Essence, Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Essence, Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Żelowy eyeliner o jedwabistej formule, dostępny w czterech kolorach. Zapewnia intensywny kolor i długotrwały efekt.

Sredniak ale nie taki straszny

Kolor był ładny i dobrze się robiło nim kreskę ale niestety w wewnętrznym kaciku oka się rozmazywal i nie był tak trwały by mógł przetrwać kilka godzin nie rozmazany

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Super!

Świetny eyeliner, do tej pory najlepszy w żelu, którego próbowałam.

+mocny kolor
+łatwość aplikacji
+długo utrzymuje się na powiece
+cena

-dość szybko zasycha
-brak dostępu w sklepach

Polecam ten eyeliner dla początkujących, ponieważ malowanie kresek jest bardzo łatwe :)

Ilość zużytych opakowań: Ze

Świetny!

Bardzo wytrzymały eyeliner! Osobiście używam go do makijażu scenicznego i jestem bardzo zadowolona. Po koncercie moje kreski są nadal widoczne! :D

Zalety:
+intensywna czarń
+wytrzymały

Minusy:
+wysycha szybko na pędzelku

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Tani, dobry ale nie idealny.

Gdybym musiała kupić coś taniego, to byłby to ten eyeliner. Jednak są lepsze...
Plusy:
+intensywny kolor,
+długo się utrzymuje na dobrze zmatowionej powiece,
+niska cena,
+nowy produkt ma bardzo fajną konsystencję, przez co nowy dobrze się aplikuje.
Minusy:
-jak jest gorąco to się może trochę odbijać,
-dość szybko wysycha, a jak już się to stanie, to nakłada się go bardzo topornie, gdyż trzeba go szybko zaaplikować, bo zasycha nawet na pędzelku podczas nakładania.

dobry stosunek jakości do ceny

Kupiłam go z myślą o weselu - szukałam czegoś co nie zetrze się podczas całonocnej zabawy w upalny dzień. Sprawdził się świetnie jeśli chodzi o trwałość, początkowo używałam go jednak ze skośnie ściętym pędzelkiem co przy niewprawnej ręce dawało grube kreski a kolor eyelinera wydawał mi się wyblakły. Po weselu wrzuciłam go do szuflady na kilka dobrych miesięcy i wróciłam do eyelinerów z fabrycznie dodawaną gąbeczką/pędzelkiem. Wróciłam do niego kiedy skończył się mój stary eyeliner, spróbowałam skorzystać z innego, cieńszego pędzelka. I to był strzał w 10, kreska pięknie się ślizgała po oku, kolor był nasycony, a trwałość wciąż świetna.
Mam eyeliner w kolorze czarnym, przy odpowiedniej aplikacji jest nasycony i głęboki. Ściera się po całym dniu jedynie delikatnie w wewnętrznych kącikach oczu. Przez długi okres leżakowania w szufladzie nie zmienił konsystencji ani nie wysechł. Produkt jest bardzo wydajny. Od 2,3 miesięcy używam go prawie codziennie a ubytek jest naprawdę niewielki. Po pewnym czasie "grzebania" w nim pędzelkiem - szczególnie tym cienkim robią się w nim grudki i nie wygląda już tak pięknie, ale konsystencja jest bez zmian, wystarczy otrzeć o brzeg słoiczka nadmiar z pędzelka. Polecam szczególnie jeśli chcemy się przerzucić z eyelinera z gąbeczką czy w pisaku. Nie byłam pewna czy taka forma tuszu do kresek przypadnie mi do gustu, więc nie chciałam przepłacać. Essence przyszło z pomocą! ;)

Mam ochotę wypróbować inne eyelinery w tej formie, wiem jednak, że w czasie finansowego kryzysu chętnie sięgnę po niego ponownie.

Dobry i tani

Zniechęcona używaniem płynnych eyelinerów, które ciągle się rozmazywały, odbijały na powiekach, brudziły rzęsy postanowiłam poszukać czegoś o gęstszej konsystencji. Kupiłam kiedy pojawił się jako nowość w szafce essence, skuszona niską ceną, żeby w razie "W" nie było żal wydania większych pieniędzy :)

Plusy:
- intensywna czerń
- długotrwały efekt
- nie rozmazuje się, nie kruszy
- nie odbija sie na powiece
- fajna konsystencja, taka lekko kremowa
- łatwo sie zmywa w razie poprawek

Minusy:
- czasem się troszkę ściera i trzeba poprawić "jaskółkę"
- dość szybko zasycha w opakowaniu i efekt juz nie jest taki ładny, ale jak ktoś to juz napisał jego termin przydatności to ok poł roku, a szkoda, bo jest go dużo w słoiczku i nawet przy codziennym stosowaniu nie jestem w stanie zużyć go w tak krótkim czasie

Mimo to godny polecenia :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

ulubieniec :)

Posiadam kolor czarny. Jestem zwolenniczką eyelinerów w żelu. Testowałam już wszystkie, zarówno te w pisaku, płynie jak i w kredce. Jednak żelowe są najlepsze. Przejdźmy do rzeczy. Eyeliner dostałam od koleżanki, której po prostu nie wychodziło malowanie kresek :) Bardzo się ucieszyłam, ponieważ u mnie w mieście nigdzie nie mogłam go znaleźć. Pokochałam go od pierwszego użycia.

