Polecamy: 3 DNI DO BIELI

False Lash Effect Fusion Volume and Length Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Cena już od 27,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 13,1 ml

Tusz do rzęs Max Factor False Lash Effect Fusion Volume and Length Mascara zastępuje poprzednika w czarnym opakowaniu - oprócz długości dodaje objętości rzęsom, sprawia że wyglądają jak sztuczne. Tusz jest trwały, nie osypuje się ani nie kruszy.

Cena: ok. 45zł / 13,1ml

Godny polecenia

Na poczatku bylam zawiedziona tym tuszem poniewaz sklejal rzesy, ale po kilku uzyciach bylam nim oczarowana. Zakupilam go oczarowana rzesami pani sprzedawczyni :) , poniewaz miala tak pieknie wydluzone rzesy. Bardzo dobrze wydluza, z kazda warstwa wyglada lepiej a rzesy dlugie jak sztuczne, do tego ladnie pogrubione, zagrzeszczone. Nie skleja sie tworzac pajaczki. Tusz nie sprawia ze rzesy oklamuja, po podkreceniu efekt trzyma sie az do konca. Gleboka czern ktora nie blednie z czasem. Nie osypuje sie.
Jedyna wada to szczoteczka. Ciezko mi sie nia operuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447681].usefull || 0 }}% pomocna.

WoW

Bardzo lubię ten tusz jako pierwszą warstwę pod inny pogrubiający tusz , ale jeśli jestem w drodze, to nakładam dwie, albo trzy warstwy tego tuszu i też jest pięknie. Pierwsza warstwa dobrze rozdziela rzęsy, a druga warstwa pogrubia. Najlepszy efekt jest kiedy tusz się trochę zestarzeje - taki świeżutki gorzej działa ale mam tak prawie z każdym tuszem, wolę jak troszkę powietrza do niego dojdzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416761].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadł mi do gustu

- jest drogi, chociaż oczywiście możemy go dorwać za połowę standardowej ceny
-mam rzęsy rzadkie, proste, krótkie a więc wszystko w pakiecie :D ogólnie są takie mało wyraziste i potrzeba naprawdę dobrego tuszu, żeby coś na nich zdziałać
- szczoteczką okazała się średnio wygodna. Niby nie jest to jakaś ogromna szczota, ale do malutkich też nie należy. Mam małe oczy, głęboko osadzone, więc lubuję się w niewielkich szczoteczkach, którymi nie muszę wykonywać piruetów przy oczach.
- efekt na moich rzęsach był też średni - nie podkręca, nie wydłuża (nic takiego nie zauważyłam), zagęszcza bardzo delikatnie. Można też nią skleić sobie rzęsy i nagle robi się ich jeszcze mniej. I nie mówię o sytuacji, gdzie nakładam 5-tą warstwę bo wówczas każdy tusz sklei. Mówię o 2 warstwach co nie jest przecież żadną przesadą. Jedna warstwa w ogóle moich rzes nie podkreśla. Także różnie z nią było, podkreślała delikatnie a czasami zamiast ładnie rozczesać to sklejała - a więc w zależności od jej humoru
- ogólnie nie osypywała się a mam tendencję z powodu łzawiących oczu
Po jakimś czasie oddałam przyjaciółce, która swoją drogą jest bardzo z niego zadowolona (ma rzęsy moze nie jakoś gęste mocno, ale dłuższe niż ja, więc może tutaj klucz do sukcesu).
Zawsze uważałam, ze tusze od Mac Factora są dobrej jakości, ale w końcu i ja się musiałam przejechać. Spróbować spoko, szkoda, że możemy się tak zawieść za niemałą cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411101].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Pozytywne zaskoczenie! ;-)

Tusz czekal na swoja kolej w szufladzie kilka miesiecy - teraz zaluje, ze wczesniej po niego nie siegnelam!
Formula tuszu kojarzy mi sie z MF Clump Defy Extensions - sucha, mozna dodawac kolejne warstwy bez problemu i nawet zapach ten sam - taki jakby migdalowy.
Szczoteczka jest bardzo gruba, wiec operuje sie nia dosyc specyficznie, ale przyzwyczailam sie juz (z reguly wole mniejsze, cieńsze szczoteczki). Dzieki duzej ilosci zabkow tusz rewelacyjnie rozdziela rzesy i pieknie podkresla od samej nasady. Zeby uzyskac efekt wow potrzeba kilku warstw, ale warto! Wydluza, idealnie rozdziela, podkreca, a przy kilku warstwach - swietnie pogrubia. Na moich dlugich, ale cienkich i niezbyt gestych rzesach wyglada super.
Utrzymuje sie caly dzien na swoim miejscu, nie kruszy, nie odbija i rzesy caly czas wygladaja jak po pomalowaniu. Dodatkowy plus - dobrze sie zmywa! Tusz jest kruczoczarny i pieknie podkresla oczy. Jedynym minusem jest chyba cena, ale w internecie jest duzo tanszy ;-)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393186].usefull || 0 }}% pomocna.

