Timotei, Lakier modelujący w płynie

Timotei, Lakier modelujący w płynie

-Przełom w technologii: Timotei oferuje przyjemność kształtowania fryzury w naturalny sposób, dzięki zawartym w Aqua Sprayu naturalnym żywicom i ekstraktom z grejpfruta o właściwościach nawilżających. Rezultat:
Włosy żyją i oddychają, będąc jednocześnie ułożone w doskonałą fryzurę.
Modelowanie, kreacja, naturalne utrwalenie, nie skleja włosów, pielęgnacja twoich włosów: miękkość blask.

Cena: 11 zł / 150 ml

witki brzozowe

Lakier utrwala - to na pewno. Niestety włosy po użyciu sprayu zlepiają się w strączki podobne drewniejącym witkom brzozowym, którymi należałoby smagać producenta po gołej pupie za niedotrzymane obietnice.

Wprawdzie nie uzyskujemy efektu hełmofonu na głowie, jak to bywa po zastosowaniu większości lakierów, ale to i tak mnie nie przekonuje. Miało być lekko, a nie jest.

PLUSY (drugorzędne):

Kosmetyk jest wydajny i ma miłe dla oka opakowanie.

Cena: można kupić w promocji za śmieszne pieniądze i całe szczęście

Zapach: największy (po opakowaniu) plus lakieru - fajowy aromat zielonej herbaty z cytrusami :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

kieeeeeeeeeeeeepski

Kupiłam dawno temu zachęcona pozytynym zdaniem o produktach TIMOTEI, jak rownież bardzo przyjemnym opakowaniem. Niestety poza wymienionymi kwestiami nie odnajduję w tym lakierze żadnych pozytywów: przede wszystkim lakier sklejał moje włosy, nie utrwalał. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dawno temu używałam przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Skusiłam na ten lakier, bo byla to nowinka. Niestety, niezbyt udana nowinka. Plusem lakieru jest przyjemny zapach. Niestety, z utrwaleniem tu jest średnio. Jeśli któs chce czegoś bardzo delikatnego, moze sobie go kupić.

Manicure - mat i błysk

Pomyłka

Generalnie tragedia. Zupełnie nie spełnia oczekiwań i szumnych obiertnic producenta. Kupiłam dawno temu poszukując dobrego lakieru modelującego, użyłam raz i odstawiłam, bo zupełnie nie utrwalił fryzury, zostawiając ją sztywna, oklapniętą i matową.
Właśnie skończył mi się shock waves welli, a nie miałam czasu lecieć do sklepu, więc użyłam właśnie jego, bo stał na półce. Skończyło się to ponownym myciem głowy i zastosowaniem żelu. Po prostu pomyłka. Nie polecam.
Zapach mi się nawet nie podoba. Jakiś taki dziwny. Niędzy grejfrutem, brzoskwinią, a fabryką chemikalii ;-)
Używam tego kosmetyku od pół roku/ ilość zużytych opakowań: 2 zastosowania

Rehabilitacja:P
Nie powiem, że jego działanie sie zmieniło, ale... zastosowany w innym niz wcześniej celu sprawdza się. Mam włosy krótkie i zazwyczaj myję je codziennie, ale dzisiaj nie miałam na to czasu i chciałam tylko te moje kukuryku jakoś wykodelować i nie mając pomysłu jak to zrobić chwyciłam własnie ten lakier stojący od miesięcy na półce, spsikałam nim włosy i suszyłam ugniatając. Efekt jest taki, że zastąpił mi żel i lakier - włosy jakby pogniecione, nastroszone, stoją i sterczą we wszytstkie strony, przy czym ani nie są cięzkie ani posklejane.
Normalnie odkrycie miesiąca ;-)

sklejacz...

Poza ładnym zapachem nie mogę nic więcej o nim dobrego napisac. Po spryskaniu włosów daje efekt uzycia wody z cukrem (takie porównanie przyszło mi do głowy). Klei włosy, nie radzi sobie z trwaleniem fryzury na cięzkich włosach (takie mam "nieszczescie" posiadać), po spryskaniu staja sie jeszcze cięzsze i sztywne. Blasku, który obiecuje producent także brak.

zapach!!!!

Używałam go dla zapachu - piekny i długo utrzymujacy ise na włosach aromat grejpfruta!!!!! włosów nie utrwala mocno. dobry do prostych, długich włosów, które sa z natury miękkie i lekki, troche obciąża i usztywnia. w zasadzie to nie daje spektakularnych rezultatów, siegam po niego latem - zapach odświeża

kiepski

Nie polecam, bo oprócz ładnego zapachu produkt ten nie oferuje niczego więcej. Po jego użyciu włosy są zlepione, twarde, sztywne i oklapnięte, a poza tym wszystko jest jak dawniej - zero utrwalenia. Myślałam, że będzie to lżejsza wersja lakieru, a to po prostu jakaś pachnąca woda usztywniająca. Szkoda każdej złotówki.

Miał byc dla mnie substytutem wody dyscyplinującej z Fructisa, ale nie zdał egzaminu:( fakt, zapach jest bardzo ładny ale nic poza tym jak dla mnie! Skleja włosy i moje przynajmniej- stają sie jeszcze gorsze niż przed układaniem. A wyjście z nimi na wilgotne powietrze- tragedia. Nawet go nie wykończyłam. Ble.

ilość zużytych opakowań: niecałe 1

dobry

używam tego lakieru już ponad rok i jestem zadowolona. mam grubeproste i sztywne wlosy - po wympdelowaniu szczotką puszą się niemiłosiernie i nadymają -lakieru tego używam więc do końcowego przygładzenia i opanowania włosów. owszem, lekko skleja włosy ale nie aż tak bardzo jak inne lakiery. każdy włos musi znależć swój sposób na ujarzmienie :) i mój typ włosów dobrze poddaje się modelowaniu właśnie po tym lakierze. poza tym jest wydajny. ogólnie lakier jest całkiem przywoity.

nie...

Generalnie nie używam kosmetyków do modelowania włosów, ale coś mnie podkusiło do kupna tego, na zasadzie nowości. Ślicznie pachnie. Niestety, włosów nie utrwala, a skleja, ciężko z nim ułożyć fryzurę. Wydajny. Krzywdy nie robi i wlosy nie wyglądają aż tak fatalnie, ale nie pomaga.