+ intensywna czerń
+ na początku był bardzo trwały, praktycznie nie do zdarcia i wytrzymywał przez cały dzien, nie wiem dlaczego teraz to się zmieniło, mam wrażenie, że moje powieki do każdego eyelinera po jakimś czasie się przyzwyczajają ;o
+ konsystencja, nie jest to ani żel, ani krem, coś pomiędzy jednym i drugim, to dobrze ponieważ dzięki temu dobrze się rozprowadza
+ bardzo wydajny, nie mam pojęcia kiedy mi się skończy, używam go codziennie
+używam kilka miesiecy i jeszcze mi nie zasechł, chociaż jest jakby nieco bardziej gęstszy

- odbija się na górnej powiece, to znaczy od pewnego czasu, ponieważ na początku tak jak juz wspominałam ledwo go zmywałam, jednak po kilku miesiącach stracił na trwałości
- nigdzie nie mogę go znaleźć, tylko na allegro, czyżby essence go wycofało?

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno i nie widać konca

Całkiem niezły

Kupiłam go ze względu na dobre opinie.

Zdecydowanie największym plusem jest cena, konsystencja, łatwa aplikacja i wydajność.

Niestety strasznie szybko zasechł (nie wiem, może z mojego nieprawidłowego używania go, czyli niezbyt szybkiego zamykania słoiczka), dlatego prawie całe opakowanie wylądowało w koszu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

genialny

Nie spodziewalam sie , ze tak mi przypadnie do gustu :) wziełam go " w ciemno " , okazał sie baaaardzo dobry.

+ trwały
+ baardzo bardzo wydajny (1 op. 4 mies przy codziennym rysowaniu kreski )
+ konsystencja
+ dostepnosc
+ CENA

Uzywalam wczesniej eyelinera z Catrice wodoodpornego, byl moim numerem 1 . Ale Essence chyba wygrywa :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Posiadam wszystkie dostępne kolory i muszę powiedzieć, że są identycznie idealne pod każdym względem.
+gęste
+łatwo się nakłada pędzelkiem
+idealnie można wyrysować linie
+cena
+intensywny kolor, nie trzeba nakładać kilku warstw
+wydajny

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pięć

produkt dobry, trwały i wydajny

kupiłam eyeliner w momencie kiedy chciałam nauczyć się robić kreski i mogę stanowczo polecić go każdemu
\\n
\\n+ konsystencja, nie jest zbyt rzadki ani zbyt zbity
\\n+ wydajność, opakowanie przy średnio codziennym używaniu starczyło mi na rok
\\n+ nie podrażnia, nie ma specyficznego zapachu
\\n+ piękny, czarny kolor bez żadnych zbędnych drobinek
\\n
\\n- nie znalazłam :)

gdzieś Ty był przez całe moje życie?

Pokochałam eyelinery i nie wyobrażam sobie bez nich makijażu. Rzadko używam czarnych, ale eksperymentuje z kolorami, ale też z formułą. I tak przeszłam od Lovely z pędzelkami, poprzez pisaki z Miss Sporty do żelowych w słoiczku.
To był mój pierwszy eyeliner w żelu, zakupiony oczywiście na spontana i bez większych przemyśleń. Zobaczyłam kolor szary, którego akurat jeszcze nie testowałam i tak Essence trafił w moje ręce.
Mam więc kolor o wdzięcznej nazwie "Miami Ink"
Jest niemal idealny, posiada jednak jedną małą wadę, na którą zresztą dużo osób narzeka, ale gdyby wizażanki czytały etykiety zaskoczone by nie były.
Zacznijmy od początku.

OPAKOWANIE jest tak cudownie słodkie i wdzięczne, że od razu wiedziałam, gdy go zobaczyłam, że będzie mój. Urzekł mnie ten niewielki słoiczek, z zakrętką w kolorze eyeliner i po prostu nie potrafię tego wytłumaczyć. Słoiczek jest trwały, nic się nie psuje, nie odpada, przeżył upadek na podłogę i ma się dobrze, Niestety w zestawie nie ma pędzelka, musimy zaopatrzyć się w swój. Chociaż ja na początku używałam pędzla od wykończonego linera i dawał radę. Później zakupiłam manhattan i to zestaw genialny.