Solidny.

+ ładne opakowanie
+ szczoteczka, która rozdziela rzęsy
+ nie podrażnia
+ czarny kolor, który nie blaknie
+ nie skleja rzęs, wydłuża je
+ jest bardzo wydajny
+ nie wysycha w opakowaniu
+ długo nie zmienia swojej konsystencji
+ na szczoteczkę nabiera się odpowiednia ilość tuszu
+ dobrze zabezpieczony wlot tuszu, chroniący przed powietrzem
+ nie kruszy się , nie osypuje !!!

+/- dosyć wysoka cena, ale od czego są promocje?
+/- średni efekt pogrubienia, dzienny, nie teatralny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351011].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarownie

Kolejny tusz od Max Factor, który lekko mnie rozczarował.
Lubię efekt mocnego, wręcz teatralnego makijażu rzęs, dlatego najczęściej sięgam po tusze, które obiecują efekt sztucznych rzęs. Obecnie chyba nie mam ulubionej maskary tego typu, uwielbiam testować, tym razem wybór padł na Fusion od Max Factor.
Jestem jednak nim trochę rozczarowana, bo ma kilka istotnych wad, które niestety go u mnie dyskwalifikują.
Pierwszym zaskoczeniem była ogromna, wręcz toporna szczoteczka. Po prostu nie da się( tzn może ja nie potrafię) pomalować nią rzęs, bez uciapania sobie przy okazji również powieki. Pomalowanie małych włosków w kącikach oczu również graniczy z cudem. Szczoteczka jest dla mnie za duża, niewygodna i niestety nie sprawdza się na co dzień, gdy chcę się szybko umalować. Z nią trzeba się trochę „pobawić”, na co nie zawsze mam czas i ochotę.
Tusz niestety potrafi się kruszyć pod koniec dnia, co nie wygląda estetycznie. Dodatkowo bardzo szybko schnie, chyba pierwszy tusz, który zrobił się suchy, zanim wykorzystałam go do końca ;-)
Cena nieadekwatna do jakości.
By jednak być sprawiedliwą, wspomnę również o zaletach tego kosmetyku. Tusz ma głęboki, czarny kolor. Ładnie pogrubia rzęsy, rzeczywiście można nim uzyskać efekt sztucznych rzęs. Nie wydłuża jakoś specjalnie. Tusz nie robi z rzęs „owadzich nóżek”, włoski po pomalowaniu nie są sztywne, wyglądają dość naturalnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259291].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiodłam się

Zawiodłam się i to bardzo! Zachwycona tuszem w czarnych opakowaniu False Lash Effect, spodziewałam się, że cała ta seria będzie równie idealna jak tamten tusz a tu wielkie rozczarowanie. Fusion daje bardzo delikatny efekt, plus za to, że nie skleja rzęs ale kompletnie ich nie wydłuża, za to tusz w czarnym opakowaniu pełni te dwie funkcje i daję naprawdę efekt wow.
Cóż, nie wart swojej ceny, wystarczył mi zaledwie na 3 tygodnie i to używany na zmianę z innymi tuszami. Nie polecam, za to polecam False Lash Effect w czarnym opakowaniu-rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248881].usefull || 0 }}% pomocna.

Super supcio

Jeden z moich ulubionych tuszy!
+wydajny
+trwały
+czarno czarny
+super rozdziela
+brak grudek
+nie rozmazuje sie

-cena

Chętnie go kupie drugi raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237846].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny tusz do rzęs

Jeden z najlepszych tuszy.

Plusy:
+ pogrubia rzęsy
+ wydłuża
+ nie skleja
+ rozdziela
+ nie obsypuje się i nie kruszy
+ ładne opakowanie
+ wyrazisty czarny kolor
+ przyjemna aplikacja
+ dostępność

Minusy:
- troszkę za gruba szczoteczka
- wysoka cena ( dostałam w prezencie, sama raczej nie kupiłabym )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217581].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Tusz "Efekt sztucznych rzęs". Wprawdzie sama nie miałam sztucznych rzęs, ale widziałam jak wyglądają - tym tuszem wyczarować ich nie można. To raczej tusz do dziennego makijażu, bez efektu wow - przy nakładaniu dwóch warstw na średniej długości rzęsy (nie mam specjalnie długich rzęs, ale krótkie też nie są).
Plusy:
+ nie rozmazuje się, nie kruszy
+ szczoteczka dobrze rozczesuje, nie skleja rzęs
+ kolor ładny - czarny
+ dobrze się zmywa i nie podrażnia oczu
Minusy:
- jakość za tą cenę zbyt niska
- miałam lepsze i tańsze tusze
- źle się maluje dolne rzęsy i czasem zdarzy się ubrudzić, bo szczoteczka jest trochę duża
Przetestowałam i więcej nie kupię, bo na taki efekt szkoda pieniędzy - spokojnie wystarczy tańszy tusz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183748].usefull || 0 }}% pomocna.