Organique, Anti - Age, Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Organique, Anti - Age, Hair Mask (Maska do włosów farbowanych i zniszczonych)

Intensywnie pielęgnująca maska do włosów o bogatym składzie i pięknym zapachu, jest przeznaczona szczególnie dla włosów farbowanych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Oparta na innowacyjnej formule, dostarcza włosom blasku, wzmocnienia i ochrony, nie powodując ich przeciążenia. Tworzy na włosach regenerujący, jedwabisty okład.
Oleje arganowy i winogronowy intensywnie odżywiają korzeń włosa oraz działają przeciwstarzeniowo.
Dzięki połączeniu działania jedwabiu i perły, maska odbudowuje, wygładza łodygi włosów nadając im połysk, miękkość, piękny i zdrowy wygląd. Bogata w witaminy i mikroelementy perła działa ponadto jak naturalny filtr UV, chroniąc kolor i zapobiegając przesuszeniu włosów.

niby dobra, ale nie do końca

Maskę otrzymałam w prezencie, oczekiwałam od niej sporo, w sumie cena jak za taki słoiczek ok 45zł to dość wysoka cena niestety. Pachnie przepięknie, zapach winogronowy utrzymuje się nawet po spłukaniu odżywki co czasem mnie drażni, jest dość ciężka, gęsta co za tym idzie bardzo wydajna, odżywia włosy, faktycznie są po niej wygładzone, jednakże w moim przypadku za bardzo dociążone, nie wiem czy może źle jej nie nakładam ale żadna inna maska mi ich tak nie dociąża. Nie wiem czy tylko w moim przypadku tak jest że gdy nałożę maskę na skórę głowy to włosy bo niej okropnie wypadają, więc nie ma jak wspomóc "korzenia włosa" chyba,że to ta pomoc.

Najlepsza maska!

Maska stała się moją miłością, zakochałam się w niej! Jest najlepsza i dzięki niej moje włosy, które non stop farbuje są mega odżywione! Polecam wszystkim którzy wypróbowali już wszystkiego i nic nie jest w stanie pomóc włosom, ta maska nada się idealnie. Gwarantuje!

wyjątkowa

Zużyłam już kilka opakowań tej maski i naprawdę ciężko mi trafić na coś lepszego od niej. Maska ślicznie pachnie, ma przyjemną maślaną konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach i DZIAŁA!
Włosy po jej użyciu sa wyraźnie ładniejsze - błyszczą, łatwo się rozczesują, są miękkie w dotyku i nawilżone.
Maska ma w składzie kilka dobroczynnych składników, więc wierzę, że stosowana regularnie może rzeczywiście poprawić ich kondycję.
Lubię założyć ją pod folię i posiedzieć z nią około godziny, to takie moje SPA dla włosów.
Maska jest bardzo wydajna, a opakowanie umożliwia zużycie jej do końca.

Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

Fajna, ale czy warta swojej ceny..?

U mnie sprawdziła się w porządku, ale z drugiej strony w sumie nie jakoś szałowo.. Wygładza, nadaje blask włosom, sprawia że są sypkie i ładnie się prezentują. Ale z drugiej strony podobny efekt dają nieco tańsze maski.. Jestem z niej zadowolona, ale raczej nie kupię ponownie ze względu na wysoką cenę.

Dobra lecz nie rewelacyjna

Miałam bardzo wysokie oczekiwania co do tego produktu.
Maska jest bardzo przyjemna, stosowałam raczej jako odżywkę na kilka minut.
Włosy były lśniące i nawilżone, jednak podobne efekty widziałam po innych drogeryjnych produktach.

Super zapach.
Duzy plus za skład, stosunek ceny do jakości, opakowanie.
Niedostępna w mniejszych miastach.

Best ever

Najlepsza maska jaką kiedykolwiek stosowałam. Włosy, cienkie, rozjaśnione. Przesuszone a skóra głowy tłusta. Mix niedookiełznania. A jednak dała radę, włosy nawilzone, miękkie, elastyczne, ale głowa nie obciążona. Do tego super skład, naturalny kosmetyk. I oszałamiający zapach winogron! polecam

Wlosy zniszczone

Swieta maska o slodkim zapachu zielonego winogrona. Perfekcyjnie sie sprawdza przy wlosach rozjasnianych, mocno nawilza i wlosy sa lsniace. Dodatkowo jak to produkt Organique nie zawiera chemii ciezkiej, wiec sama przyjemnosc z uzywania.

Dla mnie nie jest idealna

Kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu, jak również po wnikliwej lekturze opinii na wszelkich włosowych blogach, które ostatnio tak lubię czytać i mają dla mnie duże znaczenie.

Maseczka ma piękne opakowanie. O jego elegancji i stylowości wiele już tu pisano, więc ja pozostanę przy tychże dwóch zdaniach. Najważniejsze i tak jest działanie.

Pokusiłam się o wypróbowanie tej maseczki, ponieważ zgodnie z opisem, mam włosy zniszczone (przynajmniej na 1/3 długości) i ogólnie farbowane, jestem po rozjaśnianiu. Również zgodnie z opisem pragnęłam uzyskać ochronę, wzmocnienie i połysk włosów.

