Yria, Promienny Podkład (stara wersja)

Yria, Promienny Podkład (stara wersja)

Rozświetlający a zarazem dobrze kryjący podkład w kremie o wysokim faktorze SPF 14. Szeroka gama kolorystyczna od kości słoniowej (nr 140)poprzez beże do mokki (441). Podkład wzbogacony jest ekstraktem z zielonej herbaty, żeńszeniem oraz witaminą A i E. Nie zatyka porów.

Na lato niezastąpiony

Pod względem właściwości to najlepszy z podkładów, jakie do tej pory testowałam (pod względem gamy kolorystycznej już nie).

Nie jest to podkład dla cery mieszanej, jaką posiadam, a mimo to spisuje się na niej świetnie. Jest przede wszystkim cudownie leciutki, daje wrażenie użycia jedynie kremu tonującego, ale jak na tę lekkość krycie jest całkiem przyzwoite. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy maski, w ogóle nie widać, że na twarzy jest warstewka "czegoś". Choć najjaśniejszy kolor, ivory, jest nieco ciemniejszy od mojej karnacji, to jednak ładnie się wtapia i efekt daje bardzo naturalny (zaznaczam, że używam go głównie latem, zimą jednak troszkę odcina mi się od szyi).
Nie wchodzi w pory i nie podkreśla ich, tak samo z suchymi skórkami.

Rozświetlenie polega na odbijaniu/rozpraszaniu światła i jest bardzo delikatne, ale jednocześnie wyraźne, po prostu twarz wygląda świeżo, cera robi się jakby wypoczęta. Amatorki rozświetlenia drobinkowego na pewno będą rozczarowane, ale jeśli ktoś lubi mieć cerę satynową, powinien go wypróbować.

Ponieważ mam tłustą strefę T, więc na wierzch zawsze oprószam ją skrobią i efekt zadowala mnie na jakieś 6 godzin, co w moim przypadku znaczy długo.

Nie wysusza skóry, nie zapucha i nie podrażnia mojej wrażliwej, naczynkowo-alergicznej cery.

Zapach jak dla mnie bomba - Yria to jedne z moich najulubieńszych perfum :) i choć zapach podkładu nie jest z nimi identyczny, to jednak niewątpliwie jest to ta sama linia zapachowa.

Przy tylu zaletach po prostu nie mam serca przyczepić się do niepraktycznego słoiczka, tym bardziej, że w nowej wersji jest zdaje się pompka, ja mam eszcze starą, kupiłam jakieś pół roku temu. Mimo tego nie miewam słoiczka upapranego, jak niektóre z Poprzedniczek. Po prostu zanurzam w słoiczku patyczek do skórek, na który nabiera się dokładnie taka ilość, jaką zużywam na twarz, a szyjka słoika pozostaje czyściutka. Nic się nie rozlewa i nie marnuje, dla chcącego nic trudnego ;)Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dobry

Mam ten podkład 7 miesięcy.Pozostała jeszcze 1/3 buteleczki.

Skusiłam się na ten podkład ze względu na interesujące kolory i gwarantowany efekt rozświetlenia.

Byłam i jestem zadowolona.Pomimo,że kolor porcelaine wpada w lekką żółć to i tak ładnie stapia się z cerą.

Jeżeli chodzi o trwałość to mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że utrzymuje sie ok 5 godzin.Potem cera zaczyna błyszczeć.
Najbardziej lubię go za efekt zdrowo wyglądającej skóry.

Ogromny minus za niewygodne opakowanie.

bez rewelacji

nie kryje, nie rozświetla i mam wrażenie, że oprócz delikatnego wyrównania kolorytu nie robi nic... ;)
nie warto go kupować, tym bardziej, że do tanich nie należy

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

pierwsza depilacja bikini

Niewart ceny.

Hmm..po 1,5 r.mogę z całą pewnością stwierdzić,iż KWC powyższy podkładzik nie jest.
Fakt,bardzo wydajny i ekonomiczny,dość ciekawe kolory,trwały,delikatny matte - stąd 3 gwiazdki,...ale.
Pomijając fakt,iż buteleczka jest bez pompki,największą jego wadą jest straszne wysuszanie skóry :(
Zaletą nie jest także brak krycia oraz obiecango rozświetlenia - podkładzik daje raczej naturalny efekt,nie wyróżniający go od innych,tańszych podkładów.
Jeżeli chodzi o niezatkane pory - polemizowałabym.
Resumując - nie jest cudem,jak na taką cenę,aczkolwiek może być godny uwagi dla cery dojrzałej bądź gładkiej,ponieważ dla mnie osobiście jest za ciężki.

