako dobry nawilżający krem do ciała i zapach był zniewalający. Kupiłam 2 opakowania w promocyjnej cenie, tak, że zaoszczędziłam na tym produkcie :)

Używam tego produktu od: Przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887698].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalny NIERÓB

Rozstepy pojawiły mi się w 7 miesiącu na biodrach, smarowałam się obficie wszystkimi dostępnymi na rynku balsamami; sexy mama od Bielendy, Ziaja Mamma mia, Linoderm, Palmers, Baby Dream, oliwka Johnsona w żelu i ta tradycyjna i co? W 7 miesiącu zrobiły się rozstępy, po prawej stronie są większe- lol. Z tej sexy mamy miałam 2 opakowania, starczyły może na ponad miesiąc (smarowanko 2 x dziennie + oliwka).

- nie wiem czy jest sens rozpisywać się na temat zapachu- jest miły, ale gdyby nawet najgorszy śmierdziel miałby pomóc mi w uniknięciu rozstępów to bym go wybrała,

- konsystencja kremowa, szybko się wchłania, nawilża, nie klei się

- trochę małe opakowanie, jak dla mnie 1 op. starczało na ok 2 tyg. Smarowałam się nim od szyi do kolan, na ręce i nogi nakładałam coś innego.

Oceniając ogólnie, postawiłam sobie wyzwanie- chciałam sprawdzić czy tendencja do rozstępów jest zależna od ilości i jakości stosowanych kosmetyków czy nie. I otóż wniosek jest taki, że jest to wina kortyzolu (chyba właśnie tego hormonu) i elastyczności włókien kolagenowych, a nie smarowania ciała. W/w czynniki są dziedziczne i uwarunkowane genetycznie i niewiele można z tym zrobić.

Używam tego produktu od: uzywałam przez ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801537].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

mi nie pomógł wcale kremowałam sumiennie 2 razy dziennie w brzuszek i inne partie ciała, niestety pojawily mi sie naprawde głebokie i geste blizny na brzuchu i nogach a o pupie nie wpomne chociaz wcale nie przybrała w ciaży tak wiele... nie wiem moze to kwestia skóry ale ja nie polecam...

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799620].usefull || 0 }}% pomocna.