Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Cena już od 21,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Garnier Nutrisse Krem dostępny jest w wielu odcieniach - od jasnego blondu aż po głęboką czerń. Do wyboru 24 odcienie, w tym 3 odcienie intensywnie rozjaśniające. Nutrisse to połączenie koloryzacji i pielęgnacji.

NAJLEPSZA !!!

Najlepsza farba jakąkiedykolwiek miałam. Farbuję od kilku miesięcy , pół roku już minęło odkąd zaczęłam farbować tylko odrosty a na długości włosów utrzymuje się jak odrazu po farbowaniu. Włosy nie wylatują , kolor robi się identyczny jak na opakowaniu. Idealna odżywka do włosów. Zapach przyjemny. Niestety WIELKIM minusikiem jest cena ! Lecz warto kupować taką farbę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265441].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam! Delikatna farba, naturalny efekt!

Używam odcienia 73 Złocisty Miód.

na garnier nutrisse creme trafiłam, gdy chciałam pofarbować włosy na odcień pomiędzy rudym, a blondem. Wyszło idealnie!

Mam bardzo długie, kręcone,wrażliwe, przesuszające się włosy, w dodatku po farbowaniu innymi farbami bardzo wypadały. Po tej farbie włosy nie wypadają, a dolaczona odżywka bardzo dobrze je regeneruje po farbowaniu.

Co najważniejsze, efekt IDENTYCZNY jak na opakowaniu, początkowo kolor jest nieco ciemniejszy jednak po 3 -4 myciach osiąga docelowy odcień i trzyma go bardzo długo!
Załączam zdjęcia z efektem tuż po farbowaniu i po dwóch miesiącach od farbowania (co widać po odrostach ;) )

Do tego dochodzi znośny zapach i prosta aplikacja. Dobrze pokrywa odrosty, ale kolor wychodzi naturalny, nie jest płaski, ale składa się z kilku odcieni. Polcem

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049141].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Farby z tej serii zawsze ratowały mnie z opałów po nieudanych koloryzacjach :P Chwała im za to... Odcienie rozjaśniające są super mocne i pamiętam, że swój pierwszy jasny blond uzyskałam właśnie dzięki odcieniu 100, kładłam na ciemny brąz. Farba ta nie niszczy znacząco włosów, po zabiegu są mięciutkie i odżywione. Aplikacja bardzo przyjemna, zapach nie jest najgorszy. Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046026].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Dobra!

Nie przepadam za farbami Garniera, Olia i Color Sensation kompletnie się u mnie nie sprawdziły, ale ta jest super.

Oceniam kolor 100, kładłam go na miesięczny odrost koloru ciemny blond oraz na rozjaśnione końce. Kolor wyszedł bardzo naturalnie, równomiernie, odrosty nie są rude ani żółte. Włosy ładnie się rozjaśniły, nie są zniszczone, zapach farby jest znośny. Odżywka rewelacyjne, włosy błyszczące, miękkie i sypie.

Polecam ten kolorek, jest przepiękny. Czegoś podobnego szukałam, ale bez ekstremalnego rozjaśniania, jak np. po Wellatonie 12/1 czy 12/0, po którym do dziś mam białe kosmyki, które nic nie chce pokryć, nawet ciemniejsze odcienie.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036590].usefull || 0 }}% pomocna.

dno i wodorosty

oceniam kolor czarny - nowa wersja z nowym opakowaniem
z ciekawości zakupiłam ten produkt w biedronce po atrakcyjnej cenie za 13.99 (normalnie cena jest dużo wyższa i cieszę się że nie zmarnowałam więcej pieniędzy na to coś)
bardzo szybko kolor się spiera
farba nie łapie odrostów mimo iż jest trzymana dłużej niż powinna
skóra głowy masakrycznie swędzi!
włosy śmierdzą starym przemoczonym kundlem jeszcze długi czas po farbowaniu
nigdy więcej !!!

