Gentle Eye Make Up Remover (Delikatny płyn do demakijażu oczu)

Gentle Eye Make Up Remover (Delikatny płyn do demakijażu oczu)

Nietłusty płyn, doskonale usuwa zwykły makijaż, także (jak obiecuje producent) wodoodporny. Może być stosowany przy wrażliwych oczach, a także przez osoby noszące szkła kontaktowe. Został przebadany dermatologicznie i oftamologicznie.

oczyszczające
w butelce
płyn
>100ml

Top 10

Jeden z najlepszych płynów do demakijażu oczu jaki miałam. Delikatny, a zarazem skuteczny. Zmywał nawet trudne tusze do rzęs. Przykład na to, że nie tylko dwufazowe płyny mogą zmyć wodoodporny makijaż. Wydajny. Niewiele płynu potrzeba aby zmyć makijaż. Szkoda, że nie można go nabyć w sklepach stacjonarnych...

Znam lepsze

Produkt ten był dołączony do zestawu (tusz do rzęs plus ten płyn). Nie wyróżnia się czymś niesamowitym, ot, zwykły \'zmywacz\'. Za cenę bez zestawu nie kupiłabym ponownie, ponieważ za 20 zł mam dwa sprawdzone produkty.

Konsystencja: odpowiada mi, bo jest to najzwyklejszy płyn, nie mleczko, które utrudnia mi zmywanie. Dobrze współpracuje z wacikiem, nie spływa z niego.

Działanie: spełnia swoje podstawowe zadanie, bo w końcowej fazie makijaż jest zmyty. Usuwa oporne tusze wodoodporne. Wystarczy na chwilę przyłożyć wacik z produktem do oka i po chwili usunie większość. Potem zostaje już oczyszczanie mocniejsze, przy mocniejszych ruchach. Nie uczulił mnie, nie miałam zamglonych oczu, nie czułam suchości, choć mam wrażliwe oczy.

Zapach: delikatny, mało wyczuwalny, nie jest agresywny czy nasiąknięty chemią.

Opakowanie: mała poręczna buteleczka, mieszcząca się w praktycznie każdej kosmetyczce. Łatwo się otwiera, \'dziubek\' umożliwia dozowanie pożądanej ilości płynu bez zbędnego marnowania.

Dostępność: kupiłam w drogerii Laboo

Plusy:
- wydajny
- zapach
- poradzi sobie z wodoodpornymi tuszami
- nie wysusza i nie uczula
- wygodne małe opakowanie

Minusy: za cenę 19 zł nie kupiłabym :nie:

Używam tego produktu od: Ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 125 ml.

Idealny!

Płyn co najważniejsze - zmywa makijaż oczu nie podrażniając ich!! I robi to dobrze. Równiez kupiłam płyn wraz z tuszem, myślałam ze będzie to totalna klapa, ale pomyliłam się. Naprawdę polecam!!!

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Gala KWC 2017

Tragiczny!

Ja również kupiłam go w zestawie z tuszem do rzęs i muszę stwierdzić iż nigdy więcej nie popełnie tego błędu.

Płyn nie spełnia podstawowej funkcji - NIE ZMYWA makijażu.
Nie chcę nawet sprawdzać jak poradziłby sobie z wodoodpornym makijażem skoro nawet zwykłego nie domywa.

Kiedyś zrobiłam test i jedno oko zmyłam produktem Rimmela, który tu jest w większości zachwalany, a drugie produktem Nivea (płyn dwufazowy), który w większości jest \\\'tępiony\\\'.

Oczywiście Rimmel przegrał z kretesem. Pocierając - prędzej oka bym się pozbyła niż makijażu o_O

Cudeńko !

Płyn jest naprawdę świetny :) kupiłam go razem z tuszem do rzęs i szczerze mówiąc jak dla mnie bomba. Ja ogólnie nie jestem fanką mocnego makijażu więc dla mnie na mój słabiutki makijaż sprawdza się świetnie. Chociaż do mocnego makijażu też się dobrze sprawdza chociaż trzeba troszkę się pomęczyć :) (z moim makijażem sylwestrowym troszkę pomachałam tym płynem ale i tak ładnie zmył).

