Eye Designer Refill, Long Lasting Eyeshadow Powder (Cienie do powiek do aplikatora Eye Designer)

Końcówki - pojemniczki z cieniem do aplikatora Eye Designer, dostępne w dowolnym kolorze. Można tworzyć własne zestawy. Cień ma strukturę kremowo-pudrową, a całość przypomina kredkę do oczu lub pióro.
Art. Nr. 27.

Cena: ok. 38zł / cień

Wierna od lat ale..

Jestem już od wielu lat wierna tym cieniom:)
Pomysł z aplikatorem uważam za świetny! W kilka chwil masz "zrobione" oko. Jedyny minus aplikatora to fakt, że nie wybiera cienia do końca, jest ciut za krótki. Same cienie są dość trwałe, nie osypują się, w ciągu dnia mogą sie delikatnie rolować w załamanich powiek ale wystarczy przejechać palcem i już po problemie. I co dla mnie najważniejsze - nie uczulają i nie podrażniają moich naprawdę wrażliwych oczu. Przyjemna pudrowa konsystencja. Zauważyłam jednak, że ostatnio coraz trudniej je spotkać w stacjonarnych perfumeriach i coraz mniejszy wybór kolorów. Na szczęście jest internet;)

No i zabrałam całą gwiazdkę i mój typ bo właśnie kupiłam kolejne wkłady w internetowym sklepie Douglasa i jestem bardzo niezadowolona. Jakieś takie zleżałe, bez połysku, rolują się i w ogóle to nie to:/ Chyba czas poszukać coś nowego..

pomysłowe

Fajny pomysł,coś dla lubiących "szybko,łatwo i bezpiecznie..".Bez osypywania się,brudzenia ... Stworzony -jakby-do makijażu w aucie... Dosyć trwałe,duży wybór odcieni.Wygodny,mięciutki aplikator ale pod koniec trudno cokolwiek nim wydobyć -jakby nie dosięgał ok.1/5 cienia który jeszcze pozostał

Używam tego produktu od:dawno to było

Świetny pomysł

Przede wszystkim pomysl z aplikatorem i cieniami w "naboju" uwazam za rewelacyjny. Nakladanie cieni jest szybkie i dziecinnie proste. Aplikator bardzo wygodny, zakonczony idealna gabeczka. Bardzo latwo mozna pomalowac dolna powieke. Cienie sa super trwale, latwo sie rozprowadzaja i nie osypuja. Bardzo wydajne wg mnie. Ogromny wybor kolorow. Cena rzeczywiscie nie jest zachwycajaca i to jedyna wada, bo i aplikator trzeba kupic. W szybkim makijazu sa jednak niezastapione.
Używam tego produktu od: ponad roku

fakty i mity depilacja

Mógłby być tańszy

Jeśli chodzi o pomysł, jakość, porządek w torebce, małą ilość zajmowanego miejsca, szybki makijaż nawet w pracy bez głupich uśmieszków kolegów, to jest to cudowna rzecz.
Będę go niestety nosić tylko w torebce, bo w domu zdecydowanie pozostaje mi cień tradycyjny, a dlaczego ?
- zbyt mała ilośc za kosmiczną cenę
- trudny w wydostaniu przy końcówce kosmetyku, trzeba sobie pomagać szpileczką
Aplikator mógłby być drogi, bo to świetny pomysł, ale ta maciupinka cieni nie jest warta ceny.
Dodam wielki plus za ogromny wybór kolorystyczny, siedziałam w Sephorze jak dziecko w cukierni :-)
Daję 4 za sam kosmetyk, bo cena jest na 1.

Rewelacja!

Z czystym sumieniem mogę polecić te cienie. Sama używam ich już od paru lat i to nie tylko ze względu na bardzo prostą i wygodną aplikację, a też na dużą trwałość na powiece. Szybkie umalowanie się, zwłaszcza rano nie jest już dla mnie problemem, gdyż cienie mają wygodną, miękką gąbeczkę, idealnie układającą sie na cienkiej skórze, a sam cień jest tak zbity, że nic sie nie osypuje i bardzo długo utrzymuje się na swoim miejscu.
Zdecydowanie mój KWC!