Niestety nie do końca sprawdza się u mnie filozofia tej znakomitej eko firmy. Coś, co zawarte jest w maseczce, powoduje puszenie moich włosów. Nie chodzi o olej arganowy, bo moje włosy go lubią. Nie chodzi też zapewne o olej z pestek winogron, on też jest lubiany przez moje włosięta. Przyczyną puszenia jest albo pyłek perłowy, albo proteiny jedwabiu, albo- i tu jestem najbardziej skłonna znaleźć winowajcę tego puszenia- sól morska, to prawdopodobnie coś, co zaszkodziło moim włosom.

Nakładałam tę maskę na 5 minut, na 15-20, różnie, ale zawsze było widać lekkie spuszenie, martwi mnie to, ponieważ bardzo na ten produkt liczyłam.

Mam w planie kolejne podejścia do tej maski, bo nie wierzę, że ona może mi zaszkodzić! Konkretnie mam na uwadze dodawanie półproduktów, np. gliceryny, miodu, przede wszystkim oleju spożywczego (tłoczonego na zimno) i wtedy może efekty będą lepsze. Jeśli coś się poprawi, będę edytować tę recenzję, obiecuję:)

Ilość zużytych opakowań: 1/5 z opakowania 150 ml, maska jest wydajna

Dobrze wydane pieniądze

Od pewnego czasu szukałam czegoś dla moich wysokoporowatych, suchych, puszących się włosów, zniszczonych rozjaśnianiem, farbowaniem, suszeniem, prostowaniem... Po przeczytaniu ogromnej ilości artykułów i recenzji zdecydowałam się na tę właśnie maskę i nie żałuję. Stosuję ją tylko jako maskę (a nie też jako odżywkę, jak proponuje producent), a więc nakładam na około 20 minut; efekty są rewelacyjne. Włosy są miękkie, lejące się, mam ochotę ciągle ich dotykać, zupełnie jak po wyjściu od fryzjera. Należy jednak uważać z nakładaniem jej zaraz przy skórze głowy, bo może obciążyć włosy. Poza tym nie widzę wad, maska jest wydajna, zapach intensywny, ale przyjemny, długo utrzymuje się na włosach. Zdecydowanie polecam!

Dobra, chociaż ma kilka wad

Kupiłam, skuszona jak wiele dziewczyn, ładnym składem i wieloma dobrymi opiniami. Mimo wszystko mam mieszane uczucia. Aha, włosy mam wysokoporowate, suche z natury, skłonne do zniszczeń, chociaż w chwili obecnej niezniszczone.

Działanie: Zasadniczo, po pierwszych kilku użyciach (nie stosowałam bardzo często, bo denerwował mnie zapach) włosy pięknie błyszczały i wyglądały ładnie, jedynie końce było trochę trudniej rozplątać niż zwykle. Na dłuższą metę jednak, mam wrażenie, nie tylko nie nawilża, ale i trochę wysusza (być może kwestia soli w składzie, być może za dużo gliceryny?-nie wiem)

Plusy:
-bardzo ładnie nabłyszcza (moje włosy nabłyszcza mało co)
-włosy ładnie się układają
-nie ,,zjada" objętości
-przyjemna konsystencja
-bardzo ładne opakowanie

Minusy:
-za intensywny zapach, nie chodzi o to, czy mi się podoba, ale o to, że w obecnym natężeniu jest zbyt nachalny i męczący
-na dłuższą metę wysusza włosy
-rozczesywanie po tej odżywce jest raczej gorsze niż po większości, szczególnie przy dłuższym stosowanu
-cena jest wygórowana

Podsumowując - przy podatnych na zniszczenia włosach, szczególnie na długo i pod czepek - nie polecam. Od wielkiego dzwonu, nałożoną na dość krótko tak - bo muszę podkreślić to jeszcze raz, włosy faktycznie są jak po fryzjerze - błyszczące i świetnie się układają. Szczególnie duży atut dla dziewczyn stosujących pielęgnację bez silikonów.

Efekt jak po fryzjerze.

Maska naprawdę świetnie u mnie działa. Kiedy tylko chciałabym, żeby moje włosy wyglądały jak po wyjściu od fryzjera, używam właśnie Organique Anti-Age.

Bardzo wygładza włosy, co akurat teraz nie jest moim marzeniem, bo raczej wolę puszystość niż przyklap, ale to nie zmienia oczywiście mojej oceny tego produktu.
Włosy są po niej sypkie i lekkie. W składzie jest jedwab, więc możliwe, że to on odpowiada za to wygładzenie i miękkość.

Cena jest dość wysoka, więc nie będę jej kupować zbyt często, ponieważ są inne świetne i o wiele tańsze maski, ale za to nie będę odejmować gwiazdek.

PS. Mój typ włosa to niskoporowate, proste, zdrowe.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Najlepsza, jaką stosowałam

Po pierwsze maska ma idealne działanie dla włosów którym zdarzyło się przeproteinowanie.
Wygładza, odżywia, regeneruje.
Jest bardzo wydajna, cudowna konsystencja oraz zapach.
Nie raz uratowała moje włosy od katastrofy po testowaniu produktów.
Co jakiś czas do niej wracam, bo zawsze dobrze działa na moje włosy.

Dla mnie cena nie jest minusem, bo jest współmierna do działania. Kupiłabym ją, nawet gdyby cena wzrosła o połowę.

Polecam!