Supershining Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Supershining Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Nowoczesne połączenie właściwości szminki i błyszczyka. Pokrywa usta nasyconym kolorem i tworzy mocno połyskującą powłokę. Lekka konsystencja pozwala położyć pomadkę cieniutką warstewką, doskonale przylegającą i długo utrzymującą się na ustach. Skomponowana została z wysokiej jakości składników naturalnych, tworzących kompleks odżywczy uzupełniony witaminą E i C. Zawiera filtry UV. Występuje w gamie 9 kolorów.

Nie polecam

Dostałam go jako dodatek do gazety, sama nigdy w życiu bym go nie kupiła. Mój miał kolor żółto-złoty. Jak pomadka nie sprawdza się w ogóle, znika natychmiastowo i wysusza usta. Nie da się jej róznomiernie nałożyć. Ja natomiast znalazłam jej inne zastosowanie. Może nie jestem odkrywcza, ale to jest bardzo fajny rozświetlacz do powiek. Jako, że kolor jest półtransparentny, mogłam spokojnie nałożyć dwie warstwy i o dziwo efekt był całkiem niezły, trzymało się toto dośc długo i nawet przyzwoicie spełniało swoją funcję. Daję dwie giwazdki, ponieważ jakośc tego błyszczyk nie jest tak beznadziejna, zeby dać mu 1 gwiazdkę, a nie ukrywam, że druga funkcją także podniosła mu ocenę