Couleurs Nature, Cienie w kremie z aplikatorem

Couleurs Nature, Cienie w kremie z aplikatorem

Cienie w kremie o konsystencji mniej więcej błyszczyka z takim właśnie błyszczykowym, gąbkowym aplikatorem. Cienie są podwójne tzn. dwie buteleczki nakręcane na jeden dwustronny aplikator. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto + brąz oraz róż + fuksja.

poezja koloru

kocham
uwielbiam ten cien choc musze szczeze przyznac ze jest problematyczny w nakladaniu !

kolory sa przepiekne, mocno perliste ale z taka ladna perlao blaskiem!
kolory pieknie wspolgraja z soba
ale trzeba dokladnie powoli i ladnie mocno rozsmarowac cienka wartwe

-gruba wartwa lubi popekac i odpasc co wyglada okropnie

*cienka warstwa dobrze rozsmarowana przetrwa caly dzien i ladnie sie zachowa
*piekne kolory !
*ppiekny nietuzinkowy blysk
* kameleonowe odcienie
*cudowne, miekkie mokre maziste trwale

szkoda ze juz ich nie ma
mam 2 kolory po 2 kolory bezyk rozswietlacz + ladny brazik
roz + ladny fioleto brudny roz

wspaniale kolory

Ilość zużytych opakowań: 10 calych

Ciekawe

Dostałam w prezencie. Przez długi czas nie mogłam się donich przekonać. Z każdą aplikacją gąbeczka nabierała zbyt dużo cienia i efektem były wielkie plamy na powiekach, zamiast ładnego makijażu. Ostatnio jednak ponownie wzięłam je do ręki. Zaskoczyły mnie. Mam wersje złoto+brąz. Ponownie je odkryłam, zaczęłam eksperymentować, tworzyć różne połączenia. Teraz mogę powiedzieć że przy pomocy tych dwóch cieni można wyczarować pare ciekawych makijażów oczu, a do tego trwałych. Na nieudanych próbach zużyłam ich jednak tyle że teraz już się kończą i raczej ich nie kupię, ponieważ wolę tradycyjne cienie :)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: prawie całe pierwsze

rewelacja !!!

Mam wersję brązowa tych cieni - zakupiłam je sobie, aby wykonać swój makijaż ślubny. Cienie przetrwały całonocne szaleństwa w tych dość ekstremalnych warunkach ;D
Od tej pory jestem im wierna. Wystarczy odrobina ich na aplikatorze, aby wyczarować baaardzo efektowny makijaż oka. Krótko po nałożeniu dają się łatwo rozcierać palcem - w ten sposób można zrobić łagodne przejścia pomiędzy dwoma odcieniami, co daje niesamowity efekt. Ale już w chwile później wysychają, nabierając trwałości.
Głęboki nasycony kolor, perłowy połysk, świetny efekt - gorąco polecam :)

Używam tego produktu od:roku

depilacja czego nie wolno

absolutny szok!

Kupowałam go zachęcona opinią Pani Ekspedientki. Potrzebowałam na gwałt trwałego (nawet bardzo trwałego) brązowego cienia, a do YR mam słabość graniczącą z uzależnieniem ;) Kiedy wróciłam do domu, odpakowałam cień z folii, otworzyłam...to po prostu myślałam, że się rozbeczę ze złości! Rzadki jak ... nawet nie wiem co, do tego aplikator-gąbka, po prostu miałam ochotę pójść i go oddać od razu. Użyłam raz, na próbę - koszmar! "Nałożyło mi się" go tyle, że chusteczką musiałam ścierać. Spróbowałam z jaśniejszym, złotawym - może będzie mniej tragicznie wyglądało... Ok, skracając, kiedy po trzech nieudanych nałożeniach udało mi się wreszcie wziąć na gąbkę tyle ile trzeba, to oniemiałam. Tak dobrego, trwałego cienia jeszcze nigdy nie miałam!!!

Kolor jest fenomenalny, jasny bardzo ładnie błyszczy, ciemny mieni się najróżniejszymi odcieniami brązu, zależnie od kąta padania światła. Trwały nie do 8 (jak twierdzi producent), ale na moich ciężkich powiekach nawet do 10 godzin. Po tym czasie niestety się zbija w kreski, ale nie wymagajmy cudów - dla mnie i tak te 10 godzin to nieprawdopodobna rewelacja! Aplikator fantastyczny, pod warunkiem jednak, że się go umie używać - a nauczenie się jednak nie przychodzi lekko ;)

Wydajny, wystarczy odrobinka, a cena na promocji bardzo konkurencyjna. Zdecydowanie POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, ale na pewno kupię drugi (różowy)

najlepsze cienie w kremie

Mam wersję jasnolila-rożową. Kupowałam z mieszanymi uczuciami, bo jeszcze nie spotkałam kremowych cieni dobrej jakości, a te mają świetny kolor, konsystencję pozwalającą na dobre rozprowadzenie, najlepiej nakładają się palcem, gąbeczka się nie sprawdza, więc chyba trzeba ją traktować jak "podajnik" cienia a nie aplikator.
Są perłowe, ale przez konsystencję nie podkreślają zmarszczek tak jak perłowe cienie w pudrze.
Nie bardzo wiem jak się trzymają same, bo nakładam je zawsze na podkład z korektora i wytrzymują sporo godzin. Lubię je bardzo, nie wiem tylko jak z wydajnością, bo ciągle jestem przy pierwszym opakowaniu ( codziennie ich nie używam), a nie widać ile ich ubyło.

