Babydream, fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Babydream, fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duże ilości olejów roślinnych o silnym działaniu nawilżającym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

nawilżające
bez parabenów
w butelce
żel
>100ml

Towarzysz od początku ciąży

W ciąży szukałam kosmetyku, który będzie delikatny, nie zawierający jakiś potencjalnie niebezpiecznych świństw, a przede wszystkim nawilżający w okresie, kiedy skóra intensywnie się zmienia. Stosuję od pierwszych dni ciąży, przez 5 mcy zużyłam 2 opakowania, więc jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach pudru, przyjemną konsystencję i pozostawia skórę nawilżoną. Stosowałam razem z kosmetykami Mustella (do 5 mca), a obecnie z oliwką Babydream dla kobiet w ciąży. No i ta cena! Jedyny minus to to, że balsam jest dość rzadki, więc nieraz dość sporo wylewa się go z opakowania.

Hit

Dla mnie rewelacja!
Uzywam do mycia ciała, zmywania makijażu, do higieny intymnej. Nic nie wysysza, nie podrażnia , świetny skład, piękny zapach, duża pojemność. Kosztuje 14 złoty , na promocji 7 zł za 500 ml. Konsystencja jest rzadka, przypomina śmietanę, jest mało wydajny , ale z czasem nauczyłam się go dozować :)
Polecam bardzo , dla mnie hit

Mój KWC

Idealny jako szampon do włosów jak i kosmetyk do mycia twarzy. U mnie sprawdza się w każdym wydaniu. Mam włosy bardzo uwrażliwione, suche. Cerę mieszaną. Dobry skład. Uwielbiam go, stosuję już kilka dobrych lat - zagościł na stałe. Rozstępów nie mam więc nie mogę się odnieść co do obietnic producenta.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

W ciągu.

Balsam ten był kiedyś bardzo wychwalany. Kupiłam go przy pierwszej lepszej okazji. Nie mogłam oprzeć się temu głosowi szepczącemu "Weź mnie, weź. Przecież tego chcesz."
Jakoś zapomniałam o tym, że ja przecież nie lubię kremowych konsystencji, przypominających żele Dove.
Kompulsywne zakupy i lista chciejstw zrobiła swoje.

Balsam pomimo swojej dużej pojemności i gęstej konsystencji nie cieszy się dużą wydajnością. A może to ja zawiedziona brakiem pienienia się wylewałam na dłoń większe ilości niż powinnam?
Ma mleczną, lejącą się konsystencję. Pieni się baaaardzo słabo. Oblepia skórę warstwą ochronną. Nie lubię tego efektu. Czuję się nie domyta. Przyjemnie pachnie tak jak i cała seria Babydream fur Mama, pudrowo. Balsam jest łagodny dla skóry. Nie wysusza jej nie podrażnia. Nie zapycha.
Mimo wszystko to uczucie niedomycia jest nie do zniesienia.
Skóra mojego ciała jest normalna, myślę, ze balsam świetnie sprawdzi się przy tych wrażliwych, atopowych, przesuszonych.
Ja już raczej nie kupię.

Dobry

Świetnie myje, dobrze się pieni, przyjemny zapach, niska cena, łatwa dostępność . Minusy to konsystencja, która jest jak dla mnie zbyt wodnista i wydajność.

Delikatny

Produkt ogólnie bardzo dobry. Dobrze się pieni, delikatnie myje, no i zapach ma nieziemski :D Dla niektórych może być mdły, ale mi się podoba. Nie wysusza, ale też nie nawilża ani trochę(przynajmniej mnie) a nie ukrywam, że choć to płyn i ma przede wszystkim myć to po recenzjach trochę tego oczekiwałam. No cóż.. Ale i tak nie znalazłam na razie niczego lepszego, do tego cena super - dycha za 500 ml :) Niestety, mimo to nie jest zbyt wydajny. Przez swoją wodnistą-mleczną konsystencję. Dodam, że czasem myję nim włosy i twarz i do tego też się bardzo dobrze sprawdza. Polecam :)

Używam tego produktu od: Roku?
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

najlepszy

Plusy:

-doskonale nawilża, koniec suchej skóry nawet w trudnych warunkach (słońce, słona woda)
-ładny delikatny zapach
Minusy:
mało wydajny

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dobry,ale szybko się kończy :)

