Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Handcreme Olive (Oliwkowy krem do rąk (stara wersja))

Handcreme Olive (Oliwkowy krem do rąk (stara wersja))

Intensywnie pielęgnuje suchą skórę rąk. Isana oliwkowy krem do rąk zawiera olejek oliwkowy i masło kakaowe. Krem łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Nie zawiera olejów mineralnych ani silikonów.

ładnie pachnie

Bardzo ładny zapach, który od razu przypadł mi do gustu. Konsystencja jest dość rzadka, ale nie rzadsza niż w przeciętnym kremie do rąk. Zdecydowanie jednak wolę dużo gęstsze kremy. Trzeba go stosować najlepiej po każdy myciu rąk - najlepsze efekty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439736].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry do codziennej pielęgnacji dłoni

Bardzo tani i dobry krem.
Przede wszystkim szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
Ładnie pachnie
Nawilża i wygładza skórę.Przynosi ulgę suchym dłonią
Za cenę 5zł czego chcieć więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358536].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity.

Dobry produkt w dobrej cenie. Nie polecam komuś, kto oczekuje cudów, ma bardzo zniszczone dłonie - mógłby sobie nie poradzić. Na co dzień, dla normalnej skóry - jak znalazł.
Zapach dość przyjemny, konsystencja delikatna, szybko się wchłania, przynosi ulgę ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027777].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Dobry

Jezeli ktos nie ma bardzo przesuszonych dloni ten krem powinien byc wystarczajacy :) Mysle ze na zime bylby troche za slaby, ale na cieplejsze dni jest w sam raz :)

- szybko sie wchlania
- jest tani
- dobrze nawilza
- ladnie pachnie
- wydajny

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026140].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Dobrze spełnia swoją rolę czyli nawilża. Do tego pięknie pachnie i ma dobry skład. Kolejny plus to niska cena. Jest prawie tak dobry jak ten czerwony z mocznikiem. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 po 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005607].usefull || 0 }}% pomocna.

Idelany produkt - POLECAM!

PLUSY:
- doskonale się wchłania
- nie pozostawia na dłoniach uczucia lepkości.
- świetnie nawilża dłonie
- przyjemnie pachnie
- wydajny
- w przystępnej cenie

MINUSY
Nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: jesień 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976745].usefull || 0 }}% pomocna.

wart swojej ceny

Kupiłam go za ok. 3,5 PLN. Nawilża, szybko się wchłania jednak o regeneracji nie ma mowy. Od taki kremik do posmarowania. Nie spodziewałam się żadnej rewelacji, ale też jej nie potrzebuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968538].usefull || 0 }}% pomocna.

zwyklak

Lubię firmę Isana, uważam że majš dobrej jakoœci kosmetyki za niewielkie pieniadzę.
Kupiłam go za jakieœ 3-4zł.

Moja skóra dłoni potrzebuje dobrej nocnej regeneracji.
Szukam zastępcy za mój ulubiony z Isany - kakaowy (nawilżał pierwsza klasa! limitka)
Niestety to nie to.

+ cena
+ nawilża na poziomie znoœnym (jeszcze w plusach ;))
+ dobrze się wchłania

+/- zapach œredni, czasem aż męczy (to nie jest ta sama oliwka co ziaja niestety)

Raczej nie kupię, dużo kremów jest na rynku wartych przetestowania

Używam tego produktu od: 2 mieisęcy
Ilość zużytych opakowań: prawie cały 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947448].usefull || 0 }}% pomocna.

A ja go polubiłam...

Po udanym eksperymencie z balsamem oliwkowym tej firmy, przyszedł czas na wypróbowanie kremu. Balsam uważam za świetny kosmetyk, a ten krem wypadł nieco gorzej, jednak i tak bardzo go polubiłam.

Plusy:
-gęsta, treściwa konsystencja,
-szybko wnika w skórę, ale jej nie oblepia,
-nawilża, odżywia i regeneruje skórę,
-bardzo przyjemnie pachnie,
-całkiem ładne opakowanie,
-duża pojemność za niską cenę,
-dostępność.

Minusy:
-mógłby bardziej natłuszczać, wówczas byłby to krem całoroczny, bądź dla suchych dłoni, a tak jest to krem dla dłoni mniej wymagających i na cieplejsze pory roku.

Podsumowując- porządny krem za niewielkie pieniądze. Ja do niego na pewno wrócę jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940856].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!!

Świetny krem do rąk. Lubie go, ponieważ zostawia moją skórę nawilżoną a nie tłustą!
Jednak to cudo zasługuje na miano wybawiciela moich ... włosów! :)
Olejowanie mojej czupryny jest zbawienne jednak kremowanie (tym kremem) ostatnio zyskało moją aprobatę. Działa już po 15 minutach, a po nim moje włosy są sypkie, nawilżone, a stan moich końcówek znacznie się poprawił!

Bardzo gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938243].usefull || 0 }}% pomocna.