Hydra - Dose, Hyper Hydrating Cream (Krem dla suchej lub osłabionej skóry)

Hydra - Dose, Hyper Hydrating Cream (Krem dla suchej lub osłabionej skóry)

Ultra - nawilżający, krem przeciwzmarszczkowy o bogatej formule
Ten luksusowy, jedwabisty krem o bogatej formule, został opracowany specjalnie z myślą o suchej (predyspozycje genetyczne, zmiany hormonalne, proces starzenia się) lub okresowo osłabionej skórze.

Struktura
bogate
Cera
sucha
w słoiczku
krem
50 – 100ml

uwielbiam <3

Uwielbiam ten krem, jest jednym z najlepszych jakie mialam.

Stosuje go zarowno na noc jak i pod makijaz, w obu przypadkach sprawdza sie wysmienicie. Pod niego uzywam Serum Clinique, ktore jest od jakiegos czasu moim ulubionym serum do twarzy. Oba produkty swietnie sie rozumieja i uzupelniaja.

Krem Rexaline wchlania sie w przeciagu minuty, nawet jesli naloze go grubsza warstwa. Ma bardzo fajna, zelowa konsystencje, ale gesta, bogata, przyjemna w nakladaniu.

Podklad rozprowadza sie na nim jak piorko, jest niewidoczny, ladnie sie trzyma skory. Buzia sie nie przetluszcza, praktycznie nie robie poprawek makijazu w ciagu dnia.

Krem bardzo intensywnie nawilza, caly dzien/cala noc. Mam wrazenie, ze swietnie wplywa na podrazniona skore, ktora dzieki niemu sie odpreza. Na niskie zimowe temperatury jest jakby wybawieniem, nie mam po nim uczucia sciagniecia skory, przestala sie czerwienic, nie jest sucha nawet po zmyciu makijazu.

Nie wiem czy cena podana na gorze jest nadal aktualna, ale ja kupuje krem w niemieckim douglasie za niecale 60 euro (ze znizka nawet za 50&#8364;=ok. 230zl), wiec duzo mniej niz w powyzszym opisie.

Krem swietnie dziala na pierwsze zmarszczki, cera po nim robi sie zdrowa, blyszczaca, swietlista, naprawde jestem zachwycona.

Minusow jak dla mnie nie posiada.

Używam tego produktu od: listopada 2015
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

cieżko go ocenić...

Kupiłam krem wraz z maska i kremem pod oczy, miał nawilżać jak żaden inny jednak używając go samodzielnie wcale nie zauważyłam super nawilżenia, dopiero razem z kremem Dr. Grandel O2 Activator albo z olejkiem arganowym (który sam w sobie też nie jest najlepszy) dał całkiem fajny efekt. W związku z tym krem wcale nie jest wart swojej ceny, choć z olejkiem działam super, jednak sam nie dawał rady z nawilżeniem.
plusy:
- konsystencja, masełkowata bardzo przyjemna w aplikacji
- zapach jest bardzo ładny
- opakowanie bardzo praktyczne i estetyczne

minusy:
- dla skóry suchej absolutnie za słabo nawilża, tym bardziej że skóra była już ściągnieta 2h po aplikacji
- cena nie adekwatna do jakości

Nie polecam, krem nie przynosi efektów!

Uczulił mnie!!

Dostałam na prezent, bardzo się cieśzyłam, fajne składniki i konsystencja masełkowata a do tego ten delikatny różany zapach ach... no i to by było na tyle zachwytów. Zaskoczył mnie kompletnie miał być nawilżeniem na noc a dostałam wokół ust i przy nosie wypryskow tzn nie pryszczy a ewidentnie uczulenia. Na początku myślałam że to moze filtr z Bielendy Professional z kwasem hiaulurynowym który wtedy też testowałam. Moje zdziwienie wzrosło gdy po odstawieniu filtru krostki nie znikły... Po tygodniu znów do niego wrociłam celem przekonana się co do winowajcy. Znów nastąpił nawrót krostek tym razem jeszcze ropnych w okolicy nosa i na nosie.
Oddałam mężowi bo jemu świetnie nawilża twarz chociaż też zauważył wypryski na nosie... Ciekawe prawda? W moim przypadku to akurat normalne bo mnie mało co nie uczula mam skórę bardzo wrażliwą i suchą. Wracam zatem do serum Flavo c i iwostinu sensitia tłustego.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Porządny nawilżacz

