Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Happy Game Deodorant Spray (Dezodorant perfumowany z atomizerem)

Happy Game Deodorant Spray (Dezodorant perfumowany z atomizerem)

Nowy, owocowo - kwiatowy zapach Adidas 2011.
W nucie głowy wyczuć można żurawinę, kwiat melona, mandarynkę. Serce zapachu to kwiaty jaśminu, frezji i Flamboyant. Bazą jest piżmo, białe drewno oraz złoty bursztyn.
Perfumowany dezodorant to idealne uzupełnienie wody toaletowej.

Cena: ok. 25zł / 75ml

UWIELBIAM

Zakochałam się i odkochać się nie mogę.
Plusy:
zapach utrzymuje się długo - 4 godziny
zapach nie drażni, nie jest zbyt słodki
wydajność (choć ja psiukałam jak oszalała tak mi się zapach podobał, więc na długo nie starczyło :D)
świetnie orzeźwia
w zimę pobudza do życia i do działania - energetyzujący
Minusy
cena trochę za wysoka jak za taką ilość

Ilość zużytych opakowań: 2 CAŁE

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931180].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwyczajny

Na co dzień jest całkiem użyteczny, delikatny, o miłym zapachu. Jest lekki, nie osiada na ubraniu.

Jednak praktycznie nie utrzymuje się na skórze i bardzo szybko przestaje być wyczuwalny. Na krótkie wyjście jest okej, ale na cały dzień na pewno nie.

Używam też jego fioletowego brata (zestaw prezentowy) i jest to samo. Po prostu okej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894811].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo ładny

dawno temu kupiłam go ponieważ bardzo spodobał mi się ten zapach

plusy:
- jest tani
-ma świeży oryginalny zapach
- nie jest mdły
minusy:
-utrzymuje się dosyć krótko na skórze

Używam tego produktu od: jakiś czas temu go kupiłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885726].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

ok.

Kupiłam . Zapach ładny , nie mdły . Nie można jednak powiedzieć ,że utrzymuje się długo ( chociaż zależy to od ilości wylania na siebie perfum) . Przy większym nałożeniu perfum utrzymują się 4 godz. cena niska , wart !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816182].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa przez chwilę.

Zapach ma nawet ładny, ale jedyny minus to bardzo szybko się ulatnia. Popsikam się i za pół godziny już nie czuć. Wolę zapachy, które trzymają się cały dzień. Nie jest drogi, ale nawet tych 25 zł nie warty. Lepiej zapłacić więcej, ale żeby zapach się utrzymywał .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787577].usefull || 0 }}% pomocna.

Oryginalny zapach!

Używam wody toaletowej z tej serii i jak dla mnie największym minusem w tym zapachu jest trwałość!
Zapach niestety zbyt szybko się ulatnia. Według mnie to typowo wiosenny lub wakacyjny zapach. Lekki, ulotny, przyjemny. Faktycznie przy pierwszy powąchaniu wyczuwam żurawinę przez co jest słodko, ale później zapach staje się bardziej stonowany. Idealny na co dzień. Lubię w Adidasie to, że te zapachy mają bardzo dobry atomizer :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[770937].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały, odświeżający zapach, warty zakupu.

Piękny!
Od samego początku gdy "spotkałam" się z zapachem bardzo mi się spodobał. Jest na prawdę świetny
+ odświeżający
+ nie jest za mdły
+ ma atrakcyjną cenę
+ pachnie z taką nutką słodkiej, lecz pełnej orzeźwienia wolności .
Co prawda nie jest bardzo mocno trwały, ale na prawdę warto kupić. Poezja :)

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768286].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny zapach!!!!!!!!!!!!! ;)

Świetny zapach;)
bardzo świeży i przyjemny zapach
-przystepna cena
-nie powoduje podraznie na skórze
-zapach utzrymuje się na ciele tylko do kilku godzin niestety;/

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767791].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak trwałości wielkim minusem

Zapach jest przecudowny, uwielbiam czuć go na sobie, niestety... tylko przez kilka minut. Później ulatnia się bezpowrotnie. A szkoda, bo gdyby nie ten brak trwałości, byłoby z niego cudo ^^. Fajnie odświeża.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[747605].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo go lubię

Lubię dezodoranty perfumowane z Adidasa, a ten jest jednym z ulubieńców ;)
Lubię go za to, że odświeża. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny, świeży. Używam go zazwyczaj latem, ponieważ jest o wiele lżejszy niż perfumy. Jest dość tani (zazwyczaj ok. 25 zł) i często są na niego promocje, więc często gości w mojej toaletce ;)

Minusem jest to, że krótko trzyma się na skórze i opakowanie jest mało wydajne.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cztery niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734950].usefull || 0 }}% pomocna.