Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Szampon `Intensywne nawilżanie kiełki pszenicy`

Cena już od 5,20 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowoczesny szampon oparty na roślinnej formule dostosowanej do potrzeb włosów normalnych i suchych.
Działanie:
- nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wilgoci,
- wyraźnie wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów,
- zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych,
- specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie objętość włosów.
Efekt: włosy nawilżone, gładkie, lśniące.
Szampon nanieść na włosy i masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Polecamy stosowanie odżywki z pszenicą jako intensywną pielęgnację nawilżającą.

Pomyłka

Ogolnie lubie produkty Ziaji są niedrogie i z reguły dobrej jakości ale co do tego szamponu pomyliłam się.. niedawno wystawiłam mu dobrą ocene ale dziś niestety ten szampon zostanie odstawiony w kąt... wysusza włosy wcale nie nawilża a niestety na odwrót... trudno rozczesać po nim włosy nie robi nic poza oczyszczeniem ... Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252001].usefull || 0 }}% pomocna.

nie nawilża

Zalety:

- tani, duża pojemność
- jeśli chodzi o ten przedział cenowy, to nie ma tragedii. Bez odżywki raczej ciężko by mi było rozczesać włosy, ale stosowałam już szampony, które bardziej je plątały i przesuszały...
- neutralna nuta zapachowa

Wady:

- producent obiecuje nawilżenie....a nawilżenia BRAK

Reasumując nic specjalnego, przy stosowaniu dobrej odżywki ten szamponik nie zaszkodzi ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102351].usefull || 0 }}% pomocna.

Odstawiam

Szampon nie działa jak obiecuje producent. Włosy miałam po nim przetłuszczone, obciążone, każdy sterczał w inna stronę. Dużym plusem jest zapach- cudowny. Kilka razy złapałam się na wąchaniu rąk po umyciu włosów.

+zapach

-przetłuszcza
-plącze

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam 1, ale już go odstawiam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004819].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

nie dla moich włosów

Nie sprawdził się. Nie jest to szampon nawilżający, a na pewno nie intensywnie nawilżający….Zalety, które mogę wskazać to wydajność, cena, zapach i poziom oczyszczenia włosów. Niestety wolałabym mimo wszystko nie trafić na niego, bo mam wrażenie, że zniszczył mi włosy. Przede wszystkim spowodował, że włosy stały się bardziej suche niż były – suche i sztywne, jak siano. Dobrze, że w odpowiedniej chwili zaczęłam go łączyć z odżywką, więc uniknęłam tego efektu w dłuższej perspektywie. Po myciu i wysuszeniu włosy było trudno rozczesać i ułożyć, bo strasznie się elektryzowały….Konsystencja również nie w moim guście (zbyt wodnista). Podsumowując, raczej nie kupię go ponownie

Używam tego produktu od: listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996782].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysuszacz

Szampon z Ziaji raczej nie nawilża moich włosów, zauważyłam raczej puszenie się, jednak są po nim miłe w dotyku. Producent obiecuje zwiększenie objętości, które u mnie objawia się chyba tym puszeniem :)
Jest bardzo przeciętny, może kupię go kiedyś od biedy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996772].usefull || 0 }}% pomocna.

wysusza, ale...

Potrzebowałam dobrego, nawilżającego szamponu, pani w sklepie Ziaja poleciła mi ten pomarańczowy. Od początku nie dawał żadnego efektu nawilżenia czy odbudowy włosa, jednak postanowiłam dać mu szansę i zużyłam całą butelkę (chwilami nie było łatwo, bo to ogromna butla i korciło mnie, by go wyrzucić). Co się jednak okazało po 2 miesiącach stosowania? Znacznie wzmocnił włosy. Do niedawna miałam problem z wypadającymi włosami, a teraz muszę przyznać, że jak na moją głowę to są wręcz gęste. Nie wiem czy to zasługa jedynie szamponu, na pewno miała na to wpływ także przerwa w farbowaniu włosów. Nie jest jakiś tragicznie zły, nieźle oczyszcza, ale nadaje się chyba tylko dla blondynek. Ciemny włos po użyciu tego szamponu jest matowy i pozbawiony blasku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982362].usefull || 0 }}% pomocna.

