Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duze ilosci naturalnych olejów roslinnych o silnym działaniu nawilzajacym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

Skład: Skład kosmetyku: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.

Cena: 9zł /500ml
/s/

Delikatny

Produkt ogólnie bardzo dobry. Dobrze się pieni, delikatnie myje, no i zapach ma nieziemski :D Dla niektórych może być mdły, ale mi się podoba. Nie wysusza, ale też nie nawilża ani trochę(przynajmniej mnie) a nie ukrywam, że choć to płyn i ma przede wszystkim myć to po recenzjach trochę tego oczekiwałam. No cóż.. Ale i tak nie znalazłam na razie niczego lepszego, do tego cena super - dycha za 500 ml :) Niestety, mimo to nie jest zbyt wydajny. Przez swoją wodnistą-mleczną konsystencję. Dodam, że czasem myję nim włosy i twarz i do tego też się bardzo dobrze sprawdza. Polecam :)

Używam tego produktu od: Roku?
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072701].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy

Plusy:

-doskonale nawilża, koniec suchej skóry nawet w trudnych warunkach (słońce, słona woda)
-ładny delikatny zapach
Minusy:
mało wydajny

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013871].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry,ale szybko się kończy :)

Mało wydajny,ale dobry. No i zapach ma nieziemski.
Po kąpieli spokojnie można zapomnieć o balsamie.
Dodawałam go do kąpieli mojemu synkowi,który ma AZS i jemu również przynosił ukojenie. Skończył się niestety w ekspresowym tempie.
Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008023].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Niezbyt wydajny

Plusy:
stosuję go badziej jako płyn do kąpieli i wlewam go do wanny:
-nawilża
-zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem przez inne detergenty
-cena

Minusy:
- konsystencja naprawdę lejąca, nie wyobrażam sobie go stosować w inny sposób niż jako płyn do kąpieli
- mało wydajny

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007242].usefull || 0 }}% pomocna.

miłość na zawsze

Jak w tytule - miłość.
Jak go używam?
-do kąpieli
do mycia ciała
-do zmywania makijażu (codziennie używam kremu BB i kremu z filtrem, a to lepiej zmyć olejami)
-do mycia włosów (no, pierwszego zmycia oleju, bo mi jednak za bardzo obciąża)
-do wąchania po prostu

Jeden z lepszych produktów na świecie.
Tani, baaardzo wydajny, łagodny, natłuszcza, nawilża i w ogóle robi dobrze. Uwielbiam.

Jeden minus za opakowanie (chodzi mi o dozowanie produktu) - ciężko wylać tylko trochę, np. do mycia włosów lub twarzy. Ale mam mniejszą butelkę po czymśtam i tak jest dużo wygodniej.

Używam tego produktu od: Łomatko od kilku lat. 2-3
Ilość zużytych opakowań: Dużo. Jak się skończy to kupuję następne :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003902].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny dla delikatnej skóry ciała w ciąży ;))

Poraz pierwszy kupiłam go ok 2 lat temu, było to latem a moja skóra na ciele nie potrzebowała zbytniego nawilżenia, wtedy wydawał się być zbyt ciężki, miałam wrażenie, że nie myje ciała i myślałam, że więcej do niego nie wróce.

Natomiast okazał się ideałem w momencie gdy zaszłam w ciążę a skóra zrobiła się bardziej sucha, szczególnie na plecach ponieważ głownie tam leciała ciepła woda gdyż polewanie zbyt ciepłą wodą brzuszka jest nie wskazane.

+łagodnie myje
+nie wysusza
+nawilża
+ma ładny zapach aczkolwiek dość mocny i nie każdemu może pasować
+trzeba też nauczyć się go dozować, ponieważ jest bardzo rzadki ale mi to nie przeszkadza

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999114].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny.