Podsumowując :
Zalety :
- bezzapachowy,
- dobrze oczyszcza,
-nie podrażnia oczu,
-wydajny

Odjęłam pół gwiazdki za dostępność :( czasami widzę go na allegro (zazwyczaj po świętach) a tak to dostępny w drogerii tylko w okresie świątecznym :(

Używam tego produktu od: Grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: 1/6 jednego :D

Najlepszy jaki kiedykolwiek miałam !!!:)

Według mnie najlepszy płyn do demakijażu, nie wysusza, nie podrażnia skóry, dokładnie zmywa, nie jest drogi. Nie wiem dlaczego ale nie mogę go nigdzie kupić, szukałam już chyba wszędzie i nic;o

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Super

Dostałam go w zestawie z tuszem do rzęs, więc nie wypowiem się na temat atrakcyjności, (bądź nie), jego ceny.
Sam produkt jest:
+ delikatny,
+ bezzapachowy,
+ nietłusty
+ wydajny
+ dobrze zmywa zarówno delikatne jak i mocniejsze, czy nawet wodoodporne makijaże.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: całe 1

No, no, cudeńko.

Kupiłam go chyba jak każdy, w zestawie świątecznym z tuszem. Miałam na oku ten tusz, a płyn miał być tylko dodatkiem. Wyszło na odwrót. Tusz okazał się być bublem, a płyn czymś idealnym.
Powiem tak, wszyscy mówili, że ziaja najlepsza. Otóż, ziajka nie domywała, musiałam używać mleczka, inne firmy drażniły oczy, a jak nalało się za dużo, to nie dało się oka otworzyć z bólu.
A ten? Cóż więcej chcieć? Ideał!

+ Zmywa makijaż naprawdę bardzo łatwo. Wystarczy kilka ruchów, nie trzeba trzeć.
+ Przede wszystkim domywa perfekcyjnie. Z przyzwyczajenia ziajkowego, po demakijażu tym płynem użyłam mleczka, żeby usunąć resztki tuszu... Jak zobaczyłam, że mam czysty wacik to mówię \'co? niemożliwe\'. Teraz używam tylko płynu.
+ Nie przesusza skóry
+ Nie ma reakcji na moje wrażliwe oczy, nie szczypie, nie podrażnia.
+ Poręczna buteleczka
+ Wydajny

Jedynym minusem może być cena, tyle.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Super :)

Płyn w 100% spełnia swoje zadanie. Delikatnie, ale skutecznie zmywa makijaż oczu, nie podrażnia, nie uczula. Najlepiej zmywa tusze do rzęs tej samej marki ;)
Jak najbardziej polecam. Jedyny mały minusik za to, że opakowanie mogłoby być większe, bo płyn jest średnio wydajny, za szybko go zużywam, jak na moją niezbyt dużą częstotliwość malowania oczu ;)

Używam tego produktu od: Hmm... chyba ok. 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 1,5 opakowania

Lubię to!

Jest fajny! Delikatny i niepodrażniający. Dobrze usuwa to, co ma usunać. Bezzapachowy, dość wydajny. Dam maxa, bo właściwie nie mogę nic mu zarzucić. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Kocham ten płynek !

Jest genialny, kupiłam go za 19,99 wraz z tuszem rimmel bo sam kosztuje ok .(15zł) , jest godny polecenia ponieważ sweitnie dogłebnie po jednym przejechaniu wacikiem makijaż znika, płyn nie podrażnia,nie uczula może jak na płyn do demakijażu jest trochę drogawy,ale bardzo godny polecenia,bo spełnia się jako płyn do demakijażu .: ) serdecznie go polecam osobą które nie chcą się bawić ze zmywaniem makijażu .

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Świetny!

Ten płyn do demakijażu nie jest sprzedawany osobno.
Niestety.
Pojawia się tylko w zestawach (np. z tuszami do rzęs, eyelinerami), i, z tego co zauważyłam, tylko w okolicach świąt.

Dlaczego "niestety"?

Bo jest świetny. Lepszy niż jakikolwiek micel. Lepszy niż jakiekolwiek mleczko. Firma Rimmel naprawdę się popisała.

Bezzapachowy, bardzo wydajny, nie szczypie w oczy. Skóra się po nim nie lepi. Zmywa nawet najbardziej trwałe kosmetyki (lipstainy z ust na przykład). Poradził sobie z moim makeupem na haloween (a miałam wymalowane całe oczy, pod oczami i brwi bazą pod cienie do powiek, trwałym eyelinerem Rimmel , czarną kredką Essence, czerwonymi i czarnym cieniem Sleek. Bardzo grubą warstwą. Wszystko spryskane spray\'em utrwalającym.). Bez tarcia. Przyłożyłam wacik na chwilę a płyn to wszystko rozpuścił.
Wow.
Do tego skład nie jest najgorszy. I jest krótki.
Płyn wychodzi bardzo tanio, jeżeli i tak kupujemy tusz, bo dopłaca się niewiele do zestawu.

Ja jak najbardziej polecam i radzę zdecydować się zanim miną Święta. Później płyn może zniknąć ze sklepów.