H2O Formula, ujędrniający żel pod prysznic

H2O Formula, ujędrniający żel pod prysznic

Odżywczy żel działa stymulująco na komórki skóry. Zawiera aktywny kompleks wyszczuplający, w skład którego wchodzą : ekstrakt z centella asiatica, wyciągi z alg morskich, L-karnityna, wit.P, kofeina, związki krzemoorganiczne, mikroelementy.

Bradzo dobry

ładnie orzeźwiająco pachnie,. Skóra jest ujędrniona, cellulit troche mniej widoczny - ale na to wszystko trzeba i czasu i kilku buteleczek żelu :) ja dopiero pod koniec 2 zaczęłam widzieć efekty. Ogólnie jeste zadowlona :)

Lubię....

Lubie nowosci pod prysznic, wiec ciagle coś zmieniam, ale do tego zeliku wracałam kilkakrotnie, bardzo lubie jego orzezwiający zapach, skóra była po nim miła w dotyku i delikatnie pachniała nawet przez kilka godzin po kąpieli, niesttey nie zauwazyłam efektu ujędrnienia, ale cóz ni ema rzeczy doskonałych

dobry

Dobry żel do mycia ciała, o konsystencji galaretowatej, srednio wydajny, o przyjemnym zapachu. Dobrze nawilza skóre, nie wysusza. Efektów ujędrnienia nie zauwazyłam, może nalezałoby używac go długo, a ja zele do mycia lubie czesto zmieniać na inne. Mimo to polecam, bo jest to naprawdę bardzo przyzwoity produkt do mycia ciała.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

POLEC@M

naprawde polecam! bardzo tani a rewelacyjny! pozostawia skore nawilzoną i delikatnie pachnącą. skóra rzeczywiście jest po nim ujędrniona ale po dłuższym stosowaniu. bardzo go lubie :)

polecam

Żel przyjemnie orzeżwia skórę podczas mycia. Nie wysusza. Ma ładny zapach i fajny zielonkawy kolorek. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście nieco ujędrnia i napina skórę, redukuje "skórkę pomarańczową". Niestety jest mało wydajny i ma niewygodną butelkę (czasem nie chce nic z niej wypłynąć, a czasem wylewa się aż za dużo). Niemniej jednak jak na tą cenę jest bardzo dobry i często do niego wracam.

Przyzwoity żel

Dla mnie to po prostu porządny żel do mycia ciała, o ładnym zapachu, dobrze oczyszczający i nie wysuszający skóry. Nie podrażnia, jest tani. Przyjemnie orzeźwiający, bardzo miło się go używa. Niestety, nie wydaje mi się aby miał jakiekolwiek właściwości ujędrniające, niczego takiego nie zauważyłam. Ot, zwykły żel pod prysznic...

Bez zachwytów

Jak dla mnie normalny żel pod prysznic wyróżniający się zapachem- coś jakby leśny. Efektów ujędrniających szczególnie nie zauważyłam, ale jeśli były jakies to na pewno minimalne, niezauważalne i na pewno przyczynił się do nich masaż szorstką gąbką. Fakt, że nie wysusza skóry, ale dla mnie to za mało. Oczekiwałam odrobiny więcej.

bardzo dobry :)

Uważam że ten żel jest godny polecenia! świetnie ujędrnia skóre, daje uczucie gładkości i w każdym bądz razie zapewnie komfort pod prysznicem .Zapach troche za ostry i kojarzy sie z jakimś pachnidłem..bardzo miło orzeźwia skóre po całym dniu lub po nadmiernym wysiłku fizycznym,odpręza irelaksuje.Polecam