Compact Powder (Puder prasowany z jedwabiem)

Compact Powder (Puder prasowany z jedwabiem)

Dzięki zawartości protein i jedwabiu, wit. A, E, F oraz filtrów UVA i UVB puder odżywia i chroni skórę, a nowoczesna technologia produkcji powoduje, że kosmetyk nie zatyka porów i pozwala na uzyskanie matowego, naturalnie wyglądającego makijażu. Aplikować przy pomocy pędzla lub gąbki.

Nie polecam

Nie jestem fanką pudrów prasowanych, ale jak dla mnie jest on beznadziejny. Mam kolor 18-Honey Beige, bo mam teraz cerę opaloną. Ale to jest bardziej taki pomarańczowy odcień, niż brązowej opalenizny.
Zalety:
-cena
Wady:
- kiepsko matowi skórę,
- widać go na twarzy,
- nie ma gąbeczki w opakowaniu, więc nie wiem czym go tak naprawdę nakładać,
- nie jest trwały

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale długo
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

dobry choć znam lepsze,ten ma kilka minusów

Jak już kiedyś pisałam,już dłuższy czas nie używałam ani podkładów ani pudrów, ten kupiłam na wesele koleżanki no i chciałam spróbować reaktywowanego produktu joko. Kupiłam kolor nr13 naturalny beż (te 2 pierwsze :transparentny i porcelanowy beż czy jakoś tak wydawały mi się wpadać w róż) Kolor ok. Dość jasny żółtawy beż. nakłądam go pędzlem więc 1 spostrzeżenie baaardzo się sypie. Matuje buzie na długo I nie podkreśla suchych skórek ALE....Wiele podkładów się z nim WARZY!!! Tak właśnie z nim, to jego sprawka. Bo np. rimmel 25h nałożony bez pudru trzyma się idealnie cały dzień, a dołożę tylko ten puder to podkład momentalnie w kilka minut zbija się w brzydkie plamy i smugi, tak samo było z podkładem sorayi. Po 2 mam wrażenie że odrobinkę ciemnieje na buzi ...nie jakoś drastycznie w pomarańczę tylko odrobinkę-tak do przeżycia(czyli na tyle że wyszłabym z tym jeszcze z domu na buzi) ale podejrzewam że może to z powodu że może się już troszkę zestarzał??? Zestażał po 2 miesiącach używania???No ale inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy. Na plus (prócz matowienia i przyjemnego zapachu) dodam że ma solidne opakowanie i jest wydajny. Zaczął się 3 miesiąc z tym pudrem mam już sporą dziurę ale wciąż go mam a puder innej firmy starczał mi z tą sama pojemnością na 1,5 miesiąca. Wiec różnica jest!

Podsumowanie: nie jest najgorszy bo znam gorsze np. pierre rene ;) ,ten kuku nie robi,nie uczula, nie podkreśla suchych skórek, matuje na długo, nie zostawia maski ale to ważenie się z nim moich podkładów bardzo mnie zasmuciło. Podoba mi się kolor brzoskwinia ale nie wiem czy zdobędę się by go użyć. Wolę chyba moje cantare i eveline z jedwabiem.

Używam tego produktu od: 2 miesiące,zaczynam trzeci miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 koloru (nr13) m/w w połowie opakowania

Dobry ;)

Ddobrze stapia sie ze skora,nałożony nawet na zwykly krem nawilzajacy czy tonujący dobrze matuje ;)
Po użyciu skóra jest gładziutka jak po użyciu dobrej bazy wygladzajacej, nie podkreśla suchych skórek, na pewno wroce do niego jeszcze. Polecam

Używam tego produktu od: juz nie używam

Cellulit składniki

Super!

Jest świetny, dobrze matuje skóre, przystosowywuje się do odcieniu skóry i nie zabada się w pomarańcz. Jest długo trwały, a po użyciu skóra na twarzy jest niesamowicie gładka! Pełen pozytyw. Na niczym nie straciłam, wręcz zyskałam, ponieważ ten puder był w gazecie. Ale teraz jestem pewna, że gdy to opakowanie mi sie skończy, na pewno kupię go jeszcze raz.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiąca

TAK TAK TAK!!!!!

FANTASTYCZNY!!!! KWC!!!!!
jest super, mam transparentny i jest git.
Najlepszy, świetnie się rozprowadza. Kolor wspaniale dopasowuje sie do mojej cery. Ładnie pachnie. Można go kłaść nawet na sam krem matujący i jest super, A na fliud jeszcze lepszy:) Matuje na długo. Po paru godzinnach tylko można gąbeczna poprawić i trzyma się nadal.Nie znika z twarzy. Świetna cena. Jeden tylko minus że nie ma lusterka w opakowaniu ale da się przeżyć:P
POLECAM!!!