Już nie mogę

Byłabym zadowolona z tego szamponu, bo naprawdę nawilża, i włosy są po nim fajne, mocne i gładkie. Ale nie mogę, bo się po prostu boję co mi jeszcze przyjdzie przeżywać. Jak go zaczęłam używać to było wszystko ok, same plusy, po paru użyciach zauważyłam że mnie swędzi skóra głowy, głównie z tyłu, i pojawił się łupież. Potem było lepiej, czasami nadal swędzi ale dużo mniej i łupieżu też nie mam. Za to mam na karku, plecach, za uszami i nawet wewnątrz małzowiny pełno zaskórników. Pełno. Szampon zapchał mi skórę, innej możliwości nie widzę, nie używam innych nowych kosmetyków, a już na pewno nie na skórę za uszami. Jeszcze czegoś takiego nie miałam. A szkoda, bo jak mówię, na włosy działa dobrze, i oczyszcza i nawilża, nie obciąża, jest wydajny. Ale nie takim kosztem

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963871].usefull || 0 }}% pomocna.

:-)

Mam włosy przetłuszczające się więc od początku wiedziałam, że dla mnie ten szampon się do codziennego mycia nie nada. Kiedyś jednak kosmetyczka poradziła mi używać szamponu nawilżającego co któreś mycie i tak też postanowiłam zrobić. Włosy myję co drugi dzień, a Ziajką raz w tygodniu i muszę przyznać, że stan włosów znacznie mi się poprawił. Co przez to rozumiem? Przetłuszczają się jakby mniej, są lśniące i znacznie mniej wypadają. Według mnie bardzo dobry efekt.
Szampon ma średnio gęstą konsystencję, dobrze się pieni i bez problemu spłukuje. Włosy po umyciu są miękkie, delikatne i bardzo przyjemne w dotyku. Rozczesują się bez problemów i są łatwe w ułożeniu.
Jedna buteleczka starcza na bardzo długo (nawet gdy używamy często), a przy tym cena jest bardzo atrakcyjna.
Zapach szamponu jest bardzo delikatny, na włosach prawie niewyczuwalny.
Opakowanie to plastikowa butelka w kolorze biało- pomarańczowym. Dość dobrze się z niej korzysta, nie ślizga się w dłoniach. Zamknięcie można bez problemów otworzyć jedną ręką.
W tym celu w jakim używałam szamponu sprawdził się w 100%. Szczerze mogę go polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888041].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki tam Średniak...

Szampon ma dobrą konsystencję (gęstą) łatwo i szybko rozprowadza się go na włosach... rewelacyjnie się pieni ale szczypie w oczy i to dośc mocno, więc trzeba uważac przy myciu. Włosy po umyciu bywały szorstkie, dobrze mył głowę lecz marnie nawilżał włoski. Szampon nie był wcale taki zły jeżeli by się używało do niego dobrą i dośc mocno nawilżającą odżywkę.

Plusy:

+ Konsystencja
+ Aplikacja
+ Pienienie się
+ Cena
+ Łatwo się spłukuje

Minusy:

- Szczypie w oczy
- Szorstkie włosy
- Kiepsko nawilża

Używam tego produktu od: Używałam przez ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie 400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[858099].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka...

Uwielbiam Ziaję, ale ten produkt to jakies nieporozumienie. Wysuszył na wiór moje i tak suche i zniszczone włosy. Strasznie je poplątał. Po jego zastosowaniu miałam szorstkie, trudne do rozczesania siano na głowie. Nawet odzywka nie pomogła. Stwierdzam z przykroscią, ze recenzowany szampon był najgorszym jakie stosowałam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu...
Ilość zużytych opakowań: jedno...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854033].usefull || 0 }}% pomocna.