Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Perfecta Oczyszczanie, Płyn Micelarny z wyciągiem z bawełny i świetlika

Perfecta Oczyszczanie, Płyn Micelarny z wyciągiem z bawełny i świetlika

Bezzapachowy płyn micelarny do oczyszczania twarzy i demakijażu oczu polecany do cery wrażliwej. Starannie usuwa ze skóry zanieczyszczenia i resztki makijażu, przez co skutecznie zastępuje mleczko i tonik. Preparat posiada lekką, nietłustą konsystencję. Zawiera nawilżający wyciąg z bawełny, łagodzący podrażnienia D-pantenol oraz ekstrakt ze świetlika, który redukuje oznaki zmęczenia i łzawienie oczu.
Nie wymaga spłukiwania wodą.

średni

płyn kupiłam w drogerii "w okolicy" bo był przeceniony a ja przypomniałam sobie, że nie mam czym zmyć makijażu
+ładnie pachnie
+nie klei sie
+nie zostawia tłustego filmu
ale...
-nie zmywa dokładnie
-nie jest na pewno do demakijażu oczu, bo szczypie, potwornie szczypie w oczy

dobrze zmywa fluid, puder, kredkę z brwi, ale z eyelinerem i tuszem ma problem
nie kupię go ponownie

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970293].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozmazuje zamiast zmywać

Był to mój pierwszy płyn micelarny i na początku byłam z niego dosyć zadowolona. Z czasem jednak zaczęło mi przeszkadzać kilka rzeczy. Po pierwsze: nigdy nie byłam w stanie nalać płynu na wacik tyle, ile go potrzebowałam. Opakowanie jest mało praktyczne, łatwo przesadzić z ilością. Po drugie: słabo zmywa makijaż. Gwoli ścisłości: on go rozmazuje po twarzy. Zawsze musiałam dokonywać poprawek jeszcze jednym bądź dwoma wacikami, bo czułam się po prostu umorusana. Ze zmyciem tuszu do rzęs nie radzi sobie najgorzej. Nie podrażnia, nie wysusza, koszmarnie długo się wchłania.

Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: przez ok. 4 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965454].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Płyn idelanie i szybko zmywa makijaz niewodoodporny! Nie podrażnia oczu, nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Ładnie pachnie i jest bardzo wydajny, ma praktyczne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918852].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Bardzo lubię

Brat bliźniak płynu micelarnego z bławatkiem i minerałami morskimi :) jak dla mnie są identyczne, używam ich na zmianę. Jest bardzo delikatny, dobrze oczyszcza buzię z makijażu i co jest dla mnie dużym plusem nadaje się do cery wrażliwej, a więc nie powoduje podrażnień. Cenię również te płyny za to że nie wysuszają skóry. Wg mnie mocna piątka mu się należy.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889487].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

+dobrze usuwa makijaż, nie trzeba mocno trzeć skóry jak w przypadku innych płynów
+porządnie zmywa tusz do rzęs
+naprawdę niska cena w porównaniu do wysokiej jakości produktu
+wydajny, nie wylewa się dużo kosmetyku na wacik za jednym zamachem :)
+nadaje się dla skóry wrażliwej i naczynkowej
+zarówno do młodej cery jak i dojrzałej (dzielimy się z mamą jednym i obie jesteśmy zadowolone)

- mało atrakcyjne opakowanie (chyba się czepiam?...)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 15

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854620].usefull || 0 }}% pomocna.

bezkonkurencyjny

To jest jedyny kosmetyk, do którego wciąż wracam, pomino licznych zdrad na rzecz innych (droższych) płynów micelarnych.
Super zmywa makijaż, a a przede wszystkim świetnie radzi sobie równiez ze zmywaniem makijaż oczu. I nie podrażnia oczu, Jest wydajny i niedrogi.
Ma odpowieni otwór, dzieki któremu mogę zwilżyć (a nie polać się przy okazji ) patyczek z wacikiem, za pomocą którego koryuje makijaż

Używam tego produktu od: 2007

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[824903].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie taki znowu delikatny

Płyny Daxa po prostu mi nie pasują, jakkolwiek by się nie nazywały, czy to "delikatne" czy to dla "wrażliwych", nie, po prostu nie pasują. Każdy z nich podrażnia mi powieki, tzn. po używaniu tych miceli przez dłuższy czas zawsze mam wysuszone, zaczerwienione powieki, co nie wygląda dobrze i wcale tak łatwo nie przechodzi. Zaznaczam od razu, że tego płyny używałam tylko do demakijażu oczu. Miałam nadzieję, że akurat ten micel, jako, że dla wrażliwców, będzie dla mnie ok. Niestety- radzi sobie z demakijażem jeszcze gorzej niż wersja podstawowa (ta z minerałami morskimi), ciężko nim usunąć kredkę, a z wodoodpornym makeupem sobie nie poradzi na bank. No i dodatkowo oczywiście mnie podrażnił. Ta więc lipa. Na plus mogę mu zaliczyć cenę, chociaż jak widać, nie przekłada się to na jakość, oraz to, że jest bardzo bardzo wydajny. Jakoś tam uporałam się z tą butelką, ale nie mam zamiaru do niego wracać.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816446].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Zacznę od tego, że jest wydajny, jedno opak starczyło mi na ok pół roku, gdzie codziennie się maluję(przeważnie oczy). Wszystko byłoby super gdyby nie to, ze słabo zmywa wodoodporne kosmetyki. Nie wysusza skóry, co jest sporym plusem.

Używam tego produktu od: ok 6 mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801033].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Ten płyn micelarny jest doskonały!

Pięknie pachnie, nie podrażnia skóry, doskonale zmywa makijaż twarzy i oczu, jest wydajny, nie wysusza skóry. Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786952].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie taki zły jak go malują

Dziwią mnie tak niskie oceny bowiem ten moicel moim zdaniem nie jest wcale taki zły.

Kupiłam go aby nieco oszczędzić na moim ulubionym micelu Biodermy.Nie moge ostatnio trafić na promocję a Sensibio jest idealny do zmywania oczu.A jako, że moja cera nie jest jakoś baaardzo wrażliwa do zmywania podkładu z całej twarzy kupiłam coś tańszego.Zresztą i tak potem zmywam twarz wodą z żelem.

Opakowanie jak opakowanie-poręczne ale niezbyt piękne.Łatwo się otwiera i wylewa na wacik.

Micel bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem skóry z podkładu, pudru, różu.Zmywa szybko, nie rozmazuje nic po twarzy(Ale zaznaczam, że stosuje zwykłe kosmetyki.Nic wodoodpornego, nic bardzo long-lasting).Nie zostawia po sobie lepkiej warstwy.Nie podrażnił mnie ani nie zapchał.Tutaj spisuje się świetnie i jestem z niego zadowolona.

Trochę gorzej jest z oczami.Nie szczypie ale nie radzi sobie z ciężym makijażem oka.
Owszem zmyje odrobinę tuszu i lekki cień.Ale kredka, gruba warstwa tuszu i eyeliner to już wyzwanie.Nie radzi sobie, rozmazuje po okolicach okołocznych i ogólnie trzeba się nabiedzić, żeby taki mocny makijaż zmyć.

Dla mnie się spisał-kupiłam go do zmywania twarzy i tutaj sprawdza się dobrze.Do zmycia ciężkiego makijażu z oka-nie bardzo.Więc jesli nie malujecie się mocno będzie to trafiony zakup.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: ok połowa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749373].usefull || 0 }}% pomocna.