Używam tego produktu od: tydzień temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035329].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem spoko

Miałam farbowane włosy średnim blondem http://www.garnier.pl/koloryzacja/piekno/gama/nutrisse-creme/80-%C5%9Bredni-blond i u mnie wyszedł w miarę dobrze i równomiernie. Mam naturalnie zbliżony kolor włosów, więc nie było niespodzianek, może to także kwestia nakładania, mnie pomagała koleżanka, fryzjerka. Włosy były miękkie i dość gładkie.

Używam tego produktu od: 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033457].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo nie

oceniam odcień 111 superrozjaśniający.
Ta farba to absolutny bubel, włosy naturalne z ciemnego blondu rozjaśniła do rudego, a włosy jaśniejsze do koloru niebieskiego. PORAŻKA

Używam tego produktu od: RAZ
Ilość zużytych opakowań: JEDNO

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031717].usefull || 0 }}% pomocna.

Koniec z Garnierem

Oceniam odcień Kasztan/Mahoniowy brąz.

Farbę bez wahania zabrałam z rossmanowej półki, bo spodobał mi się kolor, poza tym od dawna szukam złotego środka, który zaradziłby mojej miłości zarówno do brązów jak i czerwieni/rudości. Mój kolor wyjściowy to był sprany "czerwony brąz" L\'Oreala, gdzieś na poziomie 5, może trochę jaśniejszy. Kupiłabym go ponownie gdyby nie fakt, że po 2 tygodniach po głębokim kolorze nie było śladu.

I to był wielki błąd...

Po pierwsze, farby jest BARDZO mało. Właściwie starczyła mi na same odrosty, co przy cenie ok. 24 zł jest sporym wydatkiem, nie na moją studencką kieszeń.
Po drugie, kryje nierównomiernie, ale może wynikło to w moim przypadku z pośpiechu w nakładaniu.
Po trzecie, kolor wyszedł na odrostach niemal CZARNY, i nie widzę w nim żadnych ciepłych refleksów. Idealny efekt natomiast otrzymałam na spodniej warstwie włosów, która jest w lepszej kondycji i na niej czerwień utrzymuje się zawsze dłużej.
Odżywka do kitu, wlosy sztywne, suche, nie do rozczesania i śmierdzące.

Podsumowując, wyglądam jakbym miała na głowie 3 rożne farby. Teraz nadzieję pokładam wyłącznie w słońcu i szamponach przeciwłupieżowych, bo w lustro ciężko mi patrzeć. Drugi raz dałam się naciąć Garnierowi...

Uczciwie - daję gwiazdkę za wygodny aplikator dołączony do farby i za ładny efekt na "zdrowszych" włosach.

Używam tego produktu od: 2 dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006073].usefull || 0 }}% pomocna.

kolor nr 80

Uwielbiam tę farbę, uwielbiam ten kolor! Włosy wyglądają pięknie, jakby dostały drugie życie. Używam jej od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona. Kolor nie wypłukuje się jakoś znacząco, cały czas jest świeży i lśniący. Póki co nie mam zamiaru przerzucać się na żadną inną markę :)

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991328].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem jej wierna od wielu lat:)

Każda dziewczyna, która farbuje włosy na blond unika żółtych tonów. Ja unikam także tonów białych, chłodnych. Dzięki tej farbie cieszę się pięknym słonecznym kolorem i chyba naturalnym, bo bardzo wiele osób pyta się mnie czy to mój naturalny kolor włosów:P Farba ma rewelacyjne krycie. Używałam też innych farb i żadna inna nie pokryła moich ciemnych włosów. Jeżeli farbujemy wyłącznie odrost to nie musimy się martwić, że ich kolor będzie odróżniał się od reszty włosów. Co do kondycji włosów to jak po każdym rozjaśnianiu trzeba zadbać przede wszystkim o ich nawilżenie. Odżywka, która jest dołączona do farby świetnie sobie z tym radzi, dodatkowo nabłyszcza włosy są miękkie w dotyku i dobrze się rozczesują. Mam długie włosy i mi jedno opakowanie starcza na pokrycie całych. Jedyny mały minus to cena ... Ja tą farbę kupuję za 23 zł dlatego często poluje na promocje i kupuje na raz kilka opakowań:)

Używam tego produktu od: osiem lat
Ilość zużytych opakowań: sporo;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984402].usefull || 0 }}% pomocna.