Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Żelowy eyeliner o jedwabistej formule, dostępny w czterech kolorach. Zapewnia intensywny kolor i długotrwały efekt.

Sredniak ale nie taki straszny

Kolor był ładny i dobrze się robiło nim kreskę ale niestety w wewnętrznym kaciku oka się rozmazywal i nie był tak trwały by mógł przetrwać kilka godzin nie rozmazany

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960839].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Świetny eyeliner, do tej pory najlepszy w żelu, którego próbowałam.

+mocny kolor
+łatwość aplikacji
+długo utrzymuje się na powiece
+cena

-dość szybko zasycha
-brak dostępu w sklepach

Polecam ten eyeliner dla początkujących, ponieważ malowanie kresek jest bardzo łatwe :)

Ilość zużytych opakowań: Ze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937535].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Bardzo wytrzymały eyeliner! Osobiście używam go do makijażu scenicznego i jestem bardzo zadowolona. Po koncercie moje kreski są nadal widoczne! :D

Zalety:
+intensywna czarń
+wytrzymały

Minusy:
+wysycha szybko na pędzelku

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928719].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure z chmurkami

Tani, dobry ale nie idealny.

Gdybym musiała kupić coś taniego, to byłby to ten eyeliner. Jednak są lepsze...
Plusy:
+intensywny kolor,
+długo się utrzymuje na dobrze zmatowionej powiece,
+niska cena,
+nowy produkt ma bardzo fajną konsystencję, przez co nowy dobrze się aplikuje.
Minusy:
-jak jest gorąco to się może trochę odbijać,
-dość szybko wysycha, a jak już się to stanie, to nakłada się go bardzo topornie, gdyż trzeba go szybko zaaplikować, bo zasycha nawet na pędzelku podczas nakładania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926310].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry stosunek jakości do ceny

Kupiłam go z myślą o weselu - szukałam czegoś co nie zetrze się podczas całonocnej zabawy w upalny dzień. Sprawdził się świetnie jeśli chodzi o trwałość, początkowo używałam go jednak ze skośnie ściętym pędzelkiem co przy niewprawnej ręce dawało grube kreski a kolor eyelinera wydawał mi się wyblakły. Po weselu wrzuciłam go do szuflady na kilka dobrych miesięcy i wróciłam do eyelinerów z fabrycznie dodawaną gąbeczką/pędzelkiem. Wróciłam do niego kiedy skończył się mój stary eyeliner, spróbowałam skorzystać z innego, cieńszego pędzelka. I to był strzał w 10, kreska pięknie się ślizgała po oku, kolor był nasycony, a trwałość wciąż świetna.
Mam eyeliner w kolorze czarnym, przy odpowiedniej aplikacji jest nasycony i głęboki. Ściera się po całym dniu jedynie delikatnie w wewnętrznych kącikach oczu. Przez długi okres leżakowania w szufladzie nie zmienił konsystencji ani nie wysechł. Produkt jest bardzo wydajny. Od 2,3 miesięcy używam go prawie codziennie a ubytek jest naprawdę niewielki. Po pewnym czasie "grzebania" w nim pędzelkiem - szczególnie tym cienkim robią się w nim grudki i nie wygląda już tak pięknie, ale konsystencja jest bez zmian, wystarczy otrzeć o brzeg słoiczka nadmiar z pędzelka. Polecam szczególnie jeśli chcemy się przerzucić z eyelinera z gąbeczką czy w pisaku. Nie byłam pewna czy taka forma tuszu do kresek przypadnie mi do gustu, więc nie chciałam przepłacać. Essence przyszło z pomocą! ;)

Mam ochotę wypróbować inne eyelinery w tej formie, wiem jednak, że w czasie finansowego kryzysu chętnie sięgnę po niego ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924440].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry i tani

Zniechęcona używaniem płynnych eyelinerów, które ciągle się rozmazywały, odbijały na powiekach, brudziły rzęsy postanowiłam poszukać czegoś o gęstszej konsystencji. Kupiłam kiedy pojawił się jako nowość w szafce essence, skuszona niską ceną, żeby w razie "W" nie było żal wydania większych pieniędzy :)

Plusy:
- intensywna czerń
- długotrwały efekt
- nie rozmazuje się, nie kruszy
- nie odbija sie na powiece
- fajna konsystencja, taka lekko kremowa
- łatwo sie zmywa w razie poprawek

Minusy:
- czasem się troszkę ściera i trzeba poprawić "jaskółkę"
- dość szybko zasycha w opakowaniu i efekt juz nie jest taki ładny, ale jak ktoś to juz napisał jego termin przydatności to ok poł roku, a szkoda, bo jest go dużo w słoiczku i nawet przy codziennym stosowaniu nie jestem w stanie zużyć go w tak krótkim czasie

Mimo to godny polecenia :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923023].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubieniec :)

Posiadam kolor czarny. Jestem zwolenniczką eyelinerów w żelu. Testowałam już wszystkie, zarówno te w pisaku, płynie jak i w kredce. Jednak żelowe są najlepsze. Przejdźmy do rzeczy. Eyeliner dostałam od koleżanki, której po prostu nie wychodziło malowanie kresek :) Bardzo się ucieszyłam, ponieważ u mnie w mieście nigdzie nie mogłam go znaleźć. Pokochałam go od pierwszego użycia.

+ intensywna czerń
+ na początku był bardzo trwały, praktycznie nie do zdarcia i wytrzymywał przez cały dzien, nie wiem dlaczego teraz to się zmieniło, mam wrażenie, że moje powieki do każdego eyelinera po jakimś czasie się przyzwyczajają ;o
+ konsystencja, nie jest to ani żel, ani krem, coś pomiędzy jednym i drugim, to dobrze ponieważ dzięki temu dobrze się rozprowadza
+ bardzo wydajny, nie mam pojęcia kiedy mi się skończy, używam go codziennie
+używam kilka miesiecy i jeszcze mi nie zasechł, chociaż jest jakby nieco bardziej gęstszy

- odbija się na górnej powiece, to znaczy od pewnego czasu, ponieważ na początku tak jak juz wspominałam ledwo go zmywałam, jednak po kilku miesiącach stracił na trwałości
- nigdzie nie mogę go znaleźć, tylko na allegro, czyżby essence go wycofało?

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno i nie widać konca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921658].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły

Kupiłam go ze względu na dobre opinie.

Zdecydowanie największym plusem jest cena, konsystencja, łatwa aplikacja i wydajność.

Niestety strasznie szybko zasechł (nie wiem, może z mojego nieprawidłowego używania go, czyli niezbyt szybkiego zamykania słoiczka), dlatego prawie całe opakowanie wylądowało w koszu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908300].usefull || 0 }}% pomocna.

genialny

Nie spodziewalam sie , ze tak mi przypadnie do gustu :) wziełam go " w ciemno " , okazał sie baaaardzo dobry.

+ trwały
+ baardzo bardzo wydajny (1 op. 4 mies przy codziennym rysowaniu kreski )
+ konsystencja
+ dostepnosc
+ CENA

Uzywalam wczesniej eyelinera z Catrice wodoodpornego, byl moim numerem 1 . Ale Essence chyba wygrywa :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907918].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Posiadam wszystkie dostępne kolory i muszę powiedzieć, że są identycznie idealne pod każdym względem.
+gęste
+łatwo się nakłada pędzelkiem
+idealnie można wyrysować linie
+cena
+intensywny kolor, nie trzeba nakładać kilku warstw
+wydajny

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pięć

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902695].usefull || 0 }}% pomocna.