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:10 lub wiecej

Aplikacja- rewelacja ;)

Wykonanie makijażu tymi cieniami jest dziecinnie proste. Cudowny aplikatorek, a do niego doczepione dwa fantastyczne cienie! Nawet dla takiego porannego leniucha jak ja make up przestał być problemem.
Z jednej strony aplikator jest cienki i dokręcić można ciemny cień do zrobienia kreseczki, a drugiej - grubszy i okrągły- na jasny cień- rozswietlacz. Oczka maluja sie same!
Pojemniczki wydaja sie malutkie, ale wystarczaja na bardzo dlugo! A ich zawartosc jest fantastyczna! Sliczne, blyszczace cienie. Zadnego rolowania w zalamaniach powieki.
Ja mam doczepione dwa perłowe: jeden prawie biały, drugi jasny brąz - cappuccino.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

cudne

Zachwycona jestem tymi cieniami. Używam dwóch, jasnego opalizującego beżu i granatowo-szarego. Sposób aplikacji jest super wygodny, cienie są trwałe i wyglądają bardzo efektownie. Wybór kolorów jest bardzo duży, co nie jest do końca dobre dla mojego budżetu bo wiem że kupię sobie następne a potem znowu następne. A trzeba przyznać, że jak weżmie się pod uwagę cenę cieni i tego cuda do ich zamontowania to tanie to nie jest. Tym bardziej, że cienie malutkie są bardzo i coś mi się wydaje, że stosunek ceny do ilości jest na poziomie marek selektywnych. No ale takie śliczne są, że nawet liczyć się nie chce...

Edytuję bo jednak cienie nie są do końca doskonałe. Chodzi mi o jasny odcień, który nie jest tak trwały jak ciemny. Po kilku godzinach zaczyna znikać z powiek. Odejmuję dwie gwiazdki choć myślę, że z użyciem bazy byłoby lepiej.
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:dopiero zużyję

Bardzo wygodne :)

Skusiłam się na nie bardzo niedawno i naprawdę żałuję, że tak późno je odkryłam:) Wygodne w aplikacji, trwałe, nie grozi nam, że upadną i rozsypią się w drobny mak, spokojnie można wrzucić do torebki po czym nie przejmować się, że zawiera ona jakiś drogocenny i kruchy ładunek. Jednym słowem bardzo fajny wynalazek :) Na pewno zostanę przy nich na dłużej!Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1....

Edytuję (30.10.2007): Fajne ale nietrwałe... Hmmm.... Nieziemsko szybko schodzą z oczu, zbierają się w załamaniach powiek...a szkoda.... Jednak jak dla mnie za bardzo kremowe.... Odejmuję jedną gwiazdkę..:(

doskonaly pomysl i jakosc

Wszystko co dobre zostalo juz powiedziane. Zamiast twardej kredki, zamiast sypiacego sie cienia, dla oszczednosci czasu, do wykonania perfekcyjnego makijazu i doskonalej kredki. Koloru 02 uzywam jako eye linera, 17 - brazu na codzien. Jasne, opalizujace i perlowe odcienie beda doskonale do rorswietlania kacikow oczu i powiek pod brwiami. Poza tym wybor kolorow ogromny i kazdy znajdzie cos dla siebie.
Miloscia ta zarazilam juz kilka osob, tak jak ja sa juz uzaleznione.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:nie umiem juz zliczyc

Tak, tak, tak

Rewelacyjny cień. Po prostu świetny. Aplikacja perfekcyjna, pomysł świetny. Doskonałe i trwałe kolory cieni. Paleta wybory cieni wprawia o zawrót głowy. Od matowych do perłowych. Nie kruszą się, nie sypią. Bardzo trwały i wydajny. Po prostu KWC

Używam tego produktu od:2 lat

dla mnie super

Bardzo wygodne, poręczne

ładne kolorki :)
ja mam czarny i taki bezyk wpadajacy w róz, czarnego uzywam do rozmazania czarnej kreski zrobionej kredka, radzi sobie z tym znakomicie ;) jasny jest idealny do rozswietlania kącików oczu ;)

dobrze sie trzyma, ładnie sie rozprowadza, z poprawkami ewentualnymi tez nie ma problemu :) no i ta wygoda stosowania :D makijaz oczu w 5 minut ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

sentymentów ciąg dalszy

Ach tak, mam sentyment do tych cieni - to były pierwsze cienie, jakich używałam, podbierając je niczego nie świadomej rodzicielce.
Bardzo łatwo się nimi maluje, nie osypują się, gładko suną po powiece. Nie wysuszają kącików oczu (mam skłonność do podrażnień), nie "parują" po dłuższym noszeniu; szczerze mówiąc to dopiero po solidniejszej imprezie zauważałam, że kolory trochę blakły lub cienie wędrowały na dolnej powiece niebezpiecznie w dół ;]
Wybór kolorów może nie jest idealny, ale odcienie są bardzo intensywne i migotliwe. Jedyny minus tego całego interesu to oczywiście cena, ale biorąc pod uwagę wygodę stosowania i wydajność - warto!