Używam tego produktu od: półtora roku

Wymagają dużej wprawy

Mam wersję złoto+brąz (całkiem ładne kolory). Dostałam go gratis, bo nie kupiłabym tak bardzo perłowego cienia- podkreśla nawet minimalne zmarszczki a poza tym dobrze wygląda (zwłaszcza złoto) na opalonej twarzy ( ja mam jasną skórę i rzadko się opalam). Nakładanie aplikatorem jest bardzo trudne (chyba tylko dla mistrzyń makijażu), najlepiej po prostu nakładać palcem i w minimalnej ilości, stopniowo dodając- łatwo "przedawkować". Na plus- cienie są bardzo trwałe- rzeczywiście wytrzymują cały dzień- i wydajne. Zapach niezbyt miły, ale szybko znika. Nawet dobry produkt, ale nie dla mnie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mój ulubiony

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, jedyny minus to, że trzeba naprawdę dużo wprawy żeby odpowiednio go nałożyć, ja zawsze na końcu poprawiam na powiece palcem. Mam wersję brązowo-złotą, używam go codziennie, jest niezastąpiony w mojej kosmetyczce, bardzo wygodny, nie osypuje się, wytrzymuje tak jak zapewnia producent 8 godzin bez "rolowania". No i to co w nim uwielbiam najbardziej to, że nigdy się nie pokruszy w pudełku:-) nawet jak upadnie.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

trzeba wprawy

Mam odcień róz+ciemny róż. Nakładanie cieni nie jest proste, bo początkowo nabiera się za dużo mazidła i trudno rozprowadzić na powiece bez smug. Trzeba na gąbeczce mieć minimalną ilość kosmetyku i wtedy wychodzi zgrabnie :) Ciemniejszy odcień jest ładniejszy i bardziej trwały, wygląda jak gładka poswiata mieniąca się na róz i lekki fiolet.
Nakładam cienie na bazę art deco i w zależności od intensywności moich przeżyć danego dnia albo utrzymują się dobrze od rana do wieczora albo nie. Nie podoba mi sie, że czasem zbierają się w zgieciu powieki. Więcej nie kupię, ale te zużyję bez obrzydzenia...
Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

sama nie wiem

Cien zly nie jest, na pewno lepszy niz Avonu, jednak za swoja cene moglby byc lepszy. Rzeczywiscie latwo go "przedwkowac", dlatego najlepiej jest nakladac go stopniowo. Daje przyjemne uczucie swiezosci, ale dla mnie nie jest trwaly, a do tego latwo zbiera sie w zalamaniu powieki. Czesciej stosowalam go jako baze pod cien o zblizonym odcieniu, lub tenze cien nakladalam w zalamaniu powieki - wowczas YR nie wazyl sie ani sie nie zbieral.
Raczej juz go nie kupie.

dla mnie bomba!!!

42 zł za cień do powiek to nie tak mało. Dobrze chociaż ze Yves robi promocje... Nie zawiodłam sie siegając po ten cień. Wcześniej kupiłam cień z Avonu (27 zł i totalna "kicha"), którego nikomu nie polecam ("rozłazi się" po powiece i tworzy w zagięciach ciemniejsze linie - ochyda) Beyond Colour. Dobrze sie rozprowadza, ale nie własnym aplikatorkiem - lepiej użyć innego lub palca. Daje w czasie rozprowadzania uczucie przyjemnego chodu i nawilżenia. Mam wersiję złoto+brąz i jestem z nich bardzo zadowolona. Cienie są też bardzo wydajne. Mały minusik to nieprzyjemny zapach, którego na szczęśćie po nałożeniu nie czuć.

polecam

Bardzo go lubie mam wersje różową. Jest bardzo trwały, utrzymuje sie przez cały dzień, nie bryli sie, nie wałkuje, spokojnie można polecać na całonocne imprezy:) Można stosować do makijażu dziennego jak i wieczorowego ponieważ zależy to od ilosci produktu nałożonego na powieki. Nie lubie w nim jedynie tego że trzeba go rozprowadzać palcem, sam aplikator z pewnością nie wystarczy! Jest też bardzo wydajny... co przy tej cenie (!!!!)... jest bardzo istotne:)

Interesujący...

To kolejny kremowo-pudrowy cień, który testuję - znacznie ciekawszy od Avonowego, ale to nietrudne.
Najpierw ostrzeżenie przed nakładaniem gabeczką: nadmiar gwarantowany, a jego usunięcie to rzecz karkołomna! Znacznie lepiej nakładać palcem, bardzo ostrożnie stopniując kolor - cień jest gęsty i niesamowicie intensywny, poza tym daje się rozsmarować do bardzo cienkiej warstwy, a kolor wcale nie traci przy tym na natężeniu.
Druga wada to nadmiar perłowego połysku - niepotrzebnie podkreśla zmarszczki czy przesuszenia, ale może jeszcze nie nauczyłam się dostatecznie oszczędnego nakładania.
Nie bardzo rozumiem po co są te dwa kolory -modelowanie nimi oka (przy tej formule) to jakiś niedostępny dla mnie poziom jazdy akrobatycznej.
Poza tym jestem zadowolona: cień przylega do skóry idealnie i ładnie się trzyma wiele godzin bez żadnego zbierania się w załamaniu powieki.
Nie wysusza, a wręcz mam wrażenie przyjemnego nawilżenia (może tylko wrażenie?).
Ze względu na intensywność koloru - raczej na wieczór.