Bell, Lip Liner Pencil (Konturówka do ust)

Bell, Lip Liner Pencil (Konturówka do ust)

Bardzo wygodna w użyciu, nie wymagająca temperowania, automatyczna konturówka do ust. Zachowuje doskonały profil sztyftu, dzięki czemu pozwala nałożyć precyzyjną kreskę, idealnie podkreślającą kontur ust. Występuje w 12 kolorach.

psuje sie...

kolor, trwałośc, miękkość wszystko jaknajbardziej cacy.. do tego fakt, ze nie trzeba jej temperować i cena - to wszystko twaorzyłoby teoretycznie KWC gdyby nie jeden mały szczegół

psuje się.. tzn w pewnym momencie przestaje działaś ten mechanizm wysuwający rysik..

nie, nie kredka sie kończy - tylko zostaje w środku.. bo kupiłam następną i zrobiło sie to samo w innym etapie uzytkowania...

na szczęście jest tania :-)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

mogła być

Używałam jej parę lat temu.Kilka sztuk zużyłam do końca a kilka nie,gdyż mechanizm dzieki któremu wykręca się konturówkę bardzo szybko uległ popsuciu :-/A dodam,że nie wyprawiam z moimi kosmetykami bóg wie czego,staram się nie nosić szminek,konturówek luzem w torebce itp itd.Trwałość wprawdzie bardzo przeciętna była i wydajność też nie zachwycała,ale można było się nią przyzwoicie umalować ( mnie akurat jej miękkość odpowiadała ).Poza tym miałam kiedyś swój ulubiony kolorek i kupowałam ją bardziej ze względu na niego.tym bardziej że niska cena była zachęcająca.Szkoda że to opakowanie jakościowo takie dziadowskie,choć wizualnie jest raczej przyjemne dla oka :-)
Nie kupię jej,bo nie mam ochoty znowu trafić na taką co się zaraz popsuje...Zresztą wolę ciągle testować inne firmy...

Używam tego produktu od:kiedyś dawno
Ilość zużytych opakowań:kilka

Za miękka!

Średniawa na jeża, jst bardzo miękka, to też nałożenie nie przysparza problemów, jednakże za miękka by efekt utrzymał się, ona się po prostu bezczelnie rozmazuje.

Ma fajną kolorystykę no i nie trzeba jej strugać :D

Używam tego produktu od: --
Ilość zużytych opakowań: kilka

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Super !

Konturówka jest super, wygodna w użyciu - wykręcana. Długo się trzyma no i kolorki ma super. Można użyc konturówki i błyszczyka i ładnie się uzupełniają i można uzyskac ładny odcień, albo konturówki i kremu i rozsmarowac delikatnie. Kupowałam innych firm czasem i zawsze wracałam do tej konturówki.

Używam tego produktu od: bardzo dawna ;)
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 10

Cool

kupilam ta konturowke poraz pierwszy zdecydowalam sie na jasniutki kolorek wiec wybralam nr 1 i jets pod wrazeniem trzyma sie dosc dlugo,ma wygodne opakowanie, aplikacja jest bardzo prosta i nie trzeba temperowac postanowilam ze zdecyduje sie jeszcze na inne kolorki polecam :)

Bardzo dobra

Używam nieprzerwanie od wielu lat. Najczęściej numeru 3, teraz równoczesnie czasem i 4 i 9.
Wygodna, praktyczna, kolory bardzo przyjazne. Numer 3 to taki ciepły brązik ale na moich ustach również pasuje do szminki w kolorze brudnego różu (takie moje określenie). Na moich ustach (zawsze kłądę podkład puder i dopiero potem konturówkę) linia trzyma się świetnie. Czasem specjalnie rozmazuję ją szminką bo nie lubię jak widać, że jest linia obrysowująca kontur.

Kiedyć kupiłam struganą konturówkę i to była porażka, nie mam po co zmieniać tej Bell, Jak dla mnie jest super.!!!

uwielbiam ją

To jest jedyna konturówka, którą kupuję. Zawsze nr 3 (brązowy). Uwielbiam ją. Ma ładne opakowanie, świetne kolory, dobrze się nakłada, długo trzyma na ustach.

ładna okładka bez treści

Jedyne co zasługuje na pochwałę, to opakowanie i cena, chyba to skusiło mnie aby nabyć tę konturówkę. Niestety rozczarowałam się, jest tłusta, źle się nakłada i szybko znika z ust. Jednak za taką cenę nie można oczekiwać cudu.

wspomnienia :)

Hmmm... ta konturówka przypomina mi czasy podstawówki :) Wtedy zakupiłam ją po raz pierwszy do pierwszych eksperymentów makijażowych. Do tej pory cenię ją za:- praktyczne opakowanie- nienajgorszą estetykę opakowania- ładne, sensowne kolorki kredek- przystępność cenowąNie podoba mi się w zasadzie tylko jedna rzecz, a mianowicie:- konsystencja kredki; jest za tłusta, a przez to niezbyt trwała.Podsumowując: świetna dla nastolatek, dobra dla umiejących ujarzmić tłustość kredki, dla pozostałych taka sobie.