Po Babydream dla dzieci "Od stóp do głów", to kolejny kosmetyk wielofunkcyjny (czyli w tym wypadku twarz, ciało, głowa oraz... pędzle do makijażu :)) Jednak jest to dla mnie znośniejszy w używaniu produkt od wcześniej wspomnianego ze względu na zapach. Od tamtego aż mnie mdliło, natomiast ten jest dla mnie mniej nachalny i przyjemniejszy w używaniu, może dzięki temu, że nie ma "dziecięcej" nutki zapachowej :D Jednak pamiętajmy, że zapach to kwestia subiektywna i nie każdemu podoba się to samo - bo ten zapach z kolei jest bardziej kwiatowy, co mnie osobiście nie przeszkadza, bo to moja kategoria zapachowa, rzekłabym, ale żeby nie było, że nie ostrzegałam ;)
Co do działania, to sprawdza się u mnie tak samo dobrze jak ten pierwszy - dobrze i delikatnie oczyszcza, jest do wszystkiego... może w przeciwieństwie do "dziecięcego" mniej mi przypadł do gustu, gdy myłam nim głowę - mało odbite włosy od nasady, ale dla mnie to nie problem, bo preferuję mocniejsze szampony, a takie produkty staram się stosować raczej przy uczuciu przesuszenia skóry głowy (zresztą moja skóra głowy na zbyt częste delikatne oczyszczanie reaguje swędzeniem - musi być moc :D) Ciało po myciu nie jest przesuszone, ale tu też preferuję mocniejsze oczyszczanie od czasu do czasu (choć paradoksalnie rzadziej od skóry głowy...). Twarz po umyciu nie jest ściągnięta, a pędzle po myciu chyba też zadowolone - są czyste, włosia nie gubią ;).
Polecam ze swojej strony, myślę, że się jeszcze kiedyś skuszę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995217].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy pod prysznic.

Uwielbiam ten produkt. Używam jako żel pod prysznic, myję nim też buzię. Płyn ma bardzo dobry skład, pięknie pachnie i dobrze myje. Jest też bardzo wydajny. Jak dla mnie to zdecydowany nr 1 ! Polecam wszystkim kobietom, nawet tym które nie są w ciąży.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990678].usefull || 0 }}% pomocna.

wyjątkowy!

Balsam jest rewelacyjny!

+ jako łagodny środek do MYCIA CIAŁA sprawdza się idealnie, myje i pozostawia aksamitną skórę

+ podobnie zachowuje się w przypadku TWARZY: moja jest wyjątkowo wrażliwa na przesuszenie i fakt pozostawia ją minimalnie ściągniętą, ale i tak jest najlepszy z wszystkich przetestowanych przeze mnie produktów

+ MYCIE RĄK! ręce były długo moją zmorą, sama nie wiem czy myję je często czy nie, ale te kilka razy dziennie strasznie je wysuszały - z tym balsamem mogę myć je ile razy chcę i tak skóra będzie przyjemna i gładka, dodając do tego odpowiedni krem do rąk nawet w ziemie pozostaje idealna (a jak na złość zawsze zapominam rękawiczek)

+ jak dla mnie jeden z najważniejszych -> ZAPACH! wspaniały, uzależniający, co najśmieszniejsze początkowo jakoś mi nie podpasował, ale im dłużej stosowałam, tym sama się złapałam, że sięgam po niego właśnie po to, by przy przyjemnym zapachu zrelaksować się zarówno w porannej jak i wieczornej kąpieli

+ KONSYSTENCJA! najlepszym określeniem byłoby chyba mleczko do mycia, niesamowicie przyjemnie się taką "substancją" myje

+ działanie: nawilża i nie wysusza
+ przyjemny skład
+ śmiesznie niska cena
+ jak na dzienne zużycie jest bardzo wydajny!

Zostałby moim KWC gdyby sprawdził się w myciu włosów - niestety moim włosom do pasa zupełnie nie podpasował, były bez objętości, oklapnięte i już po paru godzinach miałam ochotę umyć je ponownie. Pomimo że dostaje ode mnie plusy "ekstra" (bo ani nie jestem w ciąży, ani nie jestem mamą, więc w zasadzie nie powinnam go oceniać, skoro nie używam go zgodnie z przeznaczeniem) oczywiście nie obniżam mu za to oceny nawet o pół gwiazdki, bo nie jest to szampon do włosów :)

Podsumowując -> balsam do kąpieli zasługuje na miano kultowego wśród osób stosujących delikatną pielęgnację skóry, nawilża, jest idealny do mycia ciała, twarzy i rąk. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982626].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety nie podzielam zachwytów

o ile olejek z tej serii jest świetny, o tyle balsam - nie. konsystencja rzadka, wszystko ucieka między palcami, nie pieni się, cena niska - ale nawet przy 9,99 pln to i tak za mała wydajność. aktualnie jestem w ciąży, w 7. miesiącu i niestety produkt mi zupelnie nie pasuje, mdli mnie od zapachu, dla mnie jest jakiś... chemiczny?
\\n
\\nzaznaczam, że używam do mycia ciała - nie myję nim twarzy, włosów.
\\n
\\nna plus bardzo fajne opakowania - to zaleta całej serii :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979115].usefull || 0 }}% pomocna.