Alterra, Volumen - Shampoo Papaya & Bambus (Szampon dodający objętości `Papaja i bambus`)

Wartościowy kompleks pielęgnacyjny z wyciągami z papai i bambusa doda włosom objętości i siły, wyciągi z mango otoczą je dodatkowo filtrem ochronnym. Włosy zyskają nową witalność od nasady aż po same końce, zostaną wzmocnione i zyskają większą objętość i odporność.

Jeden z lepszych

Jeden z dwóch moim szamponowych faworytów. Z tymże ten drugi niestety kosztuje prawie 100 zł, więc ten najczęściej gości pod moim prysznicem.
Właściwie prawie nie ma wad.

Fajny produkt za male pieniadze

szampon kupilam poniewaz czytalam na grupie ze alterra ma dobre sklady i fajnie dziala na wloski. wybralam ten poniewaz stawiam na kosmetyki na objetosc zeby chociaz troche dodaly zycia moim prostym wloskom. szampon super oczyszcza wlosy z masek itp. objetosc dodaje minimalną,ale doceniam bo wiekszosc produktow nie dodaje jej w ogole, i moje wlosy sa oporne na takie cuda niestety. Ale cos co mnie zachwycilo to konsystencja i zapach produktu - CUDOWNY!!!!!!!!!!!!!!! zakochalam sie i zaluje ze zapach nie zostaje na wlosach

Cudowny zapach!

Szampon ma cudowny zapach, dobrą konsystencję i jest bardzo wydajny!
Nie zauważyłam by dodawał objętości, gdyż moje włosy są już same w sobie gęste i grube, natomiast sprawia, że są miękkie.

Często jest na promocji w Rossmannie, za ok.6-7zł.

sposoby na włosy z gumką

Jeden z ulubionych

Kupuję w ramach odskoczni od zwykłych drogeryjnych szamponów.
Przyzwyczajona do glutowatej konsystencji Alterry z granatem nie pomstuję już;)
Włosy po myciu nie są splątane. Po wysuszeniu puszyste, zadbane, błyszczące i ten śliczny zapach. Polecam.

Cudem odkryty!

Straciłam nadzieję, że moje włosy kiedyś doświadczą tej przyjemności, jaką jest objętość. Wydawałam majątek na profesjonalne szampony, maski, odżywki, spreje, pianki, itp..... były tego miliony różnych produktów...włosy były coraz płaściejsze a moja nadzieja umierała.... dopóki kiedyś przypadkiem przez pomyłkę i cudem w moje łapki nie wpadł ten szampon.
Wybrałam się świeżo po farbowaniu włosów do rossmanna po szampon do włosów farbowanych a że zostało mi mało pieniażków po wizycie u fryzjera planowałam kupić alterre do koloru. Pierwsza buteleczka w rządku dla farbowanych była otwarta i brudna więc sięgnęłam po kolejną w kolejce a ta niezauważenie okazała sie być alterrą volumen. Jakież było moje zdziwienie po umyciu włosów na drugi dzień. Piękne, miękkie, błyszczące i najedzone objetością włosy. Zużyłam całą butelkę a objętość nadal jest ! Polecam wszystkim płaskowłosym! Szczerze!

Używa produktu od: próbka

Najgorszy

Zdecydowanie najgorszy szampon, jaki kiedykolwiek miałam. Wszystko na nie. Wiedziałam,że to tani szampon, ale nie sądziłam,że aż taki bubel. Na pewno nie kupię go ponownie!

Przeciętniak o boskim zapachu

To moja kolejna buteleczka Alterry. Staram się kupować kosmetyki z dobrym składem, szczególnie szampony, ponieważ moja skóra głowy w ostatnim czasie jest problematyczna.
Szampon nie pomaga, ale też nie szkodzi. Po prostu myje i odświeża. Pachnie obłędnie. Niestety jest niewydajny i szybko się kończy. Być może kiedyś do niego wrócę. Na razie eksperymentuję z innymi.

kocham calym serduszkiem

Wiadomo że dobór szamponu jest to kwestia bardzo indywidualna oraz że potrzeby naszych włosów czy skóry głowy często się zmieniają wraz z czasem. Aleee póki co ten szampon to u mnie hit :) Włosy są fajne, lekkie, odbite od nasady, szampon w ogóle nie obciąża, ale też nie przesusza nadmiernie. Ja należę do osób, które myją włosy codziennie, dlatego to całkiem ważne, żeby ten szampon był z bardziej lekkimi detergentami.
Do plusów też można zaliczyć cenę, normalnie 10 złotych, ale w kółko jest w promocji, dostępność też super, bo wszędzie są rossmanny w końcu. No i jeszcze jest ekologiczny i obłędnie pachnie. Lepiej być nie może. Czasem, gdy moje włosy potrzebują dużo nawilżenia używam go na zmianę z jego nawilżającym bratem. Pieni się troszkę gorzej od przeciętnych drogeryjnych szamponów, ale szybko można się nauczyć jak go stosować wydajnie.

Dobry szampon

Szampon Alterra z papają i bambusem to produkt delikatny, z naturalnym składem, świetnie nadający się do codziennego (lub w moim przypadku co drugi dzień) mycia włosów. Kupiłam go szukając szamponu bez SLS-ów.
Ma piękny zapach i dość gęstą, żelową konsystencję. Na początku wydawało mi się, że słabo się pieni i bardzo szybko się zużywał. Teraz wiem, że w jego przypadku sprawdza się metoda kubeczkowa lub moja bardziej na skróty, czyli spienienie go w dłoniach z niewielkim dodatkiem wody.
Szybko i bezproblemowo się zmywa. Nie powoduje podrażnień, swędzenia ani innych nieprzyjemności na głowie. Na moich włosach po jego użyciu bez odżywki lub płukanki ani rusz, bo ciężko się po nim samym rozczesuje włosy.
Nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie dodawał objętości, ale skóra głowy i włosy są po nim ładnie oczyszczone i tego właśnie oczekuję od szamponu.

Tani szampon z dobrym składem

Lubie te szampon, zużyłam już wiele buteleczek. Jest tani i ma dobry skład.
(http://www.piggypegblog.pl/2016/06/przeglad-szamponow-z-dobrym-skadem.html) podsyłam link jakby ktoś chciał poczytać. Moje włosy są po nim lekkie i mięciutkie. Na pewno kupie następne.

Mój najlepszy szampon

Najlepszy szampon jaki miałam okazję stosować, lubię również jego wersję czerwoną. Nie jest za bardzo wydajny ale dla moich włosów jest jak zbawienie- odczuwalny lepszy stan włosów. A więc polecam, a zwłaszcza w promocji :)

Bardzo dobry, naturalny szampon

Często po niego sięgam, zwłaszcza jak są na promocji, kupuje wtedy kilka rodzajów szamponów Alterra na zapas, wszystkie są godne polecenia.
+dobrze myje
+dobrze się pieni
+ładnie pachnie
+nawilża włosy przy czym nie zwiększa ich przetłuszczania
+ma dobry skład
+na promocji za 6 zł