Blond Spray X - Tra Strong (Spray do włosów blond)

Blond Spray X - Tra Strong

Innowacyjny produkt do stylizacji i skutecznego rozjaśniania włosów, nadający im efekt rozświetlenia. Idealny do tworzenia `letniej fryzury`.
Formuła preparatu oparta została na klasycznej recepturze żel - sprayu. Znakomicie stylizuje fryzurę przy jednoczesnym efekcie rozjaśniania i rozświetlania włosów. Jest bardzo łatwy do nanoszenia oraz do wyczesania z włosów. Ważne, że pożądany efekt rozjaśnienia uzyskuje się stopniowo po kilku lub kilkunastu dniach używania. Włosy stają się o 1 lub 2 odcienie jaśniejsze.

w sprayu
rozjaśniacze
rozjaśniające
żel
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 41

Świetny

Miałam już kilka rozjaśniaczy w sprayu - ale ten jest najlepszy. Naturalnie moje włosy są koloru ciemnego blondu, raczej cienkie i słabe. Co ważne, spray nie zaszkodził moim włosom, co było dla mnie bardzo ważne :). Ładnie rozświetlił (efekt zauważyli wszyscy moi znajomi), włosy nie zrobiły się pomarańczowe. Lubię taki sposób rozjaśniania, bo wygląda jak naturalne pasemka. Dodatkowo nie obciąża specjalnie włosów, więc można psikać bez obawy, że włosy się posklejają i przetłuszczą.

Jedyną jego wadą za jaką odejmuje pół gwiazdki jest zapach - dla mnie duszący, chemiczny... nieprzyjemny.

Tak czy siak, narazie najlepszy jaki używałam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[598543].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Przeszłam już przez wszystkie spray\'e rozjasniajace, ale ten bije je na glowe.

Plusy:
+ rozjasnia pieknie; uzyskujemy nim sloneczny odcien, a nie \'dziwkarska\' biel na glowie;
+po uzyciu mamy na glowie dwa razy wiecej wlosow; objetosc jest wrecz porazajaca;
+latwo mozna go wyczesac;
+zniszczenia nie zauwazylam zadnego, a jestem w trakcie trzeciej butelki (uzywam baardzo czesto);
+rozjasnia tak samo ladnie pod wplywem suszarki jak i slonca.

Minusy:
+tragicznie sie po nim uklada wlosy; w sumie jest to niewykonalne; wszystko sie lepi;
+zapach, ktory utrzymuje sie wieki;kazdy powiew wiatru mi o nim przypomina.

Polecam!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[510040].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Bardzo fajny :)

Jak w opisie produktu: skutecznie rozjaśnia włosy :D w sumie bardziej niż bym się spodziewała i dodatkowo mocno utrwala, czyli w pełni spełnia swoje zadanie.
Jedyne zastrzeżenie to nieprzyjemny zapach, który w sumie jak użyje się na suche włosy to potem przez jakiś czas się niestety utrzymuje.
Ja przestałam używać i bynajmniej kupować go już nie zamierzam, bo kolor włosów, który teraz mam mi jak najbardziej odpowiada, ale po koleżance wiem, że kolor można po tym uzyskać bardzo jasny :) jeśli komuś na tym właśnie bardzo zależy.
Szybkość rozjaśniania zależy oczywiście od tego ile produktu się użyje :p: ja jako, że mam duuużo włosów i nie szczędzę sobie używania takich kosmetyków, to wiadomo zużyłam szybko :p:

Używam tego produktu od: używałam przez ok 1-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[505538].usefull || 0 }}% pomocna.