Handcreme Olive (Oliwkowy krem do rąk (stara wersja))

Handcreme Olive (Oliwkowy krem do rąk (stara wersja))

Intensywnie pielęgnuje suchą skórę rąk. Isana oliwkowy krem do rąk zawiera olejek oliwkowy i masło kakaowe. Krem łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Nie zawiera olejów mineralnych ani silikonów.

ładnie pachnie

Bardzo ładny zapach, który od razu przypadł mi do gustu. Konsystencja jest dość rzadka, ale nie rzadsza niż w przeciętnym kremie do rąk. Zdecydowanie jednak wolę dużo gęstsze kremy. Trzeba go stosować najlepiej po każdy myciu rąk - najlepsze efekty.

Bardzo dobry do codziennej pielęgnacji dłoni

Bardzo tani i dobry krem.
Przede wszystkim szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
Ładnie pachnie
Nawilża i wygładza skórę.Przynosi ulgę suchym dłonią
Za cenę 5zł czego chcieć więcej

Przyzwoity.

Dobry produkt w dobrej cenie. Nie polecam komuś, kto oczekuje cudów, ma bardzo zniszczone dłonie - mógłby sobie nie poradzić. Na co dzień, dla normalnej skóry - jak znalazł.
Zapach dość przyjemny, konsystencja delikatna, szybko się wchłania, przynosi ulgę ;)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Dobry

Jezeli ktos nie ma bardzo przesuszonych dloni ten krem powinien byc wystarczajacy :) Mysle ze na zime bylby troche za slaby, ale na cieplejsze dni jest w sam raz :)

- szybko sie wchlania
- jest tani
- dobrze nawilza
- ladnie pachnie
- wydajny

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobry

Dobrze spełnia swoją rolę czyli nawilża. Do tego pięknie pachnie i ma dobry skład. Kolejny plus to niska cena. Jest prawie tak dobry jak ten czerwony z mocznikiem. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 po 100 ml

Idelany produkt - POLECAM!

PLUSY:
- doskonale się wchłania
- nie pozostawia na dłoniach uczucia lepkości.
- świetnie nawilża dłonie
- przyjemnie pachnie
- wydajny
- w przystępnej cenie

MINUSY
Nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: jesień 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

wart swojej ceny

Kupiłam go za ok. 3,5 PLN. Nawilża, szybko się wchłania jednak o regeneracji nie ma mowy. Od taki kremik do posmarowania. Nie spodziewałam się żadnej rewelacji, ale też jej nie potrzebuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

zwyklak

Lubię firmę Isana, uważam że majš dobrej jakoœci kosmetyki za niewielkie pieniadzę.
Kupiłam go za jakieœ 3-4zł.

Moja skóra dłoni potrzebuje dobrej nocnej regeneracji.
Szukam zastępcy za mój ulubiony z Isany - kakaowy (nawilżał pierwsza klasa! limitka)
Niestety to nie to.

+ cena
+ nawilża na poziomie znoœnym (jeszcze w plusach ;))
+ dobrze się wchłania

+/- zapach œredni, czasem aż męczy (to nie jest ta sama oliwka co ziaja niestety)

Raczej nie kupię, dużo kremów jest na rynku wartych przetestowania

Używam tego produktu od: 2 mieisęcy
Ilość zużytych opakowań: prawie cały 1

A ja go polubiłam...

Po udanym eksperymencie z balsamem oliwkowym tej firmy, przyszedł czas na wypróbowanie kremu. Balsam uważam za świetny kosmetyk, a ten krem wypadł nieco gorzej, jednak i tak bardzo go polubiłam.

Plusy:
-gęsta, treściwa konsystencja,
-szybko wnika w skórę, ale jej nie oblepia,
-nawilża, odżywia i regeneruje skórę,
-bardzo przyjemnie pachnie,
-całkiem ładne opakowanie,
-duża pojemność za niską cenę,
-dostępność.

Minusy:
-mógłby bardziej natłuszczać, wówczas byłby to krem całoroczny, bądź dla suchych dłoni, a tak jest to krem dla dłoni mniej wymagających i na cieplejsze pory roku.

Podsumowując- porządny krem za niewielkie pieniądze. Ja do niego na pewno wrócę jeszcze nie raz.

Świetny!!

Świetny krem do rąk. Lubie go, ponieważ zostawia moją skórę nawilżoną a nie tłustą!
Jednak to cudo zasługuje na miano wybawiciela moich ... włosów! :)
Olejowanie mojej czupryny jest zbawienne jednak kremowanie (tym kremem) ostatnio zyskało moją aprobatę. Działa już po 15 minutach, a po nim moje włosy są sypkie, nawilżone, a stan moich końcówek znacznie się poprawił!

Bardzo gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: 1 rok

Bardzo dobry

Krem mieści się w ładnej, matowej tubce. Ma gęstą konsystencję, doskonale się wchłania co za tym idzie świetnie nawilża suchą skórę. Dłonie są elastyczne i przemiłe w dotyku. I zapach...zapach jest cudowny! Uwielbiam oliwkowe kosmetyki. Ten jest miły i intensywny. Mogłabym się nim smarować i wąchać bez końca. I pomyśleć, że trafiłam na niego przez przypadek...Kosztował AŻ 2,79zł w promocji.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zwykłe mazidełko bez większych konsekwencji dla skóry

Lubię kremy do rąk i używam ich ciągle, szukam ideału, chociaż kiedyś już go znalazłam, jestem jednak ciekawa odkryć kosmetycznych i stąd oliwkowa Isana znalazła się u mnie.

Znam rossmanowskie kremy do rąk i oprócz nieładnie pachnącego kremu z Q10, poprzez skuteczny z ureą, aż po cudownie pachnący z masłem kakaowym, wypróbowałam ich wiele.

Nie wiem czy ta oliwka, razem z kontrowersyjnie pachnącym Q10 nie zajmują tu ostatniego miejsca.

Działanie oliwkowego kremu jest znikome, mimo łagodnej pogody widzę, że ręce z tym kremem nic nie zyskały. Żadnego większego nawilżenia ani wygładzenia nie widać. Zapach- przeciętny.

O wiele lepsze efekty pielęgnacyjne i zapachowe daje u mnie Farmona kokos i banan.

Zwrócę uwagę jeszcze na coś innego- problematyczne zamknięcie. Trudno otworzyć kosmetyk- dyskwalifikacja. Albo otwieramy klapkę tuby przez ręcznik, albo łamiemy paznokcie. Nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1x 100%