Używam tego produktu od:1,5 roku

sama nie wiem

Mam bardzo mieszane odczucia wobec tego podkładu. Niby nie jest zły, ale jakoś mi nie pasuje. Zacznę od zalet:
- jasne odcienie; ja mam "kośc słoniową", która pasuje do mojeje cery;
- delikatna, lekka konsystencja (odpowiednia bardziej na lato);
- naturalny, subtelny efekt na twarzy;
- ładna buteleczka;
A wady to:
- znikoma wartość użytkowa owej buteleczki, ciężko jest odmierzyć odpowiednią ilość podkładu, ciężko też go nie rozlać przy okazji. W efekcie śliczna buteleczka jest wiecznie upaprana;
- bardzo słabe krycie. Praktycznie nie kryje przebarwień i blizn potrądzikowych, natomiast bardzo dobrze sobie radzi z pajączkami;
- dziwne zachowanie na twarzy po kilku godzinach - czasami podkład nie wtapia się w skórę, tylko od niej "odstaje".
Co do właściwości rozświetlających, to polegają one na tym, że podkład bardzo delikatnie odbija światło, nadając skórze świeży wygląd (na szczęście nie ma żadnych "cudownych" drobinek). Przy tym podkład całkiem nieźle matuje.
Intensywny zapach mi nie przeszkadza.
Trudno mi go oceniać kategorycznie, bo nie jest przeznaczony do dwudziestokilkuletniej cery z problemami trądzikowymi. Wydaje mi się, że nadaje się raczej do tych bardziej doskonałych typów cer. Kupię go może kiedyś, jak pozbędę się problemów ze skłonnością do trądziku.
Co do buteleczki, to YR chyba wprowadził nową wersję z pompką.

Ilość zużytych opakowań: pół

śmierdziel

kupiony w promocji chyba za jakieś 45 zł.
nie podoba mi się w nim:
- zapach ( oj jak śmierdzi ten podkład, intensywnie podczas nakładania. po nałożeniu już jestem tak odurzona tym ciężkim zapachem, że nic nie czuję)
- kolor (mimo że jestem brunetką, mam bardzo jasną cerę, kość słoniowa jest niestety troszkę za pomarańczowa- nieznacznie, odrobinę)
poza tym: kryje średnio (co jest zaletą), nie wtapia się w skórę (widać, że jesteś conajmniej wytapetowana), zostawia takie aksamitne wykończenie, podkreśla skórki, jeśli ma się jakieś nieprzyjemne niespodzianki to ten podkład je tak jakoś uwypukla, ściera się nieładnie, trudno się go nakłada bo się rozmazuje.
aha- konsystencja mocno płynna, wylewa się z butelki. nieporęczne to opakowanie bardzo: jestem pedantką, a tutaj na zakrętce i szyjce wiecznie zostaje mnóstwo tego specyfiku, więc ciągłe doprowadzanie tego do czystości jest uciążliwe a poza tym nieekonomiczne, bo duże ilości podkładu zostają na chusteczce. poza tym jak już go odkręce to wszytsko jest ochalpane.
ma jeden plus, który mogę zakfalifikować jako plus: łatwo się zmywa!
generalnie używam z braku lepszych propozycji w oczekiwaniu na orfilame giordani gold, ale na pewno już więcej go nie kupię.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

beznadzieja

Po pierwsze nie mam pojęcia dlaczego ma w nazwie "promienny" bo promiennego nic w nim nie ma. Po drugie jest suchy, może nie tworzy skorupy ani maski ale nie wygląda za ładnie...generalnie widać że ma się na buzi podkład. Z kryciem nie wiem ponieważ nie mam problemów z cerą, mimo wszystko nie polecam...jest naprawdę kiepskim podkładem i nie rozumiem zachwytów.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

zupełnie znośny :)

Z tym "doskonale kryjący" zgodzić się nie mogę, jeżeli rozświetla to naprawdę delikatnie, tylko tyle by optycznie wygładzić, ujednolicić cerę. Mam kolor naturalny beż i choć wcześniejsze opinie podkreślają, że jest zbyt pomarańczowy- do mojej lekko opalonej, ciepłej karnacji pasuje, u mnie podkreśla pory i suche skórki, ale (za co mu chwała :) matuje moją mieszaną cerę dłużej niż wszystkie matujące podkłady, które stosowałam. Opakowanie tragiczne- poranna gimnastyka: wytrząsanie podkładu z buteleczki :)

the best

Najlepszy podkład jaki dotąd używałam, przede wszystkim nie podkreśla rozszerzonych porów, nie tworzy na twarzy maski, ładnie się rozprowadza, w ciagu dnia wymaga jednak lekkiej poprawki ponieważ mam cerę mieszaną ( tłustą w stefie T), mam ocień porcelanowy, który ładnie rozświetla cerę

Używam tego produktu od:roku

Naprawdę warto!!!!!!

