Colour by Oriflame, Growth Booster (Olejek stymulujący wzrost paznokci) (stara wersja)

Nową wersję(w prostokątnym opakowaniu) oceniamy tutaj http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=16344

bardzo dobry

jestem bardzo zadowolona z tego produktu,zdecydowanie poprawił sie wygląd moich paznokci,a probowalam innych odzywek i nic.bardzo wydajy produkt i przyjemny zapach.mojej mamie czyli starszej pani równiez pomógl.wiadomo ze terapia hormonalna juz dawno sie skonczyla więc i po 70tym roku zycia, tez ta odzywka dziala.2lat

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:4,stosuje zazwyczaj przez kilka tygodni ,smarując paznokcie kilka razy dziennie ,cienką warstwą i pozwalam się wchłonąć.

Zadowalający

Produkt Oriflame jest godny polecenia. Po 7 dniach stosowania moje paznokcie rzeczywiście są dłuższe.. Szkoda, że ten olejek nie ma właściwości wzmacniających. No, ale wszystkiego mieć nie można:)

Używam tego produktu od: tygodnia

czy ja wiem...

Fajna odzywka, ale nie wiem czy przyspiesza wzrost paznokci. Bardzo mi sie podoba zapach, fajny i wygodny aplikator ale tłustawa konsystencja jakos sykwalifikuje ten kosmetyk. Bo zeby lakier sie trzymal trzeba ja azmyc po uzyciu.... Wiec nie wiem jaki sens tego wszystkiego. Mam mieszane uczucia co do tej odyzwki. Nie uzywam jej ostatnio.

Używam tego produktu od: dawna

Makijaż MaxFactor

Eeee tam;/

Stosowałam długo tą odżywkę.Nie wiem,co w niej fajnego.Chyba tylko zapach :p: Długo się wchłania,bardzo długo.Zaraz w coś wsadzałam paluchy i się ścierała :( Paznokcie same w sobie rosną mi szybko i nie zauważyłam,żeby to jeszcze bardziej przyspieszało wzrost.2* bo jakoś tam odżywia,ale słaba to odżywka :( Do tego jeszcze nie wydajna.Bardzo szybko mi się skończyła :mad: A jak juz trochę się ją używa,to zbija się w takie kawałeczki i jeszcze szybciej ubywa.
Ot,taka sobie przeciętna odżyweczka...

Używam tego produktu od:trudno powiedzieć

dziala

trzeba uwazac,bo podczas uzywania nie mozna pomalowac paznokci.Ale faktycznie dozywka jest super,wzmacnia no i rosna mi ze hej :) sprzedam wam moj patent-zakupic ten olejek,do tego olejek do kruchych paznokci,tez z oriflame.Tego uzywac 2 razy dziennie,a nawet 3,a ten drugi ile sie da :) Mocno masowac skorki,zadnego rozwarstwiania paznokci(ciachnac na krotko i nadac pozadany ksztalt) i po 2 tyg bedziecie slyszaly pytania,czy to nie sa przypadkiem tipsy :Djako konsultantka mam te kosmetyki taniej,ale nawet w normalnej cenie lepiej kupic to niz nailgrowth miracle i sie rozczarowac.

Używam tego produktu od:odkad jest na rynku
Ilość zużytych opakowań:

hmmmm....

Dziwny jest ten preparat i nie mialam cierpliwosci, aby zuzyc go do konca.
Aplikator srednio poreczny, sam olejek jest bardzo tlusty i dlugo schnie. Stosowalam go pozniej tylko na noc, a i tak mialam uczucie jakiegos dyskomfortu.
Specjalnie widocznych efektow nie bylo, ale paznokcie zaczely mi szybciej rosnac. Jednak dalej sie rozdwajaly:(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno do polowy

DZIAŁA!!!

jestem zachwycona tym specyfikiem! stosuję go dopiero 2 dzień a już widzę efekty! paznokcie są dłuższe i dodatkowo wzmocnione. preparat nie wysusza skórek, nie ma drażniącego zapachu. fajny aplikator (jaki błyszczyk do ust) spprawia przyjemnośc w nakładaniu. buteleczka fajna.. szkoda tylko że ma 7 ml i słabo wydajny :( ale dla efektów naprawdę warto (chodzi mi o ceny promocyjne)

niestety...