Złużytych opakowań: w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań:

kiepski;(

Kupiłam go bo poleciła i go sprzedawczyni w osiedlowej drogerii za jaieś 7 zł transparenty.Sęk w tym że on wcale pudrem transparentnym nie jest.Nakładany gabeczką dołoczoną do niego daje masakrycznie pomarańczowy pudrowy efekt maski.Pędzelkiem jest juz lepiej ale szybko schodzi z buzi robiąc placki:( Opakowanie kiepskie nie wytrzymało lekkiego naciśniecia przy zamykaniu.Plusem tego pudru jest to że ma przepiekny zapach,jest go dośc duzo bo 18g,tani, łatwo dostepny.Zdecydowanie wolę synergen za ta sama cene a o wiele lepszy.

Używam tego produktu od:kilka razy użyłam i odstawiłam
Ilość zużytych opakowań:trochę 1

Dobry.

Długo towarzyszył mi ten puder i byłam z niego zadowolona. Dobrze stapiał się ze skórą, matowił, nie tworzył smug oraz efektu maski i był trwały. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:3 lat

nie dla mieszanej...

Kupilam dawno temu. Testowany kolor wydawal sie jasny na rece, a jako ze ja jestem blada postanowilam go kupic.
Dlaczego tak niska ocena? Do w moim przypadku kompletnie sie nie sprawdzil, smialo moge powiedziec ze jest to najgorszy puder jaki mialam a nauzywalam sie ch troche w zyciu. Od pudru prasowanego wymagam tylko tego aby matowil mi skore i byl w miare transparetny (chyba ze jest jasny..to moze ujednolicac). Chyba niezbyt duze wymagania?

+ładny zpach
+"mila" na pozor konsystencja, taka aksamitna

-kompletnie nie matuje! po nalozeniu na moja przechodzi ze stanu proszku w tlusta warstwe..blyskawicznie! Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam! Nie mam tlustej cery..raczej wrazliwa, mieszana ale czesto przesuszona.. a on wyczynial na niej cuda! Normalnie po 30 minutach skora nadawala sie do calkowitego umycia.
-kolor - koszmar! Po nalozeniu jest ok.. po 20 minutach ma sie nierowna marchewe na twarzy :/ Nie wiedzialam co to znaczy ciemniejacy puder az do tego momentu. Kolor robi sie brunatno pomaranczowy.
-zapycha pory i to strasznie :( po jego uzyciu moge byc na 100% pewna wysypu.

Nigdy wiecej go nie kupie.. mam prawie cale opakowanie niezuzyte :/ szkoda mi go wywalic, chyba oddam kolezance ktora nie ma zadnych problemow z cera

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 1napoczete

bdb

8,5zł za taki puderek? hm bardzo fajny, przyjemnym ładnie matuje, ale fakt- ściera się. ale mozna bez demakijarzu nałozyc go jeszcze raz. jest ok :) kolor dla mnie pani wybrała takze dobrany mam idelanie ,a ciezko mi cos znaleźć bo mam bardzo jasną cerę. On się sprawdził. :)Używam tego produktu od: 1mies

przyzwoity

Stosuje od dawna transparentny.Matuje,ale nie na dlugo.Dobrze wtapia sie w cere,nie tworzy maski,nie skluszcza sie.Ma przyzwoita cene i jakosc.Mozna nalozyc bez problemu w ciagu dnia kilka warstw.Mysle,ze tez niezly bedzie do wykonczenia makijazu nakladany na make up. Jest wedlug mnie o wiele lepszy od niejednego z "sredniej polki". Wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań:ok 8

Dość przyjemny puder

Mnie ten puder bardziej przypasował niż pudry z wyższej półki,Używam Nr 15-Natural Beige.Najważniejsze to to że nie zapycha,ładnie się rozprowadza na twarzy,Ma fajną gąbęczkę i przyjemny zapach i do tego niska cena i duża wydajność.Polecam : )

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Hmm

Mam taką samą wersję jak pokazana wyżej odcień 16- golden beige i ku mojemu zdziwieniu na twarzy jest prawie niewidoczny. Przy doborze wydawał mi się ciemniejszy a na twarzy wygląda bardzo naturalnie, wtapia się w skórę nie tworząc maski (oczywiście nakładam cienką warstwę) Ogólnie nie ma się do czego przyczepić choć przyznam że spodziewałam się troszkę innego efektu, bardziej wyraźnego, do wykończenia makijażu jest w sam raz lecz na suchą buźkę bez podkładu raczej nie...
Jedyne co mnie w nim drażni to zapach troszkę za bardzo intensywny no i troszkę słaby efekt matu ale za tą cenę warto wypróbować na pewno jest lepszy niż wiele pudrów w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1