Prawie ideał!!! Minus za beznadziejne i nie praktyczne opakowanie!!!! Ja przelałam podklad do opakowania po podkładzie Matis i od razu lepiej, mam kolor Beige moyen. Naprawdę dobry i wydajny podkład, pokrywa skórę prawie nie widoczną warstwa ale twarz wygląda idealnie. Cięzko opisać to dzieje się, ale i rozświetla i matuje i wszystko tam gdzie trzeba. Trwałość tez dobra ok. 8 godz. Gdyby nie opakowanie to byłby dla mnie KWC!!!!!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: wtrakcie 1.

godny polecenia

Podkład zdobyłam na targowisku, i to była moja najbardziej udana wymiana jak do tej pory:)Uzywam go od wiosny, jeszcze trochę zostało, ale to chyba dlatego, ze latem zamiast fluidu używałam filtrów SVR. Mimo to i tak sądzę, że jest wydajny:)

Lepszego podkładu jeszcze w życiu nie miałam, i choc prawie wcale nie kryje, doskonale ujednolica cere, wtapia sie w skóre tak, że jest niewidoczny, a to tajemnicze odbijanie świtła sprawia, że cera jest pełna blasku. Mimo, że nie jest matujacy, nie zauważyłam, żeby cera brzydko sie świeciła. Dodatkowy plus za płynną i leciutką konsystencję.

Minusem, jak wspomniały już poprzedniczki, jest opakowanie, ale i tak nie wpłyneło ono na odebranie temu kosmetykowi * :)

Zapach mi nie przeszkadza, przestałam zwracać na niego uwagę.

Świetny

Poważnie zastanawiam się gdzie te panie z Yves Rocher się doszkalają, co salon to zupełnie inne opinie odnośnie tych samych produktów, początkowo mnie to bawiło, ale zaczyna irytować. Poza tym bywają miejsca gdzie jest miło i przyjemnie, a są takie gdzie mamy do czynienia z naburmuszonymi, nieprzyjemnymi wręcz osóbkami, ale do rzeczy...
Skuszona dobrymi recenzjami podkładu Yria miałam ochotę na jego zakup. Niestety trafiłam na panią, która stanowczo odradziła mi tenże podkład, twierdząc, że zupełnie nie nadaje się on do mieszanej cery, z uporem, a wręcz nieprzyjemną stanowczością polecała inny (który posiadam, i nie jestem zadowolona). Nie kupiłam więc...
Kolejne podejście, inne miejsce, kolejna osoba odradza mi tenże podkład, twierdząc, że jestem stanowczo za młoda na produkt przeznaczony dla osób po 40tym r.ż. że taki zły dobór kosmetyku może fatalnie działać na cerę... odpuściłam więc.
Do trzech razy sztuka...
Nie potrzebna mi zgoda sprzedawczyni do zakupu produktu, lecz nie chciałam popełnić błędu, tym razem miejsce nr 1, lecz inne osoby. I tu zaskoczenie, zostałam gorąco namówiona to tego podkładu, co zostało argumentowane lekką nieobciążającą konsystencją. I bądź tu mądra...
W ostateczności zakupu dokonałam w miejscu nr 3 :) ale sam fakt niespójności w informacjach dotyczących tego samego produktu mnie poirytowała.
Po raz kolejny przekonałam się, że najwięcej wyczerpujących i obiektywnych informacji uzyskam tu, na Wizażu.
A podkład... jest bardzo, bardzo dobry. Najjaśniejszy kolor jest przepiękny, choć dla mojej cery mógłby być minimalnie jaśniejszy, to ładnie się z nią stapia i staje się niewidoczny.Nie jest ani zbyt różowy, ani pomarańczowy. Płynna konsystencja powoduje, że podkład lekko się nakłada i rozsmarowuje. Nie pozostawia smug, nie podkreśla przesuszonych partii twarzy, ani porów. Twarz jest świetlista, ale nie świecąca, gdyż podkład pięknie odbija światło. Cera nie przetłuszcza się w nim więcej, niż w przypadku podkładów matujących, podkład nie ma tendencji do zbierania się w załamaniach. Kryje średnio, ale wystarczająco, taka cena za naturalny look ;)
Do minusów należy śliczny, ale niepraktyczny słoiczek, gdyż trudno aplikować podkład przez tę dziurę, że też nikt nie pomyślał o pompce. Kolejna rzecz, zapach. Intensywny i nieco irytujący, na szczęście szybko wietrzeje. Mimo, ze nie matuje, co nie jest jego zadaniem, jestem bardzo zadowolona (a posiadam cerę mieszaną) i szczerze polecam wszystkim oczekującym naturalnie wyglądającego podkładu.