No niestety, zawiodlam sie. Wlasciwie prawie same minusy: niewydajny, nie pielegnuje skorek, nie wzmacnia paznokci, nie jest za tani w porownaniu do podobnych preparatow (Killys czy Delii, ktore sa o niebo lepsze) przy malej pojemnosci 7 ml. Jaki taki plus za niebrzydki zapach, dla niektorych plusem bedzie szybkie wchlanianie, ale ja jednak wole olejki, ktore wmasowane w opuszki palcow swietnie dziala i na paznokcie, i na skorki. Paznokcie wcale szybciej nie rosna, wlasciwie efekt zaden. Na razie sobie lezy, moze jeszcze do niego wroce i wtedy zobaczymy. W tej chwili jestem rozczarowana.

pielęgnuje i natłuszcza

Mam tą nowszą wersję w kanciatej podłużnej buteleczce. Sposobem działania przypomina mi olejek z Killy's. Też ma pomarańczowy zapach, natłuszcza, odżywia i zmiękcza skórki. Używam go zawsze gdy odświeżam manicure i po uzyciu zmywacza. W sumie to produkt rodzinny bo czasami traktuje też paznokcie a w szczegolności skórki majace tendencje do zadzierania się mojego męża i synka :) Jest bardzo wydajny. Jeśli chodzi o przyspieszanie wzrostu paznokci to trudno mi powiedzieć bo moje rosna strasznie szybko same z siebie ;)...

DzIaŁa!!! Świetny!

Super! To już drugi kosmetyk Oriflame, którym jestem zachwycona! Opakowanie tego olejku jest bardzo ładne, pięknie prezentuje się na półce czy w kosmetyczce, olejek ma bardzo ładny pomaraczowy kolor i wspaniały zapach... ale to nieważne...
Działa - to jest najważniejsze! Moje paznokcie zawsze były krókie, nie mogły jakoś urosnąć, rozdwajały się, łamały, ale teraz może nie przypominają tipsów, ale są mocne, zdrowe i trochę dłuższe niż zwykle :)
Nie ma żadnego problemu z nakładaniem preparatu, szybko wsiąka w paznokcie, olejek jest bardzo wydajny, kupiłam go parę miesięcy temu, może nie używałam codziennie, niedawno mi się skończył, ale w katalogu jest znów w promocji, więc na pewno się skuszę. Szczerze polecam :)

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy - z przerwami
ilość zużytych opakowań: jedno

całkiem, całkiem

Przeglądałam katalog w momencie kiedy miałam bardzo krótkie i dość zniszczone paznoksie. był w promocji więc pomyślałam "czemu by nie spróbować" zwłaszcza, że moje paznokcie, a co za tym idzie ja sama, nie udnają odżywek w lakieru. Rozdwajają się wtedy i płytka jest taka sobie.
Nie wiem, czy preparat ten faktycznie stymuluje wzrost paznokcia. Być może. Najważniejsze jednak jest, że pięknie pielęgnuje paznokcie, są lśniące, mocne, płytka jest ładna mimo, że na święta przez kilka dni miałam doklejone tipsy (dobry klej miały, ładnie się odkleiły i za bardzo nie zniszczyły płytki ale tipsy to tipsy). Odżywka ma przepiękny zapach i miło się ją używa.

polecam :)

wypatrzyłam go u koleżanki :) moje paznokcie bardzo zyskały odkąd go uzywam :) bardzo ładnie wchłania sie, nawilża i odżywia plytke :) ale najwazniejsze ze paznokcie wygladaja duzo zdrowiej :p ma fajaną konsystencje i delikatny zapach :) kupiłam go w promocji za ok 13 zł