Mało wydajny,ale dobry. No i zapach ma nieziemski.
Po kąpieli spokojnie można zapomnieć o balsamie.
Dodawałam go do kąpieli mojemu synkowi,który ma AZS i jemu również przynosił ukojenie. Skończył się niestety w ekspresowym tempie.
Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Niezbyt wydajny

Plusy:
stosuję go badziej jako płyn do kąpieli i wlewam go do wanny:
-nawilża
-zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem przez inne detergenty
-cena

Minusy:
- konsystencja naprawdę lejąca, nie wyobrażam sobie go stosować w inny sposób niż jako płyn do kąpieli
- mało wydajny

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

miłość na zawsze

Jak w tytule - miłość.
Jak go używam?
-do kąpieli
do mycia ciała
-do zmywania makijażu (codziennie używam kremu BB i kremu z filtrem, a to lepiej zmyć olejami)
-do mycia włosów (no, pierwszego zmycia oleju, bo mi jednak za bardzo obciąża)
-do wąchania po prostu

Jeden z lepszych produktów na świecie.
Tani, baaardzo wydajny, łagodny, natłuszcza, nawilża i w ogóle robi dobrze. Uwielbiam.

Jeden minus za opakowanie (chodzi mi o dozowanie produktu) - ciężko wylać tylko trochę, np. do mycia włosów lub twarzy. Ale mam mniejszą butelkę po czymśtam i tak jest dużo wygodniej.

Używam tego produktu od: Łomatko od kilku lat. 2-3
Ilość zużytych opakowań: Dużo. Jak się skończy to kupuję następne :P

Idealny dla delikatnej skóry ciała w ciąży ;))

Poraz pierwszy kupiłam go ok 2 lat temu, było to latem a moja skóra na ciele nie potrzebowała zbytniego nawilżenia, wtedy wydawał się być zbyt ciężki, miałam wrażenie, że nie myje ciała i myślałam, że więcej do niego nie wróce.

Natomiast okazał się ideałem w momencie gdy zaszłam w ciążę a skóra zrobiła się bardziej sucha, szczególnie na plecach ponieważ głownie tam leciała ciepła woda gdyż polewanie zbyt ciepłą wodą brzuszka jest nie wskazane.

+łagodnie myje
+nie wysusza
+nawilża
+ma ładny zapach aczkolwiek dość mocny i nie każdemu może pasować
+trzeba też nauczyć się go dozować, ponieważ jest bardzo rzadki ale mi to nie przeszkadza

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Przyjemny.

Po Babydream dla dzieci "Od stóp do głów", to kolejny kosmetyk wielofunkcyjny (czyli w tym wypadku twarz, ciało, głowa oraz... pędzle do makijażu :)) Jednak jest to dla mnie znośniejszy w używaniu produkt od wcześniej wspomnianego ze względu na zapach. Od tamtego aż mnie mdliło, natomiast ten jest dla mnie mniej nachalny i przyjemniejszy w używaniu, może dzięki temu, że nie ma "dziecięcej" nutki zapachowej :D Jednak pamiętajmy, że zapach to kwestia subiektywna i nie każdemu podoba się to samo - bo ten zapach z kolei jest bardziej kwiatowy, co mnie osobiście nie przeszkadza, bo to moja kategoria zapachowa, rzekłabym, ale żeby nie było, że nie ostrzegałam ;)
Co do działania, to sprawdza się u mnie tak samo dobrze jak ten pierwszy - dobrze i delikatnie oczyszcza, jest do wszystkiego... może w przeciwieństwie do "dziecięcego" mniej mi przypadł do gustu, gdy myłam nim głowę - mało odbite włosy od nasady, ale dla mnie to nie problem, bo preferuję mocniejsze szampony, a takie produkty staram się stosować raczej przy uczuciu przesuszenia skóry głowy (zresztą moja skóra głowy na zbyt częste delikatne oczyszczanie reaguje swędzeniem - musi być moc :D) Ciało po myciu nie jest przesuszone, ale tu też preferuję mocniejsze oczyszczanie od czasu do czasu (choć paradoksalnie rzadziej od skóry głowy...). Twarz po umyciu nie jest ściągnięta, a pędzle po myciu chyba też zadowolone - są czyste, włosia nie gubią ;).
Polecam ze swojej strony, myślę, że się jeszcze kiedyś skuszę :)