KONSYSTENCJA jest zbita, jak przystało na żelowe eyelinery. Z łatwością wydobywa się produkt, można nabrać odpowiednią ilość na pędzelek. Właśnie to lubię w żelowych produktach. Łatwo rozprowadza się na powiece, sunie po niej, robiąc idealne kreski. A dodatkowo mamy możliwość wyboru odpowiedniego pędzelka, więc można zrobić nim i cienkie i grube kreski, zależy od narzędzia pracy. APLIKACJA jest więc czystą przyjemnością.

KOLOR jest bardzo piękny. Cudowny szaro- srebrny z połyskującymi drobinkami, pięknie wygląda do niebieskich oczu. Dodatkowo już po jednym "przejechaniu" po powiece otrzymamy pożądany efekt, nie robi prześwitów.

CENA jest zaskakująco niska jak na efekt jak dostajemy. Kosztuje zaledwie 12 zł, a wart jest o wiele więcej.

Jeżeli chodzi o DOSTĘPNOŚĆ to można mieć problem. Gdzieś obiło mi się o uszy, że został wycofany ze sprzedaży. Jeżeli to prawda, to Essence zrobiło wielki błąd. Eyeliner dostępny jest w Naturze, Hebe, Douglasie, ściślej rzecz ujmując to szafy Essence są tam dostępne, bo szczerze mówiąc tego eyelinera dawno nie widziałam.

Produkt jest mega WYDAJNY. Słoiczek jest duży, mieści sporo produktu, wystarcza naprawdę na długi czas. Swój mam od sierpnia 2013 roku, używam go kilka razy w tygodniu, na przemian z innymi eyelinerami, a w środku połowa produktu jeszcze.

Eyeliner jest WODOODPORNY. Deszcz mu nie straszny. Problem może pojawić się z DEMAKIJAŻEM. Ja używam tylko dwufazówek, bo do takich specyfików są najlepsze. Schodzi bez większych problemów z powieki.

Jestem zachwycona jego działaniem. Jest mega TRWAŁY. Trzyma się cały dzień. Nie rozmazuje się, nawet w kącikach. Nawet tzw. jaskółka pozostaje nienaruszona. Nic nie dobija się na powiece. Nie kruszy się oraz nie blaknie. Można mu zaufać i wybrać się " z nim" na całonocną imprezę.

Moje wrażliwe oczy z soczewkami kontaktowymi dziękują, za to, że NIE UCZULA i nie podrażnia. Oczy mi nie łzawią, nic nie szczypie.

Przejdźmy teraz do mankamentu o którym wspominałam na początku. Gdy dobrze się przypatrzymy opakowaniu dostrzeżemy narysowany mały słoiczek z liczbą 6. Oznacza to więc, że produkt po otwarciu możemy używać przez pół roku. Nic więc dziwnego, że po tym czasie zasycha, czy kruszy się, skoro jest po terminie - wolno mu. Mimo, że mój eyeliner "stracił ważność" jakieś 3 miesiące temu, to nadal go używam, bo nie wywołuje reakcji alergicznych. Z tym, że jego aplikacja jest nieziemsko ciężka. Eyeliner zrobił się gęsty, przez co ciężko nałożyć go na powiekę. W słoiczku ponad połowa, a on do niczego się nie nadaje. Ah... ubolewam nad takim krótkim TERMINEM WAŻNOŚCI.
Dodatkowo miałam problemy z pędzelkiem. Na nim tusz też szybko zasychał, więc trzeba było go prać, albo przynajmniej namoczyć bezpośredni po każdym użyciu, bo później robiła się skorupa, przez którą można tylko zniszczyć pędzel.

PODSUMOWUJĄC:
+ładne, wygodne i trwałe opakowanie
+niska cena - ok 12 zł
+ piękne, intensywne kolory
+łatwa aplikacja, sunie po powiece bardzo dobrze
+nie podrażnia i nie uczula, nawet po terminie:)
+ dobra konsystencja - łatwo nałożyć produkt
+mega trwały, wytrzyma cała noc
+ nie blaknie
+nie rozmazuje się
+ nie odbija na powiekach
+ wodoodporny

+/- można mieć problemy z demakijażem

- dostępność. Dlaczego nigdzie go nie ma?
- krótki termin ważności. Po pół roku zaczyna sprawiać problemy.

Essence z pewnością zrobił kolejny świetny produkt, który pokochałam od pierwszego użycia. Gdy uda mi się go dorwać zrobię zapasy.
Ochów i Achów nie byłoby końca, gdybym tylko mogła używać go dłużej niż te kilka miesięcy. Bo gdyby nie zasychał, wystarczałby na rok. A tak ma go na krócej. Jestem skłonna mu to wybaczyć, jest moja wielką eyelinerową miłością. Essence po raz kolejny nie zawiodło!

Używam tego produktu od: wrzesień 2013 r.
Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie, reszta do wyrzucenia.