Zdecydowałam się na ten krem w poszukiwaniu super-nawilżacza po (i w trakcie) kuracji retinolem.
Cena w zestawie z maską i kremem pod oczy była jeszcze do przyjęcia.
Generalnie krem poprawnie spełnia swoje zadanie - daje spragnionej skórze ukojenie na kilka godzin. Masełkowata, bogata konsystencja jest w mojej ocenie plusem, szczególnie, że u mnie, mimo cery mieszanej, wchłania się do satynowego matu.
Na noc jest ok, szczególnie w połączeniu z serum, a na dzień - bywa różnie. Mimo tej samej pielęgnacji i temu samemu podkładowi - raz jest ok, a raz podowuje brzydkie rolowanie się podkładu :(
Podobne efekty zaobserwowałam przy stosowaniu wypełniacza zmarszczek tej firmy.
Podsumowując - porządny nawilżacz, ale szczególnie za regularną cenę - nie kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: około połowy pierwszego

fajny, ale nie za takie pieniądze

Krem jest bardzo przyjemny w użyciu. Skóra po jego użyciu jest świetnie nawilżona, wygładzona i odżywiona. Krem bardzo dobrze się wchłania, ma przyjemną konsystencję i dosyć przyejmny zapach. Nie podrażnił mnie, nie zapchał i nie spowodował wysypu niespodzianek, a tego sie trochę obawiałam. Jednak jego wielkim minusem jest zatrważająca cena. Myśle, że na rynku można znaleźć o wiele tańsze zamienniki.

Używam tego produktu od: używałam około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: masa próbek

Najlepszy nawilżacz!

Krem intensywnie nawilża, bardzo dobrze się wchłania.
Ma ciężką bogatą konsystencję więc często używam go na noc, a na dzień jego lżejszą wersję - fluid nawilżający.
Świetnie wygładził pierwsze zmarszczki mimiczne. Lecz nakładam go oszczędnie bo boję się że zapcha moją mieszaną cerę. Mimo to krem jest wart uwagi i bardzo się cieszę że go nabyłam, poza tym ma bardzo ładny zapach i ładną niebieską konsystencję.
Do momentu kiedy nie nabyłam jego nowszej wersji z większą ilością kwasu hialuronowego był najlepszym jaki używałam. Polecam!

Przyjemny

Krem dostałam w prezencie i przez kilka miesięcy leżał w szufladzie gdyż uważałam go za nietrafiony prezent. Mam cerę mieszaną a jego masełkowa konsystencja nie pozostawiała żadnych wątpliwości że zrobi masakrę na mym licu. Jednak nadeszła ta chwila kiedy moja ciekawość postanowiła zaryzykować i tu miłe zaskoczenie. Krem nie zapycha, nie wzmaga wydzielania sebum, bardzo długo się wchłania pięknie pachnie, uwielbiam go uzywać.Stosuję tylko z serum i tylko na noc na dzień pod makijaż się nie nadaje - za ciężki, nałożony sam nie daje aż tak super efektów tzn. wypoczętej, nawilżonej buźki.
Podsumowując kremik fajny ale maksymalnie do 100 zł więcej nie jest wart.
Nie kupię bo cena kosmiczna a tańszych zamienników milion.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Może być ale nie tak do końca...

Mam cerę mieszaną, niestety w 100 % nie jestem zadowolona z produktu, po 2 .pierwszych dniach byłam bardzo zadowolona lecz z kolejnymi zaczęły powstawac wypryski i skóra zaczęła się przetłuszczac, uzywam kremu od ok. tygodnia więc jeszscze liczę na pozytywne efekty, a co do ceny to takze jak większość uważam ze drogi choc ja zapłaciłam 240 zł

Używam tego produktu od: ok. 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niewielka część opakowania 50 ml

Niestety, nie dla mnie

Z początku byłam niezwykle zadowolona, krem nawilżał, nie obciążał, skóra sprawiała wrażenie odżywionej i promiennej, niestety po 3 tygodniach używania kremu i maseczki z tej serii zaczęły się problemu, uczulenie&#8230;. I to mało powiedziane, czerwone pokrzywki na twarzy i szyi, a potem już tylko do lekarza i kuracja odczulająca. Zaznaczę jednak że każda z Nas ma inną skórę i nie spotkałam się z opinią wśród znajomych aby którąś z nich też uczulił.

Jak dla mnie super,,,

kiedyś mi go polecono. Lecz po ujrzeniu ceny nieco ugięły mi się kolana. Otrzymałam próbkę i była fajna tylko cena mnie nie przekonywała. Pewnego dnia w sephorze ujrzałam zestaw w dobrej cenie i zakupiłam. Jest to pierwszy krem który sprostał wymaganiom mojej cery. Mam cerę mieszaną 37 letnią:) . Krem nie zapycha, świetnie nawilża , jak dla mnie nr 1 . Wcześniej kremy po prostu mazały się na mojej twarzy pozostawiały tłusty film (vichy, avene, la roche- dodam że używałam tylko aptecznych) nie wchłaniały się z zewnątrz skóra była tłusta, a jednak ściągnięta. Odkąd odkryłam Rexaline nie używam innych. Teraz mam całą serię.

Będę kupowała zawsze gdy będzie w promocji.. w innym przypadku cena jest przesadzona.

Używam tego produktu od: od 6msc
Ilość zużytych opakowań: 2 + 2 serum + 1 pod oczy

dość porządny, choć nie w tej kategorii cenowej

Ten krem był chyba w wakacje najostrzej promowanym produktem w Sephorze. Przy okazji kilku zakupów podczas letnich promocji dostałam go w takiej ilości próbek, że uzbierało się ponad 15 ml. Niedawno odgrzebałam ten zapasik i postanowiłam zafundować sobie terapię. Używałam go codziennie na noc i czasem rano, pod makijaż. Minęły prawie trzy tygodnie, teraz czas na smażenie recenzji.

Moja skóra, mocno reaktywna i naczynkowa, bywa bardzo osłabiona i punktowo przesuszona, czasem ściągnięta, piekąca, szczególnie, kiedy narażam ja na skoki temperatury, naświetlenia i działanie takich czynników jak chlorowana, basenowa woda. Mówiąc krótko, da ją się podciągnąć pod target tego kremu.

Przyjemność użytkowania jest średnia, krem jest gęsty i zbity, niespecjalnie wydajny, średnio komfortowo się rozsmarowuje, bałam się, że będzie mnie przetłuszczał, ale po kilku minutach jego błyszcząca powłoka wchłania się niemal do matu. Zdecydowanie nadaje się jako krem na dzień, choć, jak mówiłam, wymaga odczekania przed przystąpieniem do ewentualnego makijażu.

Lekko podrażnia skórę, na pewno nie ma działania łagodzącego, powoduje zaczerwienienie, w niektórych punktach lekkie szczypanie.

Mnie także lekko zapchał, nieelegancko wszedł w pory skóry.

Jeśli chodzi o zalety, zachwalane przez producenta, to wywiązuje się z nich tak sobie, nieźle nawilża, ale jak na produkt, którego działanie polega głównie na wykorzystaniu kwasu hialuronowego, nie jest satysfakcjonujący. Pierwsze lepsze serum z hialuronem, za 30 złotych, działa wielokrotnie intensywniej, do tego nie jest załadowane drażniącymi konserwantami.

Poleciłabym go komuś, kto jest przyzwyczajony do wydawania dużych sum na kosmetyki, ma średnio wymagająca cerę, nie daj buk tłustą, czy wrażliwą i nie ma pomysłu na krem do wypróbowania. Całej reszcie radziłabym omijać go w perfumeriach, bo dysproporcja między ceną a jakością jest w jego przypadku nie do zniesienia.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 15 ml próbek

w sumie ok

Ciężko mi ocenić ten produkt bo nie jest on przeznaczony do mojej skóry.
Ja mam raczej skrajnie mieszaną cerę - bardzo tłustą w strefie T i bardzo wysuszoną na policzkach.

Krem stosowałam na całą twarz i mimo obaw, że będzie wzmagał produkcję sebum i z racji jego raczej ciężkiej konsystencji, że mnie zapcha to bardzo miło mnie zaskoczył.

Krem ma dość treściwą konsystencję ale nie do przedasdy.
Wchłania się bardzo szybko, jednak czuć jego obecność na cerze :)
Buzia po jego nałożeniu jest bardzo wgładzona i aksamitna.
Bardzo dobrze nawiżył suche partie mojej twarzy i w zasadzie nie zrobił krzywdy strefie T :)

Jest to jednak krem za ciężki na dzień dla cer mieszanych(nie da się go stosować pod makijaż-nie matuje) i zbyt słaby na noc (tylko nawilżenie w nocy to niestety trochę za mało).

Nie zaszkodził ale nie pasuje mi ani na noc ani na dzień.
Plus za zapach. Ogólnie krem na 4*

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek