Essence, Sun Club, Highlighter Powder (Puder rozświetlający)

Essence, Sun Club, Highlighter Powder (Puder rozświetlający)

Rozświetlający puder w słoiczku z gąbeczką do ciała i twarzy. Lato 2011. Dostępny w jednym kolorze 01 Summer Glow. Cudownie pachnie i ładnie rozświetla.

świetny rozswietlacz za świetną cene

Dlatego szosa ze juz ginie produkują inie ma go w sprzedaży nigdzie dostępnego.ja zakupiłam 3 lata temu dwa skoiczki,dlatego jeszcze go mam trochę z czego się niezmiernie cieszę. Pięknie rozswietla cerę taka złota poświata,nie ma chamskich drobinek,ładnie padnie,nie zapycha, nie ściera się. Jeszcze tak tani jak barszcz.

Ilość zużytych opakowań: 2 normal

Fajny produkt

Rozświetlający puder w słoiczku z gąbeczką. Dostępny w jednym kolorze 01 Summer Glow. Ładnie pachnie i rozświetla.
Cena: 14,99zł za 6g :) ( u mnie już go nie można dostać - podobno zostanie wycofany)
Rozświetlacz jest koloru (kameleon) złoto-srebrno-różowo-brzoskwiniowy.
Nie ma brokatu :) jest to pyłek który najwygodniej nakłada się pędzelkiem bądź palcem :)
Rozświetlacz jest wydajny , wielofunkcyjny nadaje się do rozświetlenia kości policzkowych , łuku brwiowego , kącika oka , jak i również może zastąpić cień do powiek.

Używam tego produktu od: 116 dni :)

Taki sobie

Zacznę od plusów:
+ mega wydajny
+ ma fajne drobinki, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić
+ piękny zapach

Minus właściwie jest jeden, ale dla mnie bardzo istotny:
- jest szalenie nietrwały

Będę używać go "od wielkiego dzwonu", raczej na wieczorne wyjścia.

Średni

Rozświetlacz fajnie spełnia swoje zadanie, ale jest jeden duży minus.
Plusy:
- ładny efekt na kościach policzkowych
-wielozadaniowy, stosuje go również jako cień do powiek
-bardzo wydajny
- świetny zapach kojarzy mi sie z lodami waniliowymi
-opakowanie solidne z lusterkiem

Minusy:
-trwałość! beznadziejna, utrzymuje się max do 2 godzin

Używam tego produktu od: Pół roku

Rozswietlacz na 6

Super super super!! Efekt rozswietlenia utrzymuje sie naprawde dlugo jeszcze za takie pieniądze ja za swój dałam 16 zł.to naprawde nie drogo nie posiada on w sobie tandetnego bazarowego brokatu tylko jest to taki subtelny glow fajnie wygląda na policzkach na nosku i pod łukiem brwiowym maly puszek dolaczony do tego produktu całkiem się ne nadaje.Opakowanie wydaje mi się że jest bardzo solidne no i te malutkie lusterko super.Ja osobiście wole nakladac ten produkt pedzelkiem tak czy siak polecam efekt glow murowany;-)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze końca nie widać

super rozświetlacz:)!

Jestem bardzo zadowowlona z tego produktu! Uważam że za cenę 16 zl jest rewelacyjny. Solidne opakowanie z lusterkiem, ładny zapach, bardzo wydajny-wręcz nie wiem czy go w ogóle zużyje, drobno zmielony. Na skórze tworzy taką delikatną poświatę rozświetlenia a nie jakieś tandetne brokatowe placki. Są drobinki, ale mikroskopijne, coś między zlotem a srebrem z przewagą złotego. Stosuję na łuk brwiowy,górną strefę policzków, środek nosa i nad górną wargę.
Dlaczego nie dałam 5 gwiazdek? Otóż opakowanie mimo solidności wykonania jest bardzo niewygodne w uzyciu, puszek jest właściwie nie wiem poco, chyba do wyrzucenia, produkt z czasem ściera się z twarzy, ale to wszystko juz czepialstwo z mojej strony;), bo ogolnie POLECAM bardzo ten produkt ;)!

Używam tego produktu od: dwóch m-cy

całkiem niezły

Bardzo fajny, niedrogi rozświetlacz w pudrze.

Na pewno pełania swoje zadanie - rozświatla. Zstawia na skórze błyszczącą taflę mieniącą się złotymi drobinkami. Drobinki są delikatne (nie jest to typowy brokat), ale widoczne.

Efekt rozświetlenia utrzymuje się dość długo, choć nie cały dzień - myślę, że spokojnie 8 h.
Jest to produkt bardzo wydajny.

Jedyne co mnie troszkę denerwuje to opakowanie - wolę nakładać rozświetlacz pędzlem niż dołączonym puszkiem, a przez zatyczkę nie mogłam go nabrać. Na szczęście zatyczkę udało się rozbroić (odłamać) i teraz korzystam swobodnie. Lusterko w opakowaniu jest tak małe, że jak dla mnie nie nadaje się do niczego.

Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo wolę wypróbować inne.

Fajny

Całkiem dobry rozświetlacz, ładnie pachnie ma solidne opakowanie z lusterkiem .

Daje ładny efekt na policzkach i dekolcie, w kącikach oczu dodatkowo przyjemnie mieni się na powiekach- wielofunkcyjny, jest wydajny.

Ma złotawy odcień, atrakcyjną cenę jednak to tylko rozświetlacz i nie wiem czy kupię go ponownie czy skuszę się na inny.. :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Strzał w dziesiątkę!

Rozświetlacz kupiłam pod wpływem impulsu (a 15 zł to nie majątek) i okazał się fenomenalny!
Pudełeczko jest jak dla mnie ok. Nie używam tej małej gąbeczki, która jest do niego dodana, tylko dużego pędzla do różu i niec mi się nie wysypuje itp. Ma dobre zabezpieczenia ;)
Puder ma kolor biało-złoty na skórze. Trochę ciężko się rozprowadza za pierwszym pociągnięciem, ale póżniej już z górki.
Nie zgodzę się, że twarz sie mieni "na brokatowo". Efekt jest moim zdaniem w sam raz. Chyba że ktoś nie umie rozprowadzać rozświetlacza, albo używa go zamiast różu...
Ma na prawdę bardzo dobrą trwałość. Po nałożeniu utrzymuje sie jakieś 6 godzin i więcej na twarzy! (przy dotykaniu i opieraniu sie o ręce)
Do tej pory używałam rozświetlacza z Inglota, ale tamten nie ma do tego porównania. Dużo ładniejszy kolor i duuużo lepsza trwałość.
Odkąd go używam, bardzo często dostaję komplementy odnośnie tego, że moja twarz promienieje ;) POLECAM

glow : )

plusy:
+ wydajny
+ wielofunkcyjny - używam go jako rozświetlacza do policzków i obojczyków, cienia do powiek
+ ładny odcień
+ mieni się na skórze, efekt tafli
+ nie jest brokatowy
+ zapach
+ przy takiej wydajności cena jest w porządku
+ idealny na lato

minusy:
- opakowanie - nieporęczne
- średnio trwały
- mocno pyli

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

No nawet nawet

kupiłam go po to by mi sluzył za rozświetlacza na policzki , i sie mieni strasznie ... :(łatwo z nim przesadzić . opakowanie ładne , ale ten puder wypada troche i gdy go otwieram to mam wszystko na wierzchu sie brudzę . Idealny jest za to na dyskotekę .i myślę że 15 zł na niego to trochę i tak za dużo .:)

tak jako cień :)

Ma odcień białego złota i dużo drobiń miki, nie jakiegoś brokatu na szczęście :]

Na polikach za bardzo się mieni, może zmigrować na całą twarz no i podkreśla pory czego nie lubię.

Ale jako cień jest super bo jest raczej transparentny a w słońcu się mieni :) Fajny do codziennego makijażu: on+ tusz do rzęs :)

Pudełko jest ciekawe, ma lusterko, no i pudru jest dużo więc jest wydajny. Puszek dołączony do pudełka jest bezużyteczny.

Tyle ode mnie :)

Używam tego produktu od: miesiąca od czasu